Koronāro artēriju slimība

Īss apraksts slimības

 Koronāro artēriju slimība

Saskaņā ar statistikas datiem no Pasaules Veselības organizācijas, koronārā sirds slimība ir visizplatītākā un visgrūtāk terapeitiskās problēmas mūsdienu sabiedrībā. Šie secinājumi ir balstīti uz to, ka katru gadu no šīs slimības skar vairāk un vairāk cilvēku, saslimstība pieaug. Īpaši bīstami ir tas, ka koronārās sirds slimības, cēloņi un izpausmes, kas ir ļoti atšķirīgi, bieži vien noved pie pilnīgas zaudējumu funkcionalitāti un ir cēlonis priekšlaicīgas nāves cilvēku vidū.

Šie efekti ir saistīti ar to, ka nav asins piegādi sirds muskulim. Šī patoloģija tiek saukta par "išēmija." Vairumā gadījumu tas ir sekas aterosklerozes artēriju - process, kurā arteriālās lūmenā ievērojami sašaurinās dēļ pangas veidošanos. Pašlaik simtiem profesionāļu turpina strādāt, lai atrisinātu šo problēmu, un mēģināt saprast, kas ir koronāro sirds slimību. Mēs izpētīt cēloņus, simptomiem un klīnisko ainu, uzkrātos milzīgu faktisko materiālu, tomēr, par pilnīgu uzvaru pār slimību ir pāragri teikt. Koronārā sirds slimība, kuras simptomi izpaužas galvenokārt gados vecākiem cilvēkiem, turpina veikt cilvēkiem, kuri nepievērš uzmanību sava dzimuma un sociālā stāvokļa sabiedrībā.

Protams, mūsdienu diagnostikas iekārtas iekļaujas daudz agrāk atklāt slimības, un pat ļauj novērtēt nosliece uz konkrētu problēmu sirds un asinsvadu sistēmu, bet tas nav pietiekami. Ņemot vērā to, cik bīstami koronārā sirds slimība, ārstēšana šīs slimības būtu pārņemt kontroli pār valsti, jo tas ir ne mazāk ieinteresēti tās pilsoņiem dzīvē neierakstīja vīriešiem un sievietēm, kas prime dzīves.

Koronārā sirds slimība - slimības simptomi

Pirmās pazīmes koronārās sirds slimības ir gandrīz vienmēr subjektīvs, tas ir, pacients ir tādas nepatīkamas, sāpīgas sajūtas, bet pagaidām tas nav dot viņiem lielu nozīmi, uzskatot, ka viss iet ar sevi. Tikmēr pamatojums pārsūdzēt kardiologa ir absolūti jebkuru sāpes sirdī, jo īpaši, ja iepriekš tie bija nekad uztrauc vīrieti. Neatkarīgi no nelielām tirpšanu, koronārās sirds slimības, cēloņi, no kuriem bieži vien saistītas ar neveselīgu dzīvesveidu, tā var izpausties kā uzbrukumu. Tās ir arī iemesls tūlītējai ārstēšanai pie ārsta, neatkarīgi no ilguma un intensitātes sāpes. Piezīme dažas citas raksturīgās pazīmes koronārā sirds slimība:

  • sāpes krūtīs, rokas, žokļu un atpakaļ;
  • elpas trūkums rodas pat pie zemas fizisko aktivitāti;
  • slikta dūša, vemšana;
  • pārmērīga svīšana;
  • sirdsklauves, neregulāra sirdsdarbība;

Vispār, ja diagnoze koronārās sirds slimības, simptomi ir ļoti atkarīga no slimības formu. Tā nu ir sanācis, ka patoloģija sirds nebija izpausties līdz pēkšņi nomirst persona, kas notiek, piemēram, miokarda infarkta. Tomēr pieeja nepatikšanas var noteikt ar netiešiem pierādījumiem, kas ietver: neizskaidrojamu uzbrukumiem bailes, nepatīkama sajūta substernal jomā, temperaments tantrums un emocionālie traucējumi. Tiešie simptomi pēkšņa sirds apstāšanās - ar samaņas zudumu, trūkums sirds izklausās, paplašinātas acu zīlītes un gaiši pelēkā ādas toni.

Neskatoties uz izplatību pēkšņas nāves, tipiskākās iezīme koronārās sirds slimības ir stenokardija vēl - lokālas sāpes retrosternālas rajons, redzams parasti kreisajā pusē .  Ņemiet vērā arī to, ka, ja persona ir diagnosticēta koronārā sirds slimība, stenokardija simptomi parasti parādās ātri .  Patiesībā, daba sāpes mainās no viegla diskomfortu nepanesamas sāpes, kopā ar trauksme, svīšana, slikta dūša un vispārējs vājums .  Stenokardijas lēkmju - īss laiks .  Vairumā gadījumu tie nav ilgt vairāk nekā 10 minūtes, un tik daudzi cilvēki nepievērš viņiem pietiekami daudz uzmanības .  Ņemiet vērā, ka sirds išēmiskās slimības, ir ārstēšana netiek veikta, vai tiek veikta bez atbilstību noteiktajām procedūrām, nemitīgi progresē, tas noved pie sirds un asinsvadu sistēmas pārkāpumiem un, galu galā, personas nāves .

Vēl viena raksturīga iezīme koronāro sirds slimību - tas uzbrūk miokarda infarktu. Pēc sākotnējā posmā sirdslēkmes var sajaukt ar stenokardiju, bet vēlāk tā attīstās pavisam savādāk. Jo īpaši jāatzīmē, ka uzbrukumi sāpes krūtīs ilgst daudz ilgāk un nevar noņemt ar nitroglicerīna. Tajā pašā laikā cilvēks paaugstina asinsspiedienu, stāvokli nosmakšanas, temperatūra pieaug, un ir traucējumi sirds ritma.

Apkopot. Koronārā sirds slimība, kas izraisa ļoti daudzveidīgs, jūs varat saņemt par katru personu. Tas attīstās lēnām, bet noteikti, gadu gaitā, iznīcinot sirds sistēmu. Tāpēc, jo ātrāk cilvēki redzēt ārstu, lielāka iespēja uzturēt veiktspēju un dzīvot normālu, veselīgu dzīvi līdz sirmam vecumam.

Koronārā sirds slimība - slimību ārstēšana

 Ārstēšana koronārās sirds slimības

Vienkārši gribu teikt, ka tradicionālā medicīna ir ļoti grūti tikt galā ar simptomiem un sekām koronāro sirds slimību. Ārstēšana šajā gadījumā - garš, sarežģīts un vienmēr konsekventi. Galvenā problēma ir tā, ka no brīža, kad nepastāv medicīnas tehnoloģijas, kas ļautu aizstāt bojātu saistaudu veselīga bez ievērojamu risku pacienta dzīvību. Šī iemesla dēļ, diagnostika sirds išēmiskās slimības, ārstēšana ietver stiprināt veselību audos, izmantojot dažādus medikamentus un pastāvīgu uzraudzību, ko speciālista, lai novērstu uzbrukumus.

Pēdējos gados ir bijuši vairāki metodes, kas ļauj virzīties prom no lietošanas klasisko, neefektīvu ārstēšanu koronāro artēriju slimību. Viens no tiem ir nomaiņa bojāto audu ar veselīgu cilmes šūnām, kas veido tīklu kapilāru asinsvadu un atjaunotu normālu asins plūsmu uz sirdi. Šajā laikā, cilmes šūnu terapija ir veiksmīgi izmantota daudzās klīnikās visā pasaulē, un mēs ceram, ka, agrāk vai vēlāk, šī tehnoloģija būs apskāviens un iekšzemes eksperti.

Яндекс.Метрика