Kandidoze

Vispārīgs raksturojums slimības

 Simptomi kandioza

Kandidoze - ir infekcijas slimība, kas skar gļotādu, ādas, nagu, iekšējos orgānus. Visbiežāk candida vai sēnīte mutes un urīnizvades orgānus. Izraisītājs slimības ierosinātājs ir mikroskopiskas rauga līdzīga sēne ģints Candida. Kandidoze sievietēm visbiežāk skar gļotādu maksts. Zīdaiņiem visbiežāk sēnīšu infekcija gļotādas vaigiem, mēles, rīkles. Vīrieši kandidozes notiek daudz retāk, un to raksturo bojājumiem dzimumlocekļa, nieze un apsārtums dzimumlocekļa galviņas un priekšādiņas.

Visvairāk uzņēmīgiem cilvēkiem ar novājinātu imūno sistēmu, pacientiem ar cukura diabētu, HIV infekktsiey. 70% gadījumu, pirmie simptomi kandidozi parādās kā sekas antibiotiku terapija. Dzimumorgānu kandidozes sievietēm - nav nekas neparasts grūtniecības, vai hormonu terapijas laikā. Inficēšanās kandidozes ceļš galvenokārt autoinfitsirovanie, ti rodas nenormālu vairošanos savā Candida. Pastāv arī iespēja, ka simptomu parādīšanās kandidozes pēc vietējā vai seksuāla kontakta ar pārvadātājiem infekciju.

Simptomi kandidozi

Simptomi kandidozes sievietēm ar dzimumorgānu slimības formu ir nieze un dedzināšana dzimumorgānu apvidū, un raudzēts bālgans izdalījumi no maksts. Sarežģītās formas kandidozi un izplatīt sēnītes uz ekskrēcijas sistēmu organismā Simptomi kandidozi var būt sāpes urinēšanas laikā.

Vīriešiem, uroģenitālās kandidoze formas izpaužas ar sāpēm dzimumakta un urinācijas, nieze laikā, dedzināšana priekšāda un dzimumlocekļa galviņa. Simptomi kandidozes vīriešiem ietver dzimumlocekļa apsārtumu un rašanos perēkļi par to ar bālgans pelēks patina.

Diagnoze kandidozi

Sēne Candida -vozbuditel atklāj bakterioloģisko sēšana dzimumorgānu izdalījumi. Kandidozi diagnoze var tikt izmantoti kā metodēm, izmantojot gaismas mikroskopiju, tiešās imunoflorescenci vai polimerāzes ķēdes reakciju. Katra no šīm diagnostikas metodēm ir pietiekami augsti informatīva, bet vissvarīgākā loma ir nevis atklāšanai sēnītes dzimumorgānu novadīšanu un tās kvantitatīvajiem raksturlielumiem, saskaitot veģetatīvās sēnīšu kolonijām. Nelielos daudzumos mikroorganismu Candida var būt klāt izdalījumi pilnīgi vesels cilvēks bez izteiktajiem simptomiem kandidozi.

Ārstēšana kandidozes

 Narkotiku fljukostat nepieciešams, lai ārstētu kandidozes

Ārstēšana kandidozes vīriešiem ar uroģenitālā slimības formu galvenokārt vietējā, ar krēmiem, ziedes balstīta klotrimazolu. Narkotiku piemēro skartajā zonā dzimumlocekļa 2 reizes dienā. Varbūt iecelšana vienreizējas perorālas uzņemšanas kombinētās pretsēnīšu medikamentiem. Ārstējot kandidozes vīriešiem Flukonazols ir labi izveidota dažādu zāļu formu biznesā.

Vietējā ārstēšana kandidozes sievietēm notiks tikai tad, kad gaismas slimības formu. Šajā gadījumā pacients iecelts maksts svecītēm vai tabletes kombinēto pretsēnīšu rīcības balstīta klotrimazolu, isoconazole, Mikonazols utt Ar vairāk intensīvu smagiem simptomiem kandidozes sievietēm ir arī piešķirts antibiotiku terapiju. Papildus pamata ārstēšanai kandidoze izmanto imūnterapiju, atjaunojošas narkotikām un fizioterapiju.

Ārstējot recidivējošas formas kandidozi ar stāvokli pasliktināšanos līdz 4 reizes gadā nolēma iecelt vienu iknedēļas tikšanās atimikotikov 3-4 mēnešu laikā. Ārstēšana kandidozes sievietēm grūtniecības laikā ir ļoti aktuāla, sakarā ar augstu risku iespiešanās aktīvo sastāvdaļu narkotiku caur placentu.

Novēršana kandidozi

Ievērojami samazina iespējamību patoloģiska reizinot sēnītes Candida ir iespējams, izmantojot rūpīgu ievērošanu pasākumu personas hiēnas un regulārās pārbaudes ārsts. Šie pasākumi ietver arī novērst kandidoze profilaktiskais vitamīnu-minerālvielu, Imūnstimulējoša narkotikām un pretsēnīšu medikamentu kursa antibiotiku terapijas laikā.

Яндекс.Метрика