Pievienošana - vēlme būt kopā ar citiem cilvēkiem, nepieciešamība veidot uzticību, silts, emocionāli nozīmīgas attiecības. Saskaņā ar šo koncepciju ietver tādas kategorijas kā komunikāciju, draudzību, mīlestību, un daudzi citi. Attiecības ar vecākiem un vienaudžiem agrā bērnībā noved pie veidošanos šo vajadzību. Piederība tendence samazināt trauksmi un mīkstina ietekmi gan psiholoģisko un fizioloģisko stresu.

 Piederības vai nepieciešamība pēc komunikācijas
 Negatīva pieredze pievienots ar biežu atkārtošanos situāciju, kopā ar sevis šaubas un neuzticību pret citu personu vai cilvēku grupu, bloķējot piederība un izraisa atsavināšanas, vientulību un vilšanās.

Augsta un zema piederība

Saskaņā ar piederības psiholoģijā, lai izprastu līmeni sociālajām vajadzībām personas. Katrs no mums ir dažādas pakāpes komunikācijā. Daži vēlas vienmēr būt uzņēmumā, tikties ar draugiem un kolēģiem pasākumiem vai viesībām. Vēl sazināties pietiekami, lai izmantotu internetu - nav brīnums tik plaši citu sociālo tīklu un komunikācijas programmas, kas ne tikai nodrošina teksta saites, bet arī ļauj jums redzēt un dzirdēt otrai pusei. Citi, savukārt, dod priekšroku skaļš uzņēmumus privātumu, nepatīk, lai piesaistītu uzmanību, un pat izvēlēties teledarbs ierobežot kontaktu ar citiem. Protams, cik cilvēku - tik daudz iespēju. Piederība - tas ir jēdziens, kas nosaka, cik cilvēks iedvesmo izredzes sazināties ar citiem.

Augsta un zema piederība - ir divas galējības, kas ir reti sastopami tīrā veidā. Pirmajā gadījumā - tā ir beznosacījuma extroverts. Viņi ir atvērti komunikācijai, var viegli sākt sarunu ar svešinieku, bieži dvēseli uzņēmuma. Nevar patstāvīgs un sasniegt vislabākos rezultātus tikai ieskauj cilvēku. Tie ir svarīgi apmainīties ar idejām un viedokļiem "dzīvu".

Zemais piederības ir vairāk raksturīgi introverts. Šādi cilvēki mēdz būt neatkarīga un pašpietiekama, viņiem tas ir svarīgi personīgo telpu. Long tērzēšana ar citiem viņu nogurdinošs un emocionāls līdzsvars tiek atjaunota tikai vientulībā. Tas nav sociālo prasmju trūkums un vēlme izveidot un uzturēt ciešas attiecības ar nelielu draugu lokā, nav kādreiz iepazīt jaunus cilvēkus.

Motivācija piederība

Saturs piederība motivācija uztur ciešus sakarus tādā mērā, kas atbilst personai un nerada diskomfortu. Mērķi tādējādi var ievērojami atšķirties - no mēģinot ieskaidrot cita persona vēlas, lai autoritatīvu ietekmi.

Piederība ietver partnerattiecības un nelīdzsvarotu sadalījumu lomu iznīcina to, kā rezultātā smagākos gadījumos sociālajiem fobijas. Ja cilvēks saprot, ka viņš mēģināja pazemot vai izmantot, lai apmierinātu jebkuras personas vajadzībām, tas var kaitēt savas prasības piederības. Tādēļ ir nepieciešams, lai palielinātu vērtību, komunikācijas acīs partneri, lai izveidotu uzticības pilnas attiecības, un lai nodrošinātu, ka līdzjūtība un draudzīgs atbalsts bija abpusēja. Panākt un saglabāt attiecības šāda veida veicina daudz verbālo un neverbālo līdzekļiem - tas ir pozitīvs skaitlis un saturs piezīmēm draudzīgas sejas izteiksme, acu kontakts ilgumu, poza, žesti un citu uzvedību.

Motivācija piederība korelē, no vienas puses, vajadzība aizstāvēt sevi un, lai saņemtu apstiprinājumu, un no otras puses - bailes tikt noraidīts. Pamatojoties uz iepriekšējo pieredzi veido atbilstošas ​​cerības. Piemēram, ja jums ir nepieciešams runāt ar svešiniekiem ir saistīta ar cerībām panākumiem, apelācijas šajā situācijā būs augsta un vice versa. Tādējādi, jebkura persona ir izdarījusi ar citiem cilvēkiem, meklē tos biedriem un uzticas tiem, vai pret viņiem ar aizdomām un, lai izvairītos no tiem. Ja abi cerības veidi ir zems, starppersonu mijiedarbību izpaužas neieinteresētību un vienaldzību.

Piederība būtiski ietekmēt procesu un rezultātus dialogu - pēc sasaistīšana jaunu pazīšanos būs draudzīgi un atvieglinātas, vai, gluži pretēji, kautrīgi, neveikli un nedraudzīga. Kā pozitīva pieredze palielina piederība un negatīvs - samazināt, katru reizi būs konsolidācija vai pakāpeniska iznīcināšana iepriekš pastāvošo stereotipu.

Psiholoģijā, piederība un tās motīvi ir izmērāmi - piemēram, izmantojot tehniku ​​Mehrabian. Tas ir drošāka izvirzīts metode, bet sakarā ar tās sarežģītības galvenokārt izmanto testu. Tās mērogs ir sadalīts 2 daļās, no kurām viena ir paredzētas, lai novērtētu stiprumu vēlmi komunicēt, un otru - bailes tikt noraidīts.

Tā rezultātā, vērtēšanas četras iespējamās kombinācijas šiem diviem tipiski motīvi ar šādu interpretāciju:

  •  Kas ir pilns ar zemu līmeni piederības
 Spēcīga vēlme pieņemt ar citiem cilvēkiem (kopuzņēmums), ar izteiktu bailēm no noraidījuma (CO). Šī motīviem raksturīga iekšējā konflikta cilvēkiem, kuri abi vēlas būt sabiedrībā un nepieļautu Mani kombinācija;
  • Augsts kopuzņēmumi un zemu CO. Šie cilvēki aktīvi veidot kontaktus un iegūt baudu no dzimumakta vien;
  • Neliels līmenis kopuzņēmuma un lielu CO. Šis rezultāts ir tiem, kas meklē vientulību un izvairās starppersonu mijiedarbību;
  • Zemā vērtība gan motīvi piederību. Kopīgais visiem, kas dzīvo starp cilvēkiem, runājot ar viņiem, bet tas nav radušās nekādas pozitīvas vai negatīvas emocijas, un parasti jūtas uzņēmumā, un bez tā.

Ja tests parādīja vidējo rādītājiem motivācijas, tad iespējamais cilvēku sociālo uzvedību un jūtas nevar pateikt kaut ko noteiktu.

Pamatojoties uz līmeni piederības aprēķināšanai, var būt, piemēram, izvēlēties profesiju. Pedagogiem, skolotājiem, ārstiem, juristiem un citiem speciālistiem, kas saistīti ar komunikāciju, piederība ir jābūt vienai no galvenajām prasībām.

Яндекс.Метрика