Vingrinājumi novēršanas disgrāfija
 Pārkāpums rakstīšanas procesu, kas izpaužas cilvēka noturīgiem atkārtotas kļūdas pienācīgi neirtus augstāko garīgo aktivitāti normālai attīstībai intelekta, ko sauc disgrāfija. Atkarībā no tā, kāda sastāvdaļa no garīgās funkcijas neattīstīta, bieži vien ar pārkāpumu runas traucējumiem.

Raksturīgi, disgrāfija un disleksija, kas ir pretrunā ar vēlēšanu spējas apgūt prasmes lasīšanā, izpaužas bērniem, tajā pašā laikā. Retos gadījumos šie traucējumi rodas atsevišķi.

Ja jums atrast bērnu disgrāfija, vingrinājumi mērķis ir attīstīt smalko motoriku, apvienojumā ar ikdienas rakstīšanas un pārrakstot teksta diktāts, var ievērojami paātrināt procesu labojot pārkāpumus.

Veidi disgrāfija

Klasifikācija ir pārkāpums pārtraukts īpašu garīgo funkciju vai darbību rakstīšanas procesā. Pamatojoties uz to, šāda veida pārkāpumiem:

  • Disgrāfija pamatojoties pārkāpjot lingvistiskās analīzes un sintēzes;
  • Formulēšanā-akustisko un optisko disgrāfija;
  • Agrammaticheskuyu un akustiskā disgrāfija;

Veidošanās articulatory-akustiskā disgrāfija mehānisms ir nepareiza izruna no bērna runas skaņas, ko viņš beidzot atspoguļojas vēstulē, kā viņš rakstīja vārdus, jo viņi runā. Tas ir iespējams, ja bērns vai nav izveidojušās fonētisko atveidojumu vai anomālija dzirdes diferenciāciju.

Tātad, mazulis ar articulatory-akustisko disgrāfija ierakstiem rakstiski savu kļūdains izrunu, izlaist vai aizstāt burtus. Daudzi logopēdi norāda, ka pat pēc korekcijas defektu runas, daži nodaļās turpināja ierakstīt nepareizu vārdu. Tas ir saistīts ar pārtraukta kinestētiskais attēlus skaņu iekšējā izrunā vārdus ar alimentus nenotiek uz pareizā artikulācijas skaņu laikā.

Articulatory-akustiskā disgrāfija galvenokārt skar bērnus ar polimorfs zvukoproiznoshenija pārkāpumu, it īpaši, ja nasality, sensoro un sensorimotor dyslalia un disartrija.

Akustiskās% 8fiya dicg? Ir pret phonemic atzīšanu. Bērns ar traucējumiem aizvieto rakstiski burtiem skaņām fonētiski līdzīgi maisījumi whistling un hissing, izteica un nebalsīgs vēstules.

Parādīšanās akustisko disgrāfija sakarā ar neprecizitāti diferenciāciju skaņas auss bērna, saglabājot normālu izrunu vārdiem.

Kad disgrāfija, pamatojoties uz pārkāpumu lingvistiskās analīzes un sintēzes, bērns raksta vārdus, sevišķi prievārdus kopā, Lēcieni patskaņi un līdzskani piebilst nevajadzīgas vēstules, un rakstīja atsevišķi priedēkļus un saknes dažiem citiem vārdiem teikumā. Arī tur ir sagrozīšana struktūras zvukobukvennoy vārdiem, jo ​​atpalicības phonemic analīzes.

Agrammaticheskaya disgrāfija rodas pret neizveidotā leksikas un gramatikas struktūru runas tiek parādīts vēstulē morfoloģiskās un morphosyntactic agrammatism līmeņa priekšlikumiem, teksta, frāzes un vārdus.

Neizveidotā redzes-telpiskās funkcijas noved pie attīstības optiskā disgrāfija. Bērns spēlē izkropļotus vēstules uz vēstuli - rakstot tos spogulī, nevis otrādi appends atribūtiem nevajadzīgos elementus, aizstāj un izspiež līdzīgs Grafiskais parakstīt vēstuli. Kad optiskais disgrāfija kreilis ar organisku smadzeņu bojājumu var rasties burtu pa kreisi.

Šo traucējumu veids ir sadalīta gramatisko, kad bērns ir grūti reproducēt atsevišķus burtus un verbālu formu, kurā reproducēšana tiek uzturēti izolētas vēstules.

Iemesli disgrāfija

Slimība var radīt ģenētisko faktoru un nevienmērīgo attīstību smadzeņu pusložu. Reģistrētie daudzi gadījumi disleksija un disgrāfija attīstīt bērniem, kuru ģimenes runā abās valodās.

Iespējamais iemesls varētu būt pārkāpums vājo apstrādes vizuālās informācijas, disgrāfija bieži notiek kreiļiem, kas pāreju, un viņi sāka rakstīt ar savu labo roku, kā arī bērniem, kuri devās uz skolu agrāk nekā 6 gadus.

Profilakse disgrāfija

Lai novērstu attīstību traucējumiem, tas ir nepieciešams, lai stimulētu izziņas un prāta darbības bērna. Mums ir jāmeklē veidi, kā piesaistīt un noturēt uzmanību bērnu, nodrošina, ka tas ir pietiekams skaits vizuālās un dzirdes iespaidiem. Profilaksei disgrāfija vari izmantot dažādas rotaļlietas ļoti maziem bērniem, vai spēles pirmsskolas vecuma bērnu.

Pat periodā pirms runas attīstību bērna vecākiem, jāuzstāda ar viņu emocionālo savienojumu, lai pēc tam varētu ietekmēt un vadīt savu bērnu soļus pareizajā virzienā, lai attīstītu savu atmiņu un veicināt attīstību, viņa garīgās funkcijas.

Svarīgs elements novēršanā disgrāfija ir pilnīga attīstība runas drupatas, jo pēc tam tas būs pamats, uz kura būvēt un rakstu valodu.

 Iemesli disgrāfija un metodes korekcijas
 No mazotnes bērnam būtu pilnībā izstrādātu, īpašu uzmanību pievērst tās psihomotoro un intelektuālo aktivitāti. Lai labotu un novērstu disgrāfija, vingrinājumi mērķis ir attīstīt smalko motoriku bērns var dot būtisku ieguldījumu attīstībā garīgās funkcijas smadzenēs, kas ir atbildīgas par runas un rakstiski.

Disgrāfija var novērst īstenot būtu praktizē katru dienu, sākot ar jaunākā bērna vecumu - tas var būt pirkstu spēles un masāžas, veidošanās vēstules graudu vai spieķi, zīmēšanas, dažāda puzles, vai kubi, kas attēlots vārdu.

Ts disgrāfija pārkāpuma vēstuli bērnu dēļ pārtraukta augstāku garīgo aktivitāti normālu attīstību inteliģenci. Un, lai novērstu šo slimību, ir svarīgi nodrošināt pilnīgu bērna attīstību no agrīna vecuma.

Яндекс.Метрика