Alkohola abstinences sindroms - simptomi un metodes cīņā
 Saņemot izraudzītas, lai atbrīvojumu no tiem vai citiem apstākļiem, kas pēkšņi narkotikas, simptomi atgriezās. Pacienta stāvoklis pasliktinās vairākas reizes, pat koma. Tas izpaužas sindromu, kas ir pazīstams medicīnā kopš tā laika, kā izmantošana hormonu terapiju ir sākusies. Pirmais gadījums tika aprakstīts pacientu saņēma insulīnu. Situācija ar diabētu nebija būtiska, jo uzņemšana insulīna nekavējoties tika atjaunota. Pavisam cita situācija ar narkotikām - glikokortikoīdus. Tas ir vitāli svarīgi hormoni, kas iecelti situācijās, kad visi citi līdzekļi nav efektīvi. Veidojot anulēšanu glikokortikoīdus, klīniskā aina ir daudz bīstamāka, nekā tas bija pirms sākuma hormonu terapiju.

Ierobežojumu hormonālie līdzekļi

Pēkšņa pārtraukšana hormonālo terapiju nozīmē "pārrāvums sindromu", izpausmes, kuras ir atkarīgas no darbības mehānismu terapeitisko narkotikām. Pēc glikokortikoīdu terapija ir slimības pasliktināšanās, ārstēšana, kurus ieceļ hormonu. Smagos gadījumos, virsnieru mazspēja sindroms izpaužas, kas strauji pieaug, un nereti beidzas ar sirds mazspēju. Tāpēc šobrīd sindroms glikokortikoīdu neattīstās tik izstrādājusi skaidru shēmu pakāpeniska devas hormonālās aģentiem. Pacienta ķermenī pakāpeniski "pierast", lai samazinātu devu eksogēnu hormonu un turpina attīstīt savu.

Labi zināms "atsitiena efektu" ginekoloģijā. Līdz šim vienīgais piemērs medicīnā, kad izņemšana noved pie pozitīva rezultāta. Tātad, pēc trīs mēnešu hormonālo kontracepcijas, noņemšana narkotiku stimulē atbrīvošanu saviem hormoniem. Tā stimulē ovulāciju. Varbūt dažas olas vienā reizē. Tas ir pamats neauglības ārstēšanu.

Līdzīga atcelšanas nosacījums notiek pēc ilgstoši lietojot tādu zāļu, pat "parasts aspirīnu", kas ir piešķirts ar mērķi asins atšķaidītāji. Attiecībā uz antikoagulantu arī attīsta abstinences simptomus, kas liecina par palielinātu asins viskozitāti un tendence veidot asins recekļu veidošanos.

Abstinences simptomi izstāšanos

In psihiatrijas praksē, anulēšana narkotiku, kas ietekmē centrālo nervu sistēmu, izraisot sliktu veselību, ciešanas, kas izpaužas visu ķermeni, "pieraduši" ar pastāvīgu dopingu.

Ir izstrādājusi sindromu psihiatrijas tiek uzskatīta par norādi uz pacientam atkarībā no konkrētā medikamenta.

Atsaukšana antidepresantiem

Pēc Pēkšņi pārtraucot antidepresantiem depresijas atgriezās ar visās tās izpausmēs .  Kad deva tiek aprēķināta pakāpenisku samazināšanos, izpausmes atcelt šī izlīdzinās .  Tomēr, skumjas valsts turpina kādu laiku .  Tā izlīdzinātas veicot augu aizsardzības līdzekļiem, bez tās .  Kad atsaukšanu antidepresantu notiek ārsta uzraudzībā, parasti izslēgts bīstamas komplikācijas .  Ja persona veic narkotikas nekontrolējami, un tad sāk pietrūkt piegādēm, atcelšana var izraisīt grūti fizioloģiskas reakcijas, kas nav ierobežoti ar bezmiegu un nomākts garastāvoklis, un izpaužas krampji, trīce, sirdsklauves .  Izstāšanās pazūd tāpat ar burvju pēc vienas devas paša narkotikas .  Protams, tas saasina atkarību no narkotikām .

Nedaudz atšķirīga situācija ar alkoholu, kas nekad netiek piešķirts ārstnieciskiem nolūkiem. Bet ir atturēšanās sindroms var izraisīt arī nevēlamas sekas, ieskaitot nāvi.

Alkohola abstinences sindromu

Alkohola abstinences raksturo veselības traucējumu, kas izpaužas ar šādiem pārkāpumiem:

  • Garīgās;
  • Neiroloģiski;
  • Somatisko.

Psihiski traucējumi, delīrijs, attīstās kā alkohola abstinences sindromu trešajā vai ceturtajā dienā pēc izbeigšanas viņa uzņemšanas. Pa šo laiku, gandrīz visi ir pazīmes paģirām, bet viņi pēkšņi atgriezās. Visbiežāk, naktī. Biedējoši halucinācijas var izraisīt agresiju vērsta kā uz citiem, un par pacientu. Alkoholu šajā laikā nedod atvieglojumu.

Neiroloģiskas izpausmes raksturo drebuļu, krampju, psevdoparalichami. Izstrādāja alkohola abstinences sindroms noved pie jutīgumu ādas, pastiprināta svīšana, kas nav saistīta ar augstu ķermeņa temperatūru vai vides pārkāpumiem.

Somatiskās slimības izraisa ciešanas šādi:

  • Gremošanas sistēma;
  • Uroģenitālie;
  • Sirds un asinsvadu.

 Antidepresants pārtraukšana sindroms - ko meklēt
 No gremošanas sistēmas atzīmēti slikta dūša, caureja un vemšana.

No Uroģenitālās sistēmas ciešanas paredzēts samazināt iedarbību, un urīnceļu traucējumi.

Strauji attīstījās alkohola abstinences sindromu pēc ilga iedzeršana ir īpaši apdraudēta dzīves dēļ deģeneratīvām izmaiņām miokarda. Ir šādi situācija - bez regulāru devu alkohola apstādina sirdi.

Nikotīns atsaukšana

Pēc tam, kad cilvēks atmet smēķēšanu, viņš jūtas kaut ko līdzīgu abstinences simptomus alkoholisma. Tomēr simptomi nikotīna lietošanas pārtraukšanas ir daudz vieglāk, lai gan, pēc beigām atturību ir psiholoģiska atkarība. Tā arī notiek izņemšana no nikotīna medicīnā, šis stāvoklis ir nopirkts par to pašu. Tomēr tai ir nepieciešama medicīniska korekciju.

Яндекс.Метрика