Leišmanioze

Īss apraksts slimības

 Man ar ādas leišmaniozes

Leišmanioze - ir infekcijas slimība, kas izraisa protozoju parazītiem - Leishmania. Lomu slimības pārnēsātāju ir mazi asins nepieredzējis kukaiņi, galvenokārt - odi un sandflies. Pilsētās leišmanioze izplatās caur slimiem cilvēkiem un suņiem. Slimība izplatījusies Uzbekistānā, Kaukāzā, Turkmenistāna, teritorijā dažās valstīs Āzijā un Āfrikā. Uzliesmojumi infekciju ierakstīt periodā no maija līdz oktobrim, kad izraisītājvielas ir visaktīvākā. Riska grupā personas tikko ieradās endēmiskās fokusu. Pastāvīgie iedzīvotāji nemierīgajā reģionu ādas leišmanioze slimiem daudz retāk.

Veidi leišmaniozes

Eksperti identificēt divas galvenās formas slimības: leišmanioze lietošanai uz ādas leišmanioze un iekšējo (viscerālo).

Visceral leišmanioze sākas pakāpeniski. Inkubācijas periods ilgst no 10-20 dienas līdz vairākiem mēnešiem. In sākumposmos leišmaniozes izpaužas tievo zarnu traucējumu un izaugsmes vājums. Tipiski funkcijas ietver leyshmaneoza paplašināšanos liesas, limfmezglu un aknas. Runa ir par to, ka vidū liesas slimība ir milzīgs, un tāpēc, ka svara pieaugums ir nolaist nelielā baseinā. Arī pacientiem ir izmaiņas ādas krāsas (kļūst bāla zemes) un parādīšanās dažādu izsitumi, par lielāko daļu - pustulāri. Dažos gadījumos, viscerālā leišmanioze var izraisīt pietūkumu, anēmiju, asiņošanu un attīstību svara zudums.

Precīza diagnoze tiek veikta pēc kaulu smadzeņu punkciju un liesas par klātbūtni Leishmania.

City ādas leišmanioze

Simptomi ādas leišmaniozes notikt 3 - 8 mēnešu laikā. Vietā, kur kaitēkļi ir iekļuva ķermenī, ir neliels talants diametrs 1-4 mm. Ar attīstību leišmaniozes, tas palielina lieluma un pārklāti ar kārtainās garoza. Noņemot tuberkulu var veidot asiņošana čūla aptvēra izdalās strutains plāksne un infiltrāciju, kas izraisa paplašināšanu sairšanas zonas ādas bojājums. Šādas čūlas uz ķermeņa, ir ar 1 līdz 10 vienībām. Parasti tie atrodas uz sejas un rokām, kas ir, vietās, kas ir pieejami, lai odi.

Ādas leišmanioze lauku tips

Šī forma ir raksturīga ar īsu inkubācijas periods. Vietā ieraksta patogēnu parādās konusveida pilskalna. Tā aug ātri izmēra un bieži sasniedz 1-2 cm diametrā. Centrālie izvirzījuma nekroze audi, kas veido pēc noraidījuma čūla. Ja čūlas mazliet, tie ir diezgan plašs, sasniedzot 6 cm diametrā. Liels skaits mazo čūlas (desmitiem un simtiem vienību) ierobežo arī atsevišķās skartajās teritorijās pieaugumu. Ja diagnoze ādas leišmanioze simptomu palikt vairākus mēnešus, pēc tam čūlas tīrs.

Ievērojiet arī, ka gan pilsētu, gan lauku ādas leišmanioze var attīstīties par hroniskā formā, kas vairākas funkcijas atgādina lupus.

Diagnoze slimības

Visi leišmaniozes veidi ir jānošķir no sarkoidoze, lepru, sifilisu un Bugorkova lupus. Differential diagnoze ir balstīta uz Anamnētiskas datiem un informāciju par uzturēšanās pacientu endēmiskās teritorijās. Galīgie dati par infekcijas esamība eksperti saņem pēc pētījuma analīzes, kas var noteikt klātbūtni Leishmania organismā.

Attiecībā uz konkrētajiem atšķirības uzskatāmi infekcija no citām slimībām. Ja lupus skar galvenokārt bērnus, leišmanioze, kas bieži vien ir nepieciešama ārstēšana pieaugušajiem un nav atkarīgs no vecuma pacientam. Bez tam, izciļņiem uz ādas, kad leišmanioze ir daudz blīvāka, un tas nozīmē, - ne krišanas caur zondi efektu. Tāpat vērts pieminēt, ir tas, ka izsitumi nav tendētas uz čūlas, lai gan atrodas uz rētas. Pēdējā - dziļa un iegarena, bet lupus bieži virspusējiem rētas.

 Intramuskulārai ārstēšana leišmanioze monomitsin

No Bugorkova sifilisa ādas leišmanioze citā vietā lokalizācijas izsitumi. Kā likums, tas atrodas atklātās vietās no ķermenis ir mazāk blīvs tubercles čūlošanu vēlāk nedod pozitīvu seroloģisko reakciju uz sifilisu. Pastāv atšķirības rakstura rētas. Ja tie ir apgriezts leišmanioze, bet Bugorkova sifiliss - mozaīku.

Leišmanioze - ārstēšana un profilakse

Pacienti noteikti monomitsin. To ievada intramuskulāri trīs reizes dienā. Standarta deva - 250000 vienības. Ārstēšanas kurss ilgst 10-12 dienas, līdz brīdim, kad ādas leišmanioze nepazūd pilnībā. Pie paasināšanās simptomi, ieteicams monomitsinovuyu ziede.

Novēršana ādas leišmaniozes balstīta uz cīņu pret odiem un odiem, iznīcināšanu klaiņojošu suņu un grauzējiem. Pēdējos gados, ādas un iekšējo orgānu leišmanioze cenšas izvairīties, izmantojot preventīvu administrēšanu dzīvu kultūru patogēnu.

Vai jūs vēlaties pilnīgu pārbaudi vienā sesijā. Ir kopīga diagnoze organisma Saratov izmantojot veģetatīvā rezonanses testu. Tas var palīdzēt jums uzzināt par savu veselību bez ilgām piegādi analīzes un dažādas procedūras.

Яндекс.Метрика