Krākšana

Krākšana ir skarbs skaņa ražo aizdegunē guļ cilvēks. Šī parādība ir medicīnas nosaukums - ronchopathy. Krākšana ir tik izplatīta, ka reizēm netiek uzskatīta par patoloģiju, bet kaitinošas citiem, un ir pakļauts jokiem, un dažreiz strīdi.  Sašaurināšanās kaklā - cēloni krākšana

Tomēr šis patoloģija, kaut arī ne slimības. Pats par sevi, krākšana nav pārāk bīstami, galvenais risks, ka tas var būt simptoms briesmīgās slimības - nakts apnoja.

Krākšana cēloņi

Krākšana cēlonis ir sašaurinājums kakla vai kā rezultātā slimības vai kā rezultātā vājināšanos muskuļu sienas, vai tāpēc, ka iedzimto anatomisko funkcijas. Visbiežākais iemesls krākšana bērniem un jauniešiem, tā ir iekaisuma aizlikts deguns, kas parasti ražo infekcijas laikā. Krākšana maziem bērniem tas var izraisīt palielināti adenoīdi.

Jo vecāka gadagājuma cilvēkiem galvenais iemesls krākšana ir vecums vājināšanās muskuļu tonuss. Citi iemesli krākšana ir aptaukošanās, atkāpies starpsienu, ilgi ūka.

Vēl viens no cēloņiem krākšana grupa, tas ir funkcionālas, pārejošas pārmaiņas. Tā, piemēram, samazinājums muskuļu tonusu kakls var izraisīt alkohola vai noguruma.

Kad krākšana ir bīstama

Runājot, ka krākšana var būt bīstama, mēs pirmām kārtām nozīmē draudus pacientam. Tomēr būtu jāņem vērā, ka krākšana var segt dažas, ja ne nāvējoši, draudus citiem, bieži vien par pastāvīgu partneri guļamistabā. Diezgan bieži, krākšana partneris, cilvēks guļ blakus viņam pastāvīgi, beidzot sāk ciest dzirdes zudumu, un vienpusīgs, kas izteikta no otras puses, kur parasti ir aizmidzis krākšana. Dažreiz krākšana partneris var izraisīt bezmiegu, lai gan, kā likums, laika gaitā, pielāgojas, un pastāvīgs partneris sapnī neredz krākšana.

Tāpēc ārstēšana krākšana ir vēlama, pat tad, ja šis nosacījums tiek uzskatīts par nekaitīgu. Bet ir vēl viens nosacījums izstādīti krākšana, un tas prasa obligāto medicīniska iejaukšanās, jo tas varētu radīt draudus dzīvībai. Tas ir par miega apnoja. Miega apnoja ir stāvoklis, kad gaisa plūsma plaušās ir pārtraukta pilnīgi.

Slimība, kurā naktī, spontāni nāk stāvoklis, ko sauc par obstruktīvas miega apnojas sindroms, saīsināti OSA. Ja persona snores skaļi, bet dažreiz krākšana tiek pārtraukta, ir pilnīgs klusums, kam seko ļoti skaļi un asu Šnore atsākšanu elpošana, tas ir izpausme simptomu miega apnoja. Šis elpošanas pārtraukšanu un izraisīt strauju atsākšanu savu stingro ielēkt asinsspiediena un sirds slimība. Smagos gadījumos, izdevumi par šādu pieturu var doties uz simtiem par nakti.

Kā pārtraukt krākšana

Kaut kā sabiedrība ir izveidojusi spēcīgu viedokli, ka jautājums par to, kā pārtraukt krākšana, viena atbilde - galu galā, tas nav iespējams. Patiesībā tas nav taisnība, vienkārši tāpēc, ka izplatības problēmas, varbūt ir norma, un tāpēc pat mēģina ārstēt krākšana ir pieņemts.

Ir medicīnas, ķirurģijas un rehabilitācijas ārstēšana krākšana. Tā ir vērsta risināt krākšana cēloņus un atjaunošanu normālā stāvoklī nazofarengiāla audos miega laikā.

Ķirurģiska ārstēšana krākšana tiek izmantota, ja ir anatomiska obstrukcija normāla elpošana miega laikā. Tā atkāpies starpsienu, polipi izaugumiem, adenoīdi vai mandeles, pārāk ilgi ūka, uc

Kad krākšana izraisa samazināšanās muskuļu tonusa, efektīvu lāzera vai krioterapiju par mīkstajiem audiem. Šī zemas ietekmes nejūtīgs iejaukšanās izraisa muskuļu sienas un gļotādas audus "nozveja uz augšu."

Narkotiku ārstēšana krākšana lieto, kad galvenais iemesls krākšana ir deguna iekaisums. Šajā gadījumā, terapija anti-baktēriju un pretiekaisuma līdzekļi, lai atjaunotu normālu stāvokli gļotādas mutes, deguna un rīkles.

Ja pacients ir aptaukošanās, krākšana ārstēšana ir normalizēt svaru. Tādā gadījumā sašaurināts lūmenu par aizdegunē, jo tauku, tāpēc to atcelšana novestu pie normalizēšanai elpu.

Folk pretlīdzekļus krākšana

 Anti-krākšanu spilvenu, lai ārstētu krākšanu

Ir daudzas tautas pretlīdzekļus krākšana, dažas no tām ir ļoti efektīva. Tātad, labs līdzeklis pret krākšana dzied. Dziedāšana stiprina muskuļus rīkles, viņi tonizē, savelk, un krākšana pazūd. Dziesmas kā līdzeklis pret krākšanu palīdzību gadījumos, ja iemesls krākšana ir vecumu saistītu samazināšanās muskuļu tonuss. Lai sasniegtu terapeitisko efektu dziedāšanas būtu regulāri, katru dienu, vismaz pusstundu dienā.

Viens no populārākajiem tautas pretlīdzekļus krākšana - aprakt degunu pirms gulētiešanas smiltsērkšķu eļļu. Tas var būt ļoti efektīva, ja krākšana izraisa hronisku iekaisumu aizdegunes. Smiltsērkšķu eļļa ir ārstnieciskās sekas, par bojāto audu un asins cirkulāciju tajos atgūšanu. Kad atgūt gļotādā un novēršot krākšana tūsku izraisa iekaisumu iet prom.

Tātad jautājums ir, kā pārtraukt krākšana, ir daudzi risinājumi. Lai noskaidrotu, ko nozīmē no krākšana fit jūsu gadījumā, jums vajadzētu konsultēties ar savu ārstu.

Яндекс.Метрика