Krika

Kriks - trauma saišu-muskuļu sistēma, pateicoties pārmērīgas slodzes spriedzi. Visbiežāk šī problēma rodas, ja intensīva fiziska darba un sporta, kur kustība ir pārāk ātrs un aktīvs. Liela loma mehānismā traumu spēlē neapstrādāti muskuļi intensīvi strādāt.  Kriks - rezultāts pārmērīgas slodzes spriedzi

Simptomi muskuļu traumas

Kriks izpaužas ar stiprām sāpēm .  Jūs varat saņemt sajūta, ka kaut kas saplīst vai pārrāvumi muskuļos .  Tad tas kļūst neiespējama vai stipri sāpīga kustība ietekmēto ekstremitāti vai kakla, muguras .  Nākamajā minūtē pēc stiepjas muskuļus jomā traumas rodas pietūkums, asiņošana .  Šie efekti ir saistītas ar pārtraukumiem kuģiem .  Stiepjas augšstilbu muskuļus un atpakaļ ir tipiskākās šāda veida traumas .  Stiepjas atpakaļ muskuļus parasti saistīti ar smago celšanas, jo īpaši, ja kustība tiek veikta ļoti strauji .  Jūs varat sabojāt muskuļus aizmugurē sporta zālē, bet jūs varat to vasarnīcā vai pārceļoties .  Ja kaitējums noticis, kustība mugurkaula aprobežojas ar stiprām sāpēm, tas bieži vien ir grūti pagriezt stumbrs, kakla .  Stiepjas augšstilbu muskuļus visbiežāk notiek sporta un ziemas laikā, kad asas kustības zaudējumu bilanci saistītas ar glazūru .  Šī trauma var ievērojami ierobežot kājām .  Lai izvairītos no bojājumiem kaulu, dažkārt nepieciešama X-ray pārbaude .

Ārstēšana muskuļu spriedzi

 Masāža - viena no ārstēšanas muskuļu spriedzi
 Ārstēšana muskuļu spriedzi - tas ir ilgs process, kas ilgst no vienas nedēļas līdz mēnesim un pusi. Svarīgi uzreiz pēc traumas, lai palīdzētu cietušajam. Tas ir nepieciešams, lai ierobežotu kustību skartajos muskuļiem uz 48 stundām. Kad jūs stiept muguras muskuļus divas dienas nevar cilāt svarus, vai panna un slīpumu. Ja ir muskuļu spriedzi gurni, pacientam ir izkraut ekstremitāti - piemēram, ievērot gultas režīms vai staigāt ar kruķiem.

Jomā no ķermeņa, kur ir pietūkums pēc traumas, asiņošana ir likts aukstu kompresi vai ledu, lai padarītu. Pirmais likts uz ādas audiem, un pēc tam ledus paketes vai jebkuras aukstuma objektus (piemērots saldētas pārtikas, pārtikas ledus klucīši un tamlīdzīgi). Pirmajās divās dienās ieteicams atkārtoti piemērot ledus stiept muskuļus katras trīs līdz četras stundas, 20 minūtes. Pie bojātās ķermeņa daļas tiek piemērots spiedes pārsējs no elastīgās saites, lai mazinātu tūsku un maigumu. Ja bojātās ekstremitātes, būtu jānosaka paceltā stāvoklī.

Divas dienas vēlāk, auksts paver ceļu uz iesildīšanās procedūras. Jūs varat izmantot karstu kompresi, karstā vannā. Ir nepieciešams veikt gaismu stiepšanās vingrinājumi darīt sevis masāža (glāstīja, mīcīšanas). Medicīniskā iejaukšanās sasprindzinājumu muskuļos tiek samazināts līdz fizioterapija, ārstnieciskā masāža un mērķis pretsāpju līdzekļus. No fizikālā terapija bieži piešķirts magnetotherapy, lāzera terapiju un fonoforēze. Uz ādas traumas var piemērot pretiekaisuma un iesildīšanos ziedi. Tie ietver nesteroīdos pretiekaisuma līdzekļus (nimesil, diklofenaks, indometacīns, ibuprofēnu uc) vai bite, čūska inžu, sarkano piparu ekstraktu.

Ja sāpes ir smagas un traucē miegu, diena traumas un divas vai trīs dienas pēc kārtas, ārsts var izrakstīt sāpju tabletes un injekcijas. Ja stiepjas novērš muskuļu iet un darīt darbu, tad tas ir norāde traumas atklāšanas gabals pagaidu invaliditāti (slimnīcā).

Яндекс.Метрика