Kopīgas kontraktūrām

Īss apraksts slimības

Tulkojumā no latīņu kontraktūras nozīmē "kontrakcijas." Principā šāda definīcija ir labi piemērota šo slimību. Tas nopietni ierobežo mobilitāti locītavām (atvelk), pārveidojot apkārtējos mīksto audu. Šo procesu pavada stipras sāpes, un galu galā noved pie locītavu kontraktūras nekustīgums ekstremitātēm.

Iemesli kopīgas kontraktūrām

  • iekaisums un traumas, provocējot postoša sākumu procesā;
  • deformācija kauliem, kas veido locītavu, reibumā artrozes vai artrīts;
  • zudums elastības saišu un locītavu kapsulu;
  • samazinot garumu muskuļu, kas virza uz to veidojošajiem elementiem locītavas

Slimības sekas

 Kopīgas kontraktūrām

Tā kā nav pietiekamu svērto ārstēšanai kontraktūras ceļa vai elkoņa locītavas noved ekstremitāšu nekustīgums (ankiloze). Ja slimība ir progresējusi, lai šajā posmā, tas būs tikai operācija, tāpēc nav nolaidība vizīti pie ārsta pie pirmajiem nepatīkamus simptomus.

Ņemiet vērā, ka viss sadalīts iedzimtu kontraktūras (parādās kā rezultātā iedzimtu defektu muskuļu un skeleta sistēmas) un ieguvis, kas veidojas kā rezultātā nelabvēlīgas ārējās vides. Jebkurš no tiem var novest pie ļoti drausmīgas sekas, piemēram, funkcionāliem traucējumiem. Jo īpaši, kontraktūra potītes neļauj personai pārvietoties normāli, izraisot plakano pēdu un ekstremitāšu deformācijas. Tā ir līdzīga iedarbība, un kontraktūra ceļa locītavas.

Ne mazāk briesmas eksponēt deformācijai ķermeņa augšdaļas. Pietiek pateikt, ka kontraktūra elkoņa locītavas padara roku pilna afunktsionalnoy, samazina cilvēku dzīvību uz parastu un vienkāršu pašapkalpošanās nodarbinātību.

Diagnoze slimības

Galvenā iezīme nevēlamo procesu locītavās ir spēcīga sāpes seko darbības traucējumu ekstremitātēs. Simptomu smagums ir atkarīgs no rakstura procesā (akūta vai hroniska), cēloņus kontraktūrām, tā lokalizācijas un pacienta vecuma. Par precīzu diagnostiku prasa pilnīgu pārbaudi pacienta un izmantot modernās medicīnas tehnoloģijas, piemēram, MRI, CT un rentgenu.

Ārstēšana kopīgu kontraktūrām

Pašlaik iekšzemes un ārvalstu klīnikās tiek izmantoti kā konservatīvu un ķirurģiskas ārstēšanas kontraktūrām. Pirmajā gadījumā, ārsti izmanto šādus pasākumus:

  • vingrošana;
  • massotherapy;
  • fizikālā terapija (iedarbība uz ogļūdeņražiem, elektroforēze);
  • medikamenti (hormoni, pretsāpju līdzekļiem);
  • manuālā terapija (locītavu un muskuļu iekārtas);
  • terapeitiskā blokāde.

 Ārstēšana kontraktūrām no pleca locītavas

Blokādes būtība ir specifisku medikamentu ieviešana kopīgajā dobumā. Ar šo kopīgo kontraktūras attīstās daudz lēnāk. Un vieglas sāpes.

Kopumā, konservatīvām metodēm, kuras mērķis ir atjaunot normālu kustību ekstremitātes. Ja to izmanto ceļa kontraktūra notiek ar minimāliem sarežģījumiem, īpaši sāpīgs simptomu izņemti gandrīz pilnībā izzūd ierobežojumu locītavā, uzlabo muskuļu tonusu iepriekš novājinātus locītavu un barības vielu piegādi.

Galvenais mērķis ārstiem - lai novērstu tūsku, noņem iekaisuma simptomus, atjaunot locītavu kustīgumu. Kopumā mūsdienu medicīna galā ar šo problēmu, bet atcerieties, ka veiksmīga ārstēšana kontraktūras ir iespējama tikai tad, ja jums ir laiks, lai redzētu ārstu.

Яндекс.Метрика