Laiela sindroms - toksiska epidermas nekrolīze
 Alerģiskas slimības ir dažāda ietekme uz ķermeni tās sekām. Vissmagākā iznākums ir Laiela sindroms. Šis nosacījums ir dzīvībai bīstama, to raksturo nekrotiskās izmaiņas epidermas - augšējā slāņa ādas un vēlāk viņa nepieķeršanos. Nekroze izraisa toksisku ietekmi uz alergēnu nozvejotas organismā, kā rezultātā raksturīgo simptomu slimības parādās.

Laiela sindroms, simptomi

Organisma reakcija uz ārvalstu vielas Laiela sindroms attīstās diezgan strauji, dažu dienu laikā. Tur bija straujš temperatūras uz lielā skaitā, tad ir izsitumi, kas aptver visu ķermeni. Jau pēc dažām dienām uz ādas blisteriem veidojas, kas atgādina klīnisko ainu pēc plašiem apdegumiem. Epiderma peels off vietas uz ķermeņa ir vairāki hemorrhages.

Papildus ādas sindroms Laiela bojāts gļotādu. Tas ne tikai ārpuse - lūpas, konjunktīva, dzimumorgāni, un apvalks no iekšējiem orgāniem. Izvirdumi uz gļotādas, izraisa attīstību iekaisuma procesu jomā sakāvi.

Šīs parādības intoksikācijas ar Laiela sindroms strauji pieaug. Ņemot vērā augstu temperatūru ātri nāk dehidratāciju, ko raksturo nespēks, miegainība, dezorientācija. Asinis sabiezē, kas noved pie grūtībām tās kustības ar kuģiem un traucējumu iekšējos orgānus, pirmajā vietā - sirds, nieres, aknas.

Laiela sindroms, iemesli

Svarīga loma attīstībā jebkuru alerģiskas slimības, tostarp Laiela sindroms, narkotikas spēlēt. Tiek uzskatīts, ka īpaši organisms izraisa reakciju, pirmkārt, ar antibakteriāliem līdzekļiem. Tomēr, alerģija var tikt iedarbināta ar jebkuru no narkotikām. Tur parasti ir paaugstināts jutīgums personas vielām, kas darbojas uz tā.

Laiela sindroms, vai epidermas nekrolīze, atšķiras no citām alerģiskām slimībām ģenēzes. Lielākā daļa no tiem kas raksturīgs ar organisma reakcija tieši uz vielu, kas tajā. Kad šis sindroms notiek arī saliktas alergēnu proteīnus, kas atrodas šūnās epidermas, kas padara ādas augšējā slāņa "ārzemju" pie ķermeņa un noved pie tā noraidīšanu. Tas ir ar šo spēcīgu imūnās atbildes reakcijas, kas saistīta persona, pat šķietami nekaitīgs narkotiku.

Tā rezultātā, slimība ir ātras proteīns noārdīšanās produkti, kas uzkrājas organismā un kurām ir toksiska iedarbība uz viņu. Laiela sindroms ir augsts procents mirstības, kas ir saistīts ar ātruma un smaguma ķermeņa.

Laiela sindroms jaundzimušajiem

Bērni, kas tikko parādījās gaismā, saskaras ar daudzām patogēnos faktori vidi. Tas var izraisīt dažādas slimības vidū. Tomēr imunitāte iegūst no mātes, aizsargā bērnus, tā kā smaga alerģiska slimība, kas ir Laiela sindroms, jaundzimušo ir ļoti reti.

Ņemiet vērā, ka pieaugušo epidermālo nekrolīzi attīstās pēc medikamentiem, reizēm - pēc transfūzijas asins un asins komponentu - plazmu. Bērniem ir vairāk raksturīgs agrīnās bērnības attīstības ir Laiela sindroms uz fona staph infekciju. Svarīga loma izraisa slimību, ir klātbūtne iedzimtu alerģiskas gatavību.

Saistībā ar agrīnā vecuma bērniem, epidermas nekrolīze ir ļoti smaga gaita, un to raksturo akūtas. Kad Laiela sindroms zīdaiņiem strauji augt intoksikācijas simptomus. Sakaut gandrīz visa virsma ādas var veicināt sepsi. Tomēr procents atgūšanas maziem bērniem, jo ​​laika sākusies ārstēšana ir ievērojami lielāks nekā pieaugušajiem.

Laiela sindroms, ārstēšana

No pirmajām pazīmēm Laiela sindroms izskats prasa tūlītēju hospitalizācija. Ar šo slimību savlaicīgums aprūpes ir izšķiroša loma glābšanas pacienta dzīvību. Terapeitiskie pasākumi ir vērsti galvenokārt reibumā cīņas. Turklāt, tas ir nepieciešams, lai normalizētu ūdens un sāļu līdzsvaru, asinsriti un darbību dzīvībai svarīgos orgānos.

 Kā Laiela sindromu jaundzimušajiem
 Kad Laiela sindroms ārstēšana vienmēr ir saistīta ar vietējo ietekmi uz bojātās ādas. Lai piemērotu šos īpašos narkotikas kā aerosoli, kas veicina dzīšanu ādas defektu. Par mutes gļotādas tiek izmantota arī noskalojot vai laistīšanas novārījums garšaugiem. Ļoti svarīgi ir rūpēties par pacientu ar sindromu Laiela. Tā ir balstīta uz darot sadedzināt pacientus principu. Tās prasa tikai sterilas apretūras un veļa mājā, kas aprīkoti ar baktericīdām lampām ir jāsaglabā noteiktu temperatūru.

Ļoti smagu gaitā Laiela sindroms slimības ārstēšanā veicina izmantošanu plazmaferēzi. Šai procedūrai ir divi ietekme uz virzienā. Pirmais - secinot no tā toksiskās vielas, un otrais - normalizēšanās imūnās sistēmas, kas, kopumā, veicina atveseļošanos.

No organisma reakciju uz ietekmi jebkuru vielu neprognozējamība lielā mērā sarežģī profilaksi alerģiskām slimībām. Tomēr, ņemot vērā, cik nopietnas ir sekas daudzi no tiem, piemēram, Laiela sindroms, jums ir jāuzņemas atbildība par savu veselību. Ja Jums ir alerģiska reakcija nedrīkst pašārstēšanos, jo tas var novest pie ļoti negatīvas sekas.

Яндекс.Метрика