Kapoši sarkoma

 Par Kapoši sarkomu simptomi

Briesmīga slimība "Kapoši sarkoma" tika nosaukts pēc Moritz Kapoši, Austrijas dermatologa, kurš atklāja šāda veida ādas slimības. Tas ir audzējs, kas attīstās no šūnām asinsvadiem ādas.

Kapoši sarkoma raksturo izskatu plankumi uz ādas sarkanā brūnā krāsā, ar izteiktām malām. Pirmkārt, tas ir ļaundabīgs audzējs (ļaundabīgs audzējs dermā), kas nozīmē, ka tas rada draudus cilvēku dzīvībai.

Par galvenajām iezīmēm atšķirt divu veidu Kapoši sarkomu:

  • Sick slimība Kapoši sarkoma - vecāka gadagājuma cilvēkiem Eiropas valstis. Ļaundabīgs audzējs aug lēni un kas atrodas vienā vietā, kas nav izplatījies uz citām ķermeņa daļām.
  • Cietušie no slimības Kapoši sarkomu ir bērni un dzīvo Centrālāfrikā jaunieši. Kapoši sarkoma, otrā tipa "uzbrukuma" iekšējiem orgāniem un dziedzeriem, tādējādi bieži vien ietekmē dermā. Apdraudēts ir arī cilvēki ar AIDS.

Par Kapoši sarkomu simptomi

Kapoši sarkoma var ietekmēt gan ādu un iekšējos orgānos un limfmezglos. Kad pirmie simptomi Kapoši sarkomu var parādīties plankums uz vienu no "mīļākie" vietām slimības: uz kājām, rokām, apakšstilba. Vieta ir maza, un tikai laika gaitā tā var jūtams, izraisot tirpšana un nieze. Tad traips kļūst spilgtāks un sāk uzbriest uz augšu un kļūst touch gluda vai raupja. Pieejami arī hemorrhages un pigmentācija.

Simptomu Kapoši sarkomu attīstību, un var pāriet uz citu "scenāriju": ovālas purpura plankumi parādās uz sejas, pakāpeniski pieaug un izplatās uz limfmezgliem un iekšējiem orgāniem, izraisot iekšējo asiņošanu.

Lai atšķirtu trīs klīniskās attīstības pakāpi Kapoši sarkomu:

  • Plankumainais - sākotnējā slimības stadijā, kurā tikko izveidojuši diametrs 1-5mm rozā plankumiem. Virsmas traipi pat, gluda.
  • Papulozi - joprojām ir izolēti viens no otra ar elementiem Kapoši sarkomu. Turpina pieaugt, sasniedzot diametru 1 cm. Pēc drūzma elementiem veidojas plāksnes, gludu vai raupju uz tausti.
  • Audzējs - veidošanās zariem, kas vēlāk apvienojas. Diametrs 5 cm.

Simptomi Kapoši sarkomu ne vienmēr var būt tāds pats visiem pacientiem. Slimība var rasties akūtas veidā, kas ietver ātru slimības progresēšanu un nāvi. Subakūtai forma Kapoši sarkomu notiek nedaudz lēnāk, 2-3 gadus bez ārstēšanas. Hroniska forma Kapoši sarkomu tiek uzskatīta labdabīgi, tāpēc tas ir ārstējamas.

Cēloņi Kapoši sarkoma

Ilgu laiku zinātnieki uzskatīja, ka galvenais iemesls Kapoši sarkomu - īpaša veida herpes. Bet pats par sevi nevar izraisīt slimību. Viss tāpēc pārkāpumiem imūnsistēmas HIV - pozitīvu cilvēku. Šādā "labvēlīgs" vides herpes vīruss aktīvi vairojas, tādējādi radot onkoloģisko slimību.

Ārstēšana Kapoši sarkomu

 IFN-ES tiek izmantots, lai ārstētu Kapoši sarkomu
 Šajā procesā no Kapoši sarkomu izplatīšanu var iesaistīt citus ādas vietas: augšējo ekstremitāšu, sejas, dzimumorgānus. Tāpēc agrāk jūs sazināties ar personu, visticamāk tas būs iespējams diagnosticēt un ārstēt.

To var piemērot viens veids, lai ārstētu Kapoši sarkomu: aktuālu režīmu vai sistēmiska.

Vietējā ārstēšana Kapoši sarkomu ietver izmantošanu radiālo un ķirurģisko paņēmienu, krioterapiju, ķīmijterapiju narkotikas injicē audzējs. Jāatzīmē, ka starojums metode ir piemērojama visiem veidu / veidiem audzēju.

Sistēmiska ārstēšana Kapoši sarkomu var panākt tikai tad, ja nav traucējumu imūnsistēmu. Bet HIV - inficēto ir iespēja saņemt sistēmisku ārstēšanu - šajā gadījumā, sistēmisku ķīmijterapiju. Tomēr negatīvā ietekme uz kaulu smadzeņu veida "terapija" nav teikt, ka šī metode ir droša un garantēta efektīva.

Novēršana Kapoši sarkomu

Kapoši sarkomas ir 1. vietā starp ļaundabīgiem audzējiem dermā. Riskam pakļauto ietver:

  • HIV - pozitīvi vīrieši;
  • Vecāki vīrieši vecāki par 50 gadiem;
  • Iedzīvotāji Centrālāfrikā;
  • Saņēmējiem.

Vīriešiem, kuri izstrādāti Kapoši sarkomu, 12 reizes vairāk nekā sievietes.

Яндекс.Метрика