Kifoze

Īss apraksts slimības

Slimība "kifoze" ir liels izliekums mugurkaula šajā sagitālā plaknē. Dažādās pakāpēs, šie izliekumi ir klāt katrā cilvēkā, tomēr, ja vērojama nozīmīga novirze no normas, pacientam ir diagnosticēta mugurkaula kifoze. Bend ir forma burta "C" ar izliekuma vērsta posteriorly.

Ir šādi pakāpes kifoze:

  • I pakāpe (viegli kifoze) - vērtība izliekuma vairāk nekā 30 grādiem;
  • II pakāpe (vidēji krūšu kifoze) - no 30 līdz 60 grādiem;
  • III (smaga kifoze) Novērtējums - locīšana vairāk nekā 60 grādiem.

Cēloņi kifoze

 Kifoze mugurkaula

Ir vairāki iemesli veidošanās izliektu mugurkaula. Galvenokārt, patoloģija var izraisīt traucējumi augļa attīstību. Šajā gadījumā mēs runājam par tādām slimībām kā iedzimtu kifoze, ārstēšana, kas būtu jāsāk tūlīt pēc piedzimšanas. Dažos gadījumos iemesls kifoze ir operācija vai trauma, jo īpaši kompresijas lūzumi mugurkaula ķermeņa, kas ir tipiski veciem cilvēkiem. Šie ir galvenie iemesli mugurkaula deformācija, bet ir daudz eksotisku faktori, kas var negatīvi ietekmēt attīstības procesā. Šādi faktori ir, piemēram, infekcijas slimībām vai staru terapiju, kas tiek piešķirts bērna klātbūtnē ļaundabīgo audzēju.

Simptomi

Galvenā pazīme kifoze - muguras sāpes izraisa muskuļu spazmas. Smagas dažiem pacientiem tas notiek saspiešanu muguras smadzeņu un nervu saknes. Šajā gadījumā cilvēki sāk ciest no pēkšņa, asas sāpes, vājums locekļos, iegurņa traucējumi un nejutīgums.

Kifoze - ārstēšana slimības

Mūsdienās plaši izmanto vairākas metodes. Vairumā gadījumu pacients tiek piešķirts konservatīvā ārstēšana ietver fizikālā terapija, vingrojumu terapija, masāža, zāles un valkā īpašu korseti. Ņemiet vērā, ka, ja Jums ir diagnosticēta kifoze, īstenošana īpašās procedūras ir nepieciešamība. Tas ir saistīts ar faktu, ka vingrošana palīdz tikt galā ar sāpēm, kavē traucējumiem sirds un plaušas, bieži vien nav atbilstošu ārstēšanu.  Korsete, lai ārstētu mugurkaula kifoze

Lai apturētu attīstību deģeneratīvas izmaiņas un palīdz vienlaicīgu ārstēšanu osteoporozes, bieži attīstās pie izliekuma mugurkaula. Šajā izgudrojuma realizācijas variantā, krūšu kurvja kifoze apstrādā ar kalcija papildinājuma, vitamīniem, fizikālās terapijas un hormonu aizstājterapiju.

Sīkāku informāciju par iepriekšminētajiem korsetes. Tās veic ievērojami mazina sāpes, bet nespēj ietekmēt lieces poza ja kifoze no mugurkaula krūšu daļas jau ir novedusi pie krasas izmaiņas. Būtu arī jāatzīmē, ka nekontrolēta lietošana korsetes kaitēt pacienta veselību, jo tas noved pie vājināšanos muskuļu muguras un palielināt pakāpi deformācijas.

Ja narkomānijas ārstēšanas nenoved pie sagaidāmajiem rezultātiem un kifoze mugurkaula turpina attīstīties, ārsti ķerties pie ķirurģiskas iejaukšanās. Ķirurģiska ārstēšana kifoze ir zināma riska, tāpēc pirms darbība ir jāņem vērā tādi "plusus" un "mīnusus", tas ir, iespējamais ieguvums būtu atsver risku. Pašlaik indikācijas operācijas ir situācijas, kad krūšu kifoze pievieno:

  • stipras sāpes - ir visbiežākais operācijas, jo sāpes bieži vien nav grozāmi konservatīvu ārstēšanu;
  • progresīva kifoze - šis process ir pievienota kompresiju neironu struktūru, traucējumu sirdi un plaušām, tāpēc pacients var ieteikt operācija;
  • izrunā kosmētiskie defekti - ja kifoze mugurkaula krūšu būtiski samazina dzīves kvalitāti vai ietekmēt viņa piemērotību darbam, ārsti lemj par pieņemamību operācijas.

Attiecībā uz operāciju, tas sastāv no diviem posmiem - novēršot spriedzi un stabilizētu mugurkaulu. Par pēdējo posmu, tā saukto stabilizācijas sistēma transperdikulyarnoy kas sastāv no skrūvēm un klaņi. Tie ir izgatavoti no neitrāliem materiāliem un nav noraidīti organismā, tādējādi izvairoties vairākas operācijas, lai novērstu sistēmas.

Яндекс.Метрика