Mialģija

Īss apraksts slimības

 Simptomi mialģija

Burtiskā tulkojumā no grieķu termina "mialģija" nozīmē "muskuļu sāpes". Parasti slimība nāk pēkšņi, un ir pievienota sajūta pārvietošanās vai muskuļu palpācija. Papildus asas sāpes, muskuļu sāpes uzvedas pietūkums ekstremitāšu, jomas iekaisuma, pārkāpumu caurlaidības membrānas muskuļu šūnās. Pretēji plaši izplatītam uzskatam, simptomi muskuļu sāpes var rasties pat pilnīgi veseliem cilvēkiem, laikā, kad viņi, piemēram, pārpūles muskuļi fizisku darbu vai slodzes laikā.

Cēloņi mialģija:

  • gripa, SARS un citām infekcijas slimībām;
  • artrīts, išiass, mugurkaula patoloģija;
  • zilumi, sastiepumiem;
  • Pārpūle muskuļu gaitā nodarbinātību.

Mialģija - simptomi un klīniskā aina

Slimības simptomi izpaužas dažādos veidos, atkarībā no tipa mialģija. Mūsdienu medicīnā, nolēma piešķirt:

  • fibromialģija - raksturo sāpes muskuļos, saites un cīpslas. Visbiežāk cieš plecu locītavas, pakauša no muguras un kakla. Diskomforts ir īpaši izteikts, kad muskuļu palpācija;
  • iekaisuma miozītu vai mialģija - pacientu ar šo diagnozi, ir absolūti nepieciešama, jo cilvēki, kas cieš no smagas sāpes, kas rodas, kad vienkāršākais kustību. Šis mialģija tips ir spēcīga ietekme uz muskuļiem no stumbra un ekstremitātēm. Smagos gadījumos var izraisīt invaliditāti;
  • polimiozīta - raksturo sāpes muskuļos distrofija, muskuļu vājums.

Papildus iepriekš minētajiem simptomiem, mialģija piemīt visiem galvassāpes, slikta dūša, vemšana, pietūkums, hipertermija, traucēta caurlaidība šūnu membrānu tipiem.

Mialģija - slimību ārstēšana

Izvēloties ārstēšanas metodi ir atkarīga no tā, ko iemesli sauca mialģija. Ja simptomi parādās pēc saaukstēšanās, pacients tiek noteikts pretdrudža zāles, kas ne tikai novērš siltuma, un sāpes muskuļos. Līdzīga taktika tiek izmantota visos pārējos gadījumos. Piemēram, ja mialģija radās pēc nervu pārpūlēt, tad atbrīvoties no tā palīdzēs nomierinošus līdzekļus.

 Ārstēšana mealgii

Kad ārsti nevar noteikt patieso cēloni slimības ārstēšanas metodes ir balstītas uz tiešu likvidēšanu simptomiem. Parasti pacienti ir parakstītas nesteroīdos pretiekaisuma narkotikas: Meloksikāms, indometacīns, naproksēnu, diklofenaku. Mialģija, kuras simptomi ir īpaši spēcīga, uztveršana var prasīt nav narkotiskas pretsāpju līdzekļus, piemēram Pentalgin, kaffetina vai dipyrone, ja tie ir saņemti formā ziedes vai tabletes, intravenozi vai - izmantojot injekciju. Attiecībā uz ziedes, vislabākais efekts tiek novērota, kad viegli iemasē iekaisuma jomās Finalgon, analgosa un Fastum gel. Labi rezultāti arī liecina, Menovazin un tinktūra sarkano papriku.

Neatkarīgi no veida muskuļu sāpes, atbrīvoties no sāpēm muskuļos, jums ir nepieciešams, izmantojot virkni pasākumu. Jo īpaši, ja persona ir diagnosticēta mialģija, ārstēšana ietver ne tikai saņem zāles, un izmantot terapija, vizītes masieris, fizioterapiju un kūrorta un spa ārstēšanu.

Detalizētāks apskatīt masāža. Ja tas tiek darīts ar speciālistiem, pacientam nekavējoties pazūd gandrīz visas pazīmes muskuļu sāpes, uzlabo asins cirkulāciju, mazina pietūkumu ekstremitāšu un atjaunot normālu darbību. Pirmais masāžu veic viegli, bet pēc tam slodzi uz iekaisuši jomā palielinājumu, jo intensitātes sāpes. Kurss ilgst 6-8 procedūras. Katra sesija ilgst aptuveni 15 minūtes, tādēļ, ja jums ir diagnosticēta mialģija, ārstēšana ar masāžas nav nepieciešams daudz laika, un atbrīvoties no slimības, nevis meklē no viņa darba un mājsaimniecības darbus.

Яндекс.Метрика