Kuņģa vēzis

 Kuņģa vēzis
 Kuņģa vēzis - bīstama ļaundabīga slimība ar lokalizācijas kuņģa gļotādā. Tas aizņem 2-3 trešo vietu par vēža izplatību starpā. Lielākā daļa kuņģa vēzis parasti ir atrodams tikai ļaundabīgi audzēji plaušu un krūtīm.

Faktori, kas izraisa vēzi, kuņģa, ir ļoti atšķirīgas. Šeit un nepareizā uztura un alkohola lietošana, un smēķēšana un infekciozo faktoru un kombinēto negatīvo ietekmi uz vidi.

No kuņģa vēža simptomi ir diagnosticēta visbiežāk cilvēkiem, kas vecāki par 50 gadiem. Diagnosticēšanai pirmās pazīmes kuņģa vēzi ir ļoti svarīgi ikgadējo profilaktisko skrīninga izmeklējumus. Tikai agrīna atklāšana simptomi kuņģa vēzi un ārstēšanas sākumā dod visvairāk optimistisku prognozi par kuņģa vēzi, līdz pilnīgai dziedināšanu.

No kuņģa vēža simptomi

In sākumposmos kuņģa vēža slimība nav izpausties, tāpēc tās noteikšana ir iespējama tikai laikā ikdienas bāzes medicīniskās pārbaudes. Kā likums, birojs gastroenterologa bija pacienti nāk ar sūdzībām par noteiktu veselības un skaidri simptomi kuņģa vēzi vai citām slimībām gremošanas traktā.

Pirmās pazīmes kuņģa vēzi, un pauda nedaudz nejaušs. Pacients bieži vien tos no citām hroniskām slimībām, vai sezonas savārgums pasliktināšanos. Sliktākajā gadījumā, pie pirmā pazīme kuņģa vēzi - diskomforts vai sāpes, "vēders" - pacients par vēl dažus mēnešus pašārstēšanos ar tautas līdzekļiem. Lai gan šajā laikā tas ir ļoti svarīgi, lai sasniegtu labākos rezultātus, ārstējot kuņģa vēzi.

Ar izaugsmi audzēja uz citām pazīmēm kuņģa vēzi piebilda sāpes vēderā tukšā dūšā. Dažādas zāles, lai samazinātu skābumu palīdz uz īsu laiku, lai atvieglotu pacienta stāvokli, tāpēc pirmās pazīmes kuņģa vēža pacientiem bieži vien kļūdaini uzskata par gastrīta vai kuņģa čūlas slimības sākuma.

Bieži simptomi kuņģa vēzi ir arī samazināta apetīte un svara zudums. Pacientiem var būt selektīva pārtikas riebumu pret noteiktiem pārtikas produktiem, piemēram, gaļas vai piena. Vēlākā stadijā kuņģa vēža slimības var izpausties vemšanu tumšo krāsu un šķidra vēdera izeja tumšā krāsā. No kuņģa vēža simptomi liecina iekšēju asiņošanu, tāpēc pacientam nepieciešama tūlītēja hospitalizācija.

Kad audzējs, kas atrodas augšējā ķermeņa daļā zīme, kuņģa vēzis ir rīšanas grūtības. Kad kopējais sakāve kuņģa audzēja un metastāžu vēdera sienas ir maloelastichnymi, un pacients ātri kļūst piesātinātām un uzskata pastāvīgu smaguma sajūta vēderā. Šīs pazīmes kuņģa vēzi šajā stadijā slimības ietver arī izsmelšanu, vemšana un radīt sistēmisko obstrukcijas kuņģī, dzeltenīga āda, palielinot vēdera (ascīta) un zīmogs limfmezgli.

Kuņģa vēzis

Klasifikācijā kuņģa vēža izmantojot vairākus atribūtus: šūnu struktūra audzējs, veids tās izaugsmes, formu, lielumu un izplatību metastāžu cilvēka organismā. Precīza iestudējums kuņģa vēža ļauj piešķirt adekvātu ārstēšanu slimības un iespējami objektīvi veikt prognozes.

Diagnoze nulles stadijā kuņģa vēzis reti noteikts. Kad ļaundabīgs audzējs ir tā minimālo lielumu un atrodas virsējiem slāņiem kuņģa gļotādas. 1-4 posms kuņģa vēzi ir raksturīga dziļa audzēja invāzija uz ķermeņa sienas un izplatīšanos metastāzes uz tuvējo limfmezgliem un tālām orgānu un. Labākais prognoze kuņģa vēzi ar pastāvīgu ārstēšanu 90% gadījumu pirmajā stadijā kuņģa vēzi.

Varbūtība pilnīgi izārstēt vai atlaišanu slimības atkarīgs ne tikai uz skatuves kuņģa vēzi, bet arī uz tās formu. Uzskatīti par agresīvu formu nediferencētās audzēju. Tos raksturo augsts pieauguma temps, strauju metastāzes un līdz sliktākajā prognozi. Augstas kvalitātes audzēji atšķir lēnu izaugsmi un zemu izpausmi metastāzēm.

Diagnoze kuņģa vēža

Agrīna diagnosticēšana kuņģa vēzis asins testu piemēro konkrētiem audzēju marķieriem CA 19-19, un CA 72-4. Pirmsvēža stāvoklis pacientam ar agrīnās pazīmes kuņģa vēzi var atklāt arī endoskopiju ar marķiera krāsās.

In vēlīnā kuņģa vēzi papildus izmanto biopsija ar turpmāku pētījumu, lai uzņemt materiālu, rentgena, datortomogrāfija, magnētiskā rezonanse attēlveidošanas, kā arī laparoscopic diagnozi.

Attieksmi pret kuņģa vēzi

 Diagnoze kuņģa vēža
 Ārstēšana kuņģa vēzi, pamatojoties uz trim galvenajām metodēm: operācijas, ķīmijterapijas un staru. Ar darbības radikālisma atkarīgs stadijā kuņģa vēža. Ir ķirurģiska ārstēšana kuņģa vēža netiek veikta tikai klātbūtnē nelietojamas audzēju un vairākas komplikācijas dēļ plašas metastāzes. Šajā gadījumā, pacients tiek piešķirts pirmsoperācijas, tā saukto, kas nav ar adjuvantu ķīmijterapiju. Pēc tam, kad sasniegta lieluma audzējs rezecējamu pacientus, kas minēts ķirurģiskai ārstēšanai kuņģa vēža.

Kad ķirurģiska ārstēšana kuņģa vēzi ir dažādu veidu rezekciju: starpsummas proksimālās vai digistalnaya likvidējot ¾ daļa no kuņģa ar taukaudu un limfmezgli, vai gastrektomiju ar pilnīgi noņemot kuņģa un kaimiņu rajonos zarnās un barības vads. Paliatīvā ārstēšana nelietojamas kuņģa vēža audzēju ir izstrādāts, lai īslaicīgi uzlabotu stāvokli pacienta un novērst obstrukcijas gremošanas traktā.

Ārstēšana kuņģa vēža pēcoperācijas posmā papildina ķīmijterapiju. Lai novērstu slimības atkārtošanās, tas ir piemērojams arī tad, ja audzējs masa tika noņemts pilnībā. Ja plašas metastāzes no kuņģa vēža un limfmezglu ķīmijterapijas ievērojami samazina ātrumu slimības progresēšanas, iznīcinot lielāko daļu šūnu audzēja audos.

Staru terapija, ārstējot kuņģa vēža izmanto reti sakarā ar zemo efektivitāti metodi šajā audzēja veida un lielu skaitu komplikācijas.

Яндекс.Метрика