Laima borelioze (Laima slimība)

Vispārīga informācija par šo slimību

 Simptomi Laimas slimības parādās pēc ērces koduma vīrietis

In 1975, mazpilsētā Laimas sāka pirmais pētījumu par infekcijas slimību, kas pazīstama kā Laimas boreliozes (Laimas slimības). To izraisa spirochetes, un pārnēsā ērces veida Ixodes dammini. Visbiežāk nēsātāji šiem parazītiem ir mājdzīvnieki un mājlopi, bet ievērojams ieguldījums procesā infekciju tiek veikts ar pelēm un žurkām, iestāde, kas ir īsta inkubators nenobrieduši ērces.

Vairumā gadījumu, Laima slimība ir hroniska un atkārtojas, no plūsmas. Slimība skar ādu, nervu sistēmas, balsta un kustību sistēmas un sirds. Cilvēka organismā izpaužas infekcija pie BITE inficētu ērču. Vislielākā aktivitāte tie parāda, vasarā. Tādējādi risks ķeršanai Laima slimību (Laima slimība), pieaug siltajos mēnešos, pēc analoģijas ar ērču encefalītu. Laima slimība uzliesmojumi regulāri ierakstītas visos Krievijas Federācijas reģioniem, tāpēc elementāri piesardzības pasākumi vasaras brīvlaikā ir atcerēties katram cilvēkam, neatkarīgi no tā, kur tā dzīvo - Sibīrijā vai Krasnodaras reģionā.

Kas notiek pēc ērces piesūkšanās?

Inficēšanās notiek ērces piesūkšanās laikā. Ar siekalām Borrelia parazīti iekļūst ādā un sāk vairoties. Laika gaitā, tie izplatījās uz citām jomām, ādas un iekļūt iekšējiem orgāniem. Ja Jums ir aizdomas, Laima slimība pacientam ārstēšana jāsāk pēc iespējas ātrāk, jo ērces mēdz saglabāties organismā pārvadātāja gadiem, izraisot rašanos recidīviem un hronisku Laima slimību. Daudzējādā ziņā līdzīgas Laima slimības simptomi sifilisu.

Laima slimība - simptomi un klīniskā aina

70% gadījumu pie vietā kodiena parādās sarkanu plankumu, kas ir strauji augošs, bieži sasniedzot 30-40 cm diametrā. Traipu var neregulāras formas, bet parasti tas ir ovāla vai apaļa. Tajā pašā laikā ārējās malas, iekaisuši ādas virs līmeņa veselas ādas. Tieši pie kodiena vietas beidzot zūd vai kļūst zilgans, un tā centrā ir garoza vispirms un tad - neliela rēta. Neatkarīgi, vīrietis vērsās pie ārsta, vai nav - vieta, izzūd pēc 2-3 nedēļām, un pat pēc apmēram 1, 5 mēneši Laima slimību (Laima slimība) izpaudīsies formā bojājumu centrālās nervu sistēmas, sirds un muskuļu un skeleta sistēmas. Šī iemesla dēļ jebkurš ērces koduma ir jāuztver kā drauds cilvēka dzīvībai un veselībai, kas paredz agrīnu piekļuvi pie ārsta, lai pilnīgu izvērtēšanu.

Apstiprinājums no diagnostikā Laimas slimības tiek veikta, izmantojot asins paraugus.

Laima slimība - ārstēšana no slimības

Pacients tika nosūtīts uz infekcijas nodaļu slimnīcā. Galvenie terapeitiskie pasākumu mērķis ir iznīcināt Borrelia, kas palīdz novērst progresiju Laima slimību, un tas kļūst hroniska. Pretējā gadījumā, Laima slimība izraisa kaitējumu dzīvībai svarīgo orgānu sistēmas un invaliditāte.

In sākumposmos Laima slimības simptomi var labi ārstēt ar antibiotikām, bet jāpatur prātā, ka šāda ārstēšana būs efektīva tikai tad, ja pacientam ir drudzis un nekādas pazīmes reibumā. Protams, īpašu antibiotiku izvēle un to devas, kad Laima slimība ir noteikt tikai pieredzējis ārsts ar infekcijas klīniskās izpausmes un pacienta stāvokļa. Mēs tikai uzskaitīt vislabāk zināmo rīku eksperti izmanto diagnostikā Laimas slimības. Tie ir šādi: amoksicilīnu, hloramfenikolu, doksiciklīnu tetraciklīnu, penicilīnu un hloramfenikola sukcināts.

Pēc izrakstīšanas no slimnīcas, pacienti ir pakļauti obligātai medicīniskās pārbaudes. Apsekojumi veikti 2 gadus pēc 3, 6, 12 mēnešu un 2 gadus pēc ārstēšanas beigām.

Novēršana Laima slimību

 Labākais veids, kā pasargāt no kodumiem inficēto ērču boreliozi - losjonu Diftolar
 Lai novērstu ērču kodumiem izmanto kā tiešu (iznīcināšana parazīta dabā) un netiešo (aizsardzības) pasākumus. Mēs labi apzināmies, ka valkāt īpašas tērpi protivokleschevoy atpūšoties uzdrīkstēties ne visi, bet šim nolūkam ir iespējams pielāgot un parastās drēbes. Ja jums nav nozvejas Laima slimību, kad ceļš uz mežu vai ciema iešūt krekls spēkā bikses un bikses - zābaki vai augstpapēžu zābaki. Turklāt, tas ir ieteicams valkāt garām piedurknēm krekli un saspringts fit aproci. Ir mazāk radikāli veidi aizsardzību. Piemēram, jūs varat spray atklātajās ķermeņa zonām dažādu atbaidīšanas repelentu (Diftolar, DEET) vai iemērc apģērbu ar īpašām izstrādājumus, piemēram, iekšzemes fondu "Përmet."

Ja profilakse nedarbojas, tad uzreiz pēc piesūkšanās, meklēt medicīnisko palīdzību. Atcerieties, ka, ja neārstē Laima slimība var dot jums invalīdam, tāpēc nav uzskatāmas par veiksmi un vēl vairāk uz sevi. Ticiet man, ierēdnis zāles, lai tiktu galā ar Laima slimību ir daudz ātrāk un efektīvāk, nekā jūs esat.

Vēlaties zaudēt svaru uz vasaras sezonu, mēģiniet tauku degli. Rezultāts nebūs lēni nāk.





Яндекс.Метрика