Lūzumi

 Veidi kaulu lūzumi
 Lūzumi - dažādi bojājumi to integritāti, kā rezultātā traumatisku iedarbību. Laikā, kad traumas, spēks pārsniedz pretestību kaulu un kaulu pārtraukumiem ietekmes. Labad rašanās visu lūzumus iedala divās galvenajās grupās: izraisa spēcīgu mehānisko iedarbojoties uz kaulu veselību un lūzumu patoloģisku raksturu.

Traumatiski lūzumi rasties sakarā ar ceļu satiksmes negadījumu, kritieniem, triecieniem un citas mehāniskās ietekmi uz kaulu.

Ja patoloģisku lūzumu fizisks spēks atsauksmes var būt diezgan maza, patiesais iemesls slēpjas klātbūtnē patoloģiskā procesa noticis kaulu audos.

Cēlonis patoloģisku lūzumu ir osteoporoze (kaulu zudums), caur kuru kauls kļūst ļoti trausls un lauzt ar nelielu vai nekādu ietekmi uz tās ārējo spēku, piemēram, neērts kustības laikā, pēkšņi pieceļoties, un tā tālāk. D.

Veidi kaulu lūzumi

Klasifikācija pēc kaulu lūzumiem veidam ir ļoti daudzveidīga. Tas ir izskaidrojams ar to, ka katrs gadījums lūzumu apvieno liels skaits faktoru pavada savu kāpumu - izraisa lūzums, lokalizāciju traumas, būtību traumu mīksto audu, un tā tālāk D. Kad lūzumi kompensēt katru minēto konkrēta veida pa veidiem lietu. nobīde kaulu fragmentu, raksturs lūzumu un citiem parametriem.

Tomēr, neraugoties uz dažādu veidu kaulu lūzumi, ir steidzami nepieciešams noteikt precīzu platību kaulaudu, kas ir centrs lūzums.

Visbiežāk klasifikācija lūzumu:

- Simple;

- Complex (citādi minēts, ķīlis lūzumu, kas ražo vairākas smalcinātas fragmentus kauliem);

- Extra-locītavu lūzumi;

- Intra-locītavu lūzumi.

Tāpat ir ar šādu klasifikācija lūzumu:

- Slēgts lūzumu, kurās netiek bojāts ārējā ādu;

- Atvērto lūzumi, par kurām ir pārkāpums integritāti ādas traumu zonā un infekcijas risku.

Simptomi kaulu lūzumi

Būtiskie iezīmes kaulu lūzumu traumu ķirurgs ietver klātbūtni ārējā zilumi un pietūkums jomā traumas. Kā likums, kad runa ir par ekstremitāšu, funkcionāls mobilitāte tas ir stipri ierobežota. Ja jūs mēģināt satiksmei izrunā sāpju sindroms. Retos gadījumos (piemēram, kad ietekmēja lūzums ciskas kaula kakliņa), daži cietušie var turpināt neatkarīgu kustību, taču šis fakts rada papildu kaitējumu un pārvietošanu kaulu fragmenti. Kad triecienu, subperiosteal, periartikulāri, intraartikulārs lūzumi un plaisas kauliem, daži no iepriekš minētajiem simptomiem var būt pilnīgi nav, vai nav pārāk izteikta.

Diagnoze kaulu lūzumi

Pirms pieņemšanas pasākumu ieviešanas ģipša (vai citiem variantiem fiksācijas kaulu fragmentu) sienām medicīniskās iestādes vienmēr veic rentgena pārbaudi cietušā ar salauztu kaulu. Rentgenstariem vienmēr veiktas vairākās prognozēs detalizētu pētījumu par kaulu lūzuma vietu no vairākiem dažādiem leņķiem.

Rentgenstariem - visprecīzāko instruments, lai radītu pilnīgu priekšstatu par traumatologi kaulu lūzumu - tās izskatu, atrašanās vietu, virzienu un raksturu pārvietošanu kaulu fragmenti.

Tad, kontroles rentgenstariem ievainots pēc konservatīvā vai ķirurģiskas fiksācijas kaulu lūzuma. Vēlāk X-ray pārbaude tiek iecelts aptuveni 14 dienas (katrā gadījumā - dažādos veidos), lai pārraudzītu šuves sadalīti kaulu un mizas veidošanos pie lūzuma vietā.

Ārstēšana lūzumu

 Kolagēns Ultra tiek izmantots, lai ārstētu kaulu lūzumu
 Notikumi ārstēšanai kaulu lūzumu jāsāk nekavējoties uz skatuves. Aktuālākais palīdzība pirmajās minūtēs pēc traumas būtu pasākumi, lai novērstu sāpīgu triecienu, jo īpaši, ja runa ir par kaulu lūzumu bērniem.

Nākamais, jums ir nepieciešams veikt pasākumus, lai apturētu asiņošanu (ja tā notiek). Tūlīt pēc tam, kad minētās darbības būtu jāsniedz pirmās palīdzības imobilizāciju (radot apstākļus pilnīgai nekustīgums) kaulu lūzuma vietā, izmantojot īpašus instrumentus vai lūžņu materiāliem.

Attiecībā uz atklātā lūzums virs brūces virsmai ir jāpiemēro sterilu marli un spiediena pārsēju, lai novērstu iespēju tālākai asiņošanas un brūču infekcijas. Nekādā gadījumā nevar mēģināt samazināt izcēlušies no atvērta brūce kaulu fragmenti, tādējādi jūs varat tikai radīt stipras sāpes cietušajam, bet arī nodarīt būtisku kaitējumu viņa veselībai.

Pirmā palīdzība slēgtā lūzums kaulu ir galvenokārt imobilizācijas bojātajā zonā no ķermeņa, lai nepieļautu to, ka pārvietošanas kaulu fragmentu iespēju izveidi un iekšēju asiņošanu.

Savlaicīga un kompetenta pirmā palīdzība sniegta uz skarto, ievērojami samazinot periodu rehabilitācijas pēc kaulu lūzumu un nodrošina pilnīgu atgūšanu motorās funkcijas bojātas jomā no ķermeņa.

Slimnīcā viens no pamata medicīnisko aprūpi lūzumu ietver:

- No ģipša pārsējs uzlikšana;

- Skeleta vilce;

- Apvienoto nomaiņa;

- Ārējās aparatūras kompresijas uzmanību osteosintēze;

-. Iekšējā fiksācija, un tā tālāk D.

Lai cietušais nav zaudējis spēju strādāt nākotnē, un varētu būt, cik drīz vien iespējams, lai atgrieztos normālā dzīvē būtu jāpievērš īpaša uzmanība, rehabilitācijai pēc lūzumiem laikā. Par rehabilitācijas pasākumiem pēc lūzuma (īpaši pēc ilgstošas ​​imobilizācijas) saraksts obligāti jāiekļauj fizioterapiju un fizikālo terapiju. Dažādas trenažieri var izvēlēties www.romashka-sport.com un pakāpeniski atjaunot motora darbību.

Яндекс.Метрика