Leikozes

 Leikozes

In kopējā leksikā sauc leikēmija, anēmija, leikēmija, vai asins vēzi. Faktiski, šis apgalvojums nav gluži taisnība, jo briesmīgs diagnoze asins vēža eksperti sauc ļaundabīgas hematoloģiskas slimības - daudzfaktoru grupa ļaundabīgo slimību asinsrades sistēmu organismā, kas ietver leikēmiju un bažas. Pacienti ar leikēmiju cilvēkiem, kas dažādu iemeslu dēļ notiek patoloģisks un strauju izaugsmi "nepareizi" šūnām kaulu smadzenēs, kas ir atbildīga par vitāli procesā asins veidošanos organismā.

Rezultāts ir strauji progresējoša traucējumi normālu darbību visu orgānu un sistēmu. Bez sākumā, visaptverošu leikēmijas ārstēšanā, parasti letālu, dažreiz - uz pāris nedēļām. Gadījumi pašārstēšanās ar ļaundabīgām slimībām, ir ļoti reti, tāpēc ārstēšana leikēmija jāsāk tūlīt pēc izveidojot precīzu diagnostiku.

Cēloņi leikēmijas

Mūsdienu medicīna līdz šim nav pilnībā izskaidrots viss no daudzajiem faktoriem, kas izraisa leikēmiju. Cēloņi leikēmijas tiek sadalīta četrās galvenajās grupās.

Pirmajā grupā ietilpst cēloņus leikēmijas iedzimta. Zinātnieki tagad noteikti konstatēts, ka klātbūtne leikēmija jebkurā no līnijas (asins) radinieku, noteikti būs jūtama pat pēc vairākām paaudzēm. Šī iedzimtu faktoru speciālisti aicina ticamāko un cēlonis leikēmiju bērniem.

Otrs, tikpat liela grupa izraisa leikēmiju - pārvietoti kādreiz infekcijas un vīrusu slimībām. Vīrusu iebrukums veselīgu šūnu, kas izraisa viņiem neatgriezenisku mutāciju un patoloģisko deģenerāciju, kas galu galā apdraud izskatu ļaundabīgo audzēju.

Uz nākamo grupu cēloņiem leikēmijas ietver ietekmes leykozogennyh un ķīmiskie faktori. Attiecībā leykozogenov, tas, vienkāršā valodā, kā rezultātā medikamentu, kurš ir iecelts dažādām slimībām. Starp tiem, pirmkārt, visas attiecas cefalosporīniem narkotikas un penicilīna antibiotikas. Lai ķīmiskās patogēni iekļautu ilgstošas ​​saskares ar mazgāšanas līdzekļiem, dažādu grīdas pārklājumi, pamatojoties uz polimēru savienojumi, uc

Ceturtā grupa cēloņiem leikēmijas - radiācijas iedarbību. Iedarbība uz radionuklīdiem ir vairākas reizes palielina risku leikēmijas, varbūtība saslimšanas ir iespējams ar kādu devu starojuma saņemtas.

Veidu leikēmija

Ir diezgan garš saraksts veidu leikēmija, pieejams tikai speciālists izpratne onkologi. Sadalījums pa veidiem leikēmijas nāk no vietas, kur asins šūnas ir izgājis mutāciju pagriezās naidīgi cilvēka ķermeņa "uzbrucējiem", un izraisīja augšanu vēža.

Tā, piemēram, viens no daudziem veidiem, leikēmijas, var izraisīt mieloleikoze, kas iejaucas normālā procesā granulocitāras leikocītu.

Ir arī sadalījums leikēmijas ar hronisku un akūtu. Akūtas leikēmijas, slimība attīstās nekontrolējamu un ļoti strauju izaugsmi nenobriedušu asins šūnām. Akūtas leikēmijas ir ļoti bīstama un ļoti iespējams, ir fatāla, jo slimība ir ļoti ātri.

In hroniska leikēmija progresē vairāk nobriedušu šūnu augšanu, un straujo centriem atrodas dzīvībai svarīgos orgānos - aknās, liesā, limfmezglos.

No leikēmijas simptomi

 Diagnoze un simptomi leikēmija

Rūpīga uzmanība uz agrīnās pazīmes leikēmijas ir ļoti svarīgi šajās dienās. Nepārtraukti pieaug gadījumu skaits leikēmiju bērniem, pat ļoti jauni vecuma un sākuši ārstēšana nelaikā nāve šajā vecuma grupā ir neizbēgama.

In sākumposmos simptomi leikēmija bērniem un pieaugušajiem var viegli sajaukt ar citām slimībām.

Bieži vien augsta temperatūra, var redzēt svīšana, elpas trūkums, sirdsklauves. Akūtas leikēmijas, simptomi ir izteiktāki, varbūt arī ievērojami palielināt izmēru limfmezglu un kakla.

Leikēmija Ārstēšana

Pareizai novērtēšanai pacienta un iecelšanu nepieciešamo ārstēšanu leikēmijas rūpīgas medicīniskās pārbaudes, ko veic medicīnas onkologi. Iemesli galīgajiem diagnostikas datiem ir bioķīmiskie un vispārējās asins analīzes. Ieceļ procedūras izmeklēšanas kaulu smadzeņu šūnu - biopsijas, krūšu kaula punkciju.

Taktika ārstēšanai un izvēles narkotikas tiek veikta saskaņā ar formu leikēmiju diagnosticētas pastāvīgi pārskata un ekspertu uzraudzībā. Pilnīga sadzīšana slimības līdz šim ir gandrīz neiespējami, un ārstēšana leikēmijas būtu jautājums par visu atlikušo dzīvi.

Gadījumā, akūtas leikēmijas ārstēšanai ietver virkni lielas devas glikokortikoīdu hormonu un pretvēža medikamentu. Ja esat pievienojies sekundāro infekciju, pacientiem ar leikozi izraudzīties piemērotu pretiekaisuma terapija un asins vai komponentu.

Lai atbalstītu hroniskas leikēmijas tiek administrētas būtībā narkotiku, kuru rīcība ir apspiest izaugsmi ļaundabīgo audzēju. Papildu pasākumi, lai atbalstītu ķermeni - radioaktīvo fosfora un staru terapijas ieviešanu.

Яндекс.Метрика