Kaunuma utis

Kas ir kaunuma utis?

 Kaunuma utis kodumiem

Dzeltenas un pelēkas sīkās parazītiem, piemēram, maziem krabji. Tie ir ļoti mazs (mazāk par 3 mm), tāpēc tas ir ļoti grūti redzēt ar neapbruņotu aci. Parasti, kaunuma utis nosēsties uz matains ķermeņa daļām dzimumorgānu rajonā, taču bieži vien tās var atrast uz skropstām, uzacīm, bārdu, un padusē. Ploschitsy (cits nosaukums kaunuma utis) ir neaktīvi, bet reizināt diezgan ātri, ar ko olas nitu. Tie barojas tikai uz cilvēka asinīm un dzīvot aptuveni 24 dienas.

Cēloņi kaunuma utis

Kaunuma utis ir parazītu tikai uz personu. Tās nevar būt inficēti ar mājdzīvnieku vai savvaļas dzīvniekiem. Parastie pazīmes kaunuma utis parādās pēc dzimumakta, kura laikā pārvadātājs inficē veselīgu partneris. Tomēr regulāri reģistrē gadījumus, kad parazīti iekļūst organismā caur dvieļi, gultas vai apģērbu. Fakts, ka kaunuma utis nevar izdzīvot vairāk nekā vienu dienu bez pārvadātājs, bet nits saglabā spēju ievērojami ilgāk attīstīties. Šā iemesla dēļ daži jāievēro piesardzība vērojama baseini, sauna, solārijs un sabiedriskās tualetes, kur risks ķeršanai nepatīkamiem kaimiņiem visaugstākās.

Kas notiek pēc inficēšanās?

Pēc pārcelšanās uz jaunu mītnes struktūra, kaunuma utis pievienot sevi uz matiem un sākt savu destruktīvo darbību. Vispirms, tie ādā valkātāja un pirmā daļa asinīs tiek iegūts. Siekalu dziedzeri kukaiņu ražot īpašu fermentu, kas nonāk brūces un novērš asins recēšanu. Tāpēc, ka kaunuma utis kodumi, kas nodrošina daudz neērtību. Cilvēka āda ir pastāvīgi nieze un nieze, dažreiz izpaužas alerģiskas reakcijas uz rokas, kājas un cirkšņos. Tuvāk aplūkojot ādas var atklāt zilganos kodums zīmes.

Pēc piesātinājuma un pārošanās kaunuma utis dēj olas (7-9 gab). Viņi stingri nostiprināta matus ar palīdzību noslēpumu un tāpēc nav jānomazgā ar ūdeni higiēnas procedūru laikā. Nits attīstās apmēram divas nedēļas, un tad ir jauno kaunuma utis lūku.

Kaunuma utis - simptomi un ietekme

Pirmās pazīmes kaunuma utis novēro vienu mēnesi pēc parādīšanās pirmajiem dzīvniekiem. Raksturīgākā simptoms - intensīva nieze vietā kodieniem. Tas ir visbiežāk novēro kaunuma zonā, bet reizēm niezoši augšstilbi, rokas un rumpja. It īpaši cilvēkiem, kas cieš no tā ar bagātīgu skalpa, kā viņu gadījumā, kaunuma utis var dzīvot burtiski pa visu ķermeni.

Nieze intensitāte ir atkarīga no individuāliem anatomiskās iezīmes personu un diennakts laika. Tā bieži gadās, ka ikdienas darbībām parazīti praktiski nav izpausties, bet naktī kļūst tik nepanesams niezi, kas nav gulēt labi. Tas būtu jāņem vērā fakts, ka vietā pastāvīgu skrāpējumiem parādās apsārtumu un iekaisumu. Ja diagnoze kaunuma utu ārstēšanu netiek veikta vai bija nepietiekami, mazie ādas bojājumi pārtapt ekzēma un atvieglo iekļūšanu organismā sekundāro infekciju.

Skaidrs simptoms slimības ir ne tikai niezi, bet kodumi kaunuma utis. Brīdī, kad no parazīta smeceris ādā bieži parādās zilgani plankumi. Tās ir mazas, bet, atšķirībā no utis paši ir skaidri nošķirami ar neapbruņotu aci. Iemesli šiem plankumiem ir vai nu mazi hemorrhages, vai noslēpums, kas injicē novērst parazītus asins recēšanu.

Pazīme kaunuma utis, un var liecināt par alerģisku izsitumi vai atklāt Līce olas.

Par kaunuma utis sekas

 Sērskābe ziede kaunuma utis

Paši, parazīti nerada kādu īpašu risku. Tomēr diagnoze kaunuma utu ārstēšanu jāsāk, cik drīz vien iespējams, jo kodumi var izraisīt alerģiskas reakcijas un niezi un skrāpējumiem - vājināšanos ķermeņa aizsargbarjerām. Tā caur bojātu ādu viegli iekļūst sekundāro infekciju, visiem pacientiem ar kaunuma utis ir pārbaudīts sifilisu, gonoreju, hlamīdijām un citām seksuāli transmisīvajām slimībām, ko.

Kaunuma utis - ārstēšana slimības

Pavisam nesen, cilvēki vaļā utīm lieto petroleju, putekļiem, ziepes un citus pieejamos instrumentus. Par laimi, šīs dienas ir garām. Šodien, kaunuma utis pilnīgi izārstēta pēc ārstēšanas ar speciālām zālēm, kas iznīcina ķermeni parazītu un paredzētajiem olas. Pirms izmantot medicīnas ierīcēm ir vēlams pilnīgi skūta šuvi un starpenē. Tad uz ādas vai jebkuru ziedes sērskābes ziedes ar benzilbenzoāts. Aptiekās, jūs varat iegādāties un ērtāk produkti, piemēram, nittifor vai pulverizatoru-Pax. Tos var lietot tieši uz matiem, neuztraucoties par skūšanās intīmo ķermeņa zonām.

Jo kaunuma utis var būt pakaišiem vai apģērba būtu iemērc priekšmetus karstā ūdenī un pievienojiet balinātāju.

Яндекс.Метрика