Limfoleikoze

Īss apraksts slimības

 Limfoleikoze - limfātiskajā ļaundabīgi audzēji
 Limfoleikoze - ļaundabīga limfocītu šūnas.

Ir akūta limfoleikoze un hroniska limfoleikoze.

Akūta limfoleikoze skar galvenokārt bērnus 2-4let, ko raksturo paaugstināts augšanu nenobriedušu limfātiskās šūnu aizkrūts un kaulu smadzenēs.

Hroniska limfoleikoze - slimība, kuras atrada ietekmētie audzēja šūnas asinīs, kaulu smadzeņu, limfmezglu un citi orgāni. Tas atšķiras no akūtas hroniskas stadijas, ka audzējs attīstās lēni un traucēta asinsrite veidošanās redzami tikai vēlīnā slimības.

Prognozēšana limfoleikoze hroniskā fāzē ir ievērojami labāka nekā akūta savu gaitu. Hroniska forma ir ilgstošāka un lēni, bieži vien noved pie atjaunošanas ārstēšanu. Akūtā forma bez savlaicīgas ārstēšanas vairumā gadījumu noved līdz nāvei.

Prognoze limfoleikoze akūtā stadijā bez ārstēšanas - cilvēki dzīvo ne vairāk kā 4 mēnešus, ja pacients ir apstrādāta, kalpošanas laiku var pagarināt vairākus gadus, pēc kura attieksme ir dažreiz ieteicams atkārtot.

Cēloņi slimības

Limfoleikoze notiek tāpēc, ka slikts iedzimtību, pakļaušana jonizējošā starojuma, kancerogēnas vielas. Slimība var rasties kā komplikācija ārstēšanai cita veida vēža citostatiķi un citām zālēm, nomācošs asinīm.

Simptomi limfoleikoze

 Bāla āda - viens no simptomiem limfoleikozes
 Simptomi akūta limfoleikoze posmos: bāla āda, spontānu asiņošanu, drudzis, sāpes locītavās un kaulos. Ja ietekmē centrālo nervu sistēmu, pacients ir uzbudināms, viņš cieš no galvassāpēm un vemšanu.

Jo hroniskas slimības stadijā raksturīgo simptomu limfoleikozi - vājums, ir smaguma sajūta vēderā, īpaši labajā augšējā kvadrantā (jo paplašinātās liesa), paaugstināta uzņēmība pret infekcijas slimībām, palielināti limfmezgli, svīšana, svara samazināšanu.

Diagnoze slimības

Lai noteiktu akūtu slimības stadijā, ņemot vērā ārējos simptomus limfoleikozi, pārbauda perifērajās asinīs. Lai apstiprinātu sākotnējo diagnozi, pārbaudīt kaulu smadzeņu sprādzieni. Pēc cytochemical, histoloģisko, citoģenētiskās pētījumi kaulu smadzeņu ārstēšanai plānošanas limfoleikozes veikt papildu apsekošanu pie urologa, neirologs, otolaryngologist, do MRI, CT, ultraskaņas vēderplēvi.

Diagnoze hronisku limfoleikozi sākas ar fiziskās pārbaudes un klīniskās analīzes asinīs. Tad arī pārbaudīt kaulu smadzeņu biopsiju limfmezgli, veikt citoģenētiskus analīzi audzēja šūnu, noteiktu līmeni, imūnglobulīna aprēķināt risku pacientu komplikācijas, piemēram, infekcijas.

Ārstēšana limfoleikoze

Akūtas limfoleikoze posmā sākas ar iecelšanu zālēm, kas nomāc audzēju augšanu uz kaulu smadzenēm un asinīm. Gadījumos, kad audzējs kalta ar nervu sistēmu un smadzeņu apvalka, galvaskausa apstarošana papildus tiek veikta.

Ārstēšanai limfas leikēmijas hroniskā fāzē izstrādātas vairākas metodes: saņem ķīmijterapiju ar purīna analogiem, piemēram, narkotiku Fludara, bioimmunoterapiyu - ievadīt monoklonālās antivielas, kas iznīcina tikai vēža šūnas bez hurting nebojātu audus.

Ja šīs metodes bija neefektīvas pacients ievada vysokodozirovannuyu ķīmijterapijas un kaulu smadzeņu transplantācija.

Ja jūs atrast lielu audzēja masu, kā papildu ieteikto ārstēšanas staru terapiju.

Kad limfoleikoze var palielināt liesu, tad, kad būtiskas izmaiņas ķermeņa rāda tā izvešanu.

Novēršana slimības

Lai novērstu slimības ir nepieciešams ierobežot ietekmi izraisošajiem faktoriem limfoleikoze: Ķīmisko vielu un kancerogēnu, ultravioleto starojumu.

Great value for labu prognoze limfoleikozi ir novērst tās atkārtošanos.

Limfoleikoze ārstē ieteicams lietot proteīna bagāts pārtikas, dzērienu vyskokaloriynye dzērieni regulāri ziedot asinis pētniecībai, stingri jāievēro terapeitisko shēmu, savlaicīgi informēt ārstējošo ārstu par palielināti limfmezgli cirkšņos, padusēs, uz kakla vēdera diskomforts - lai jūs varētu atklāt atkārtošanos Slimība nedrīkst lietot aspirīnu un citas zāles, kuru sastāvā to - var atvērt asiņošanu. Jums vajadzētu arī izvairīties no kontakta ar inficētiem domājams kopīgām infekcijas cilvēkiem, kā staru terapiju, ķīmijterapiju laikā, ķermenis ir novājināta.

Dažos gadījumos pacientiem novēršanai infekciju pēc attieksmes pret limfoleikozi izrakstīt pretvīrusu zāļu un antibiotiku.

Яндекс.Метрика