Miliary tuberkuloze

Miliary tuberkuloze ir akūta slimība, kas notiek ar veidošanos tubercles vairākos orgānos. Būtībā,  Miliary tuberkulozes pacientiem ar gados vecākiem cilvēkiem
 TB izplatās konkrēto līdzekli.

Cēloņi un simptomi miliary tuberkulozi

Miliary tuberkuloze var būt akūta un hroniska. Akūts miliary tuberkuloze ir slimība, piemēram, tīfa un plūsmām smagākā formā. Tuberkuloze ir hroniska slimība viļņveida daba ar periodiem saasināšanās un mazināt simptomus.

Pieaugušiem pacientiem, miliary tuberkuloze ir sekas infekcijas vai veco asins aktivizēšanos. Bērniem, slimība ir sekas primārā TB.

Nopietns drauds pacienta dzīves miliary tuberkulozi ir iespiešanās baktērijas asinsritē.

Šajā formā TB veidojas daudz bojājumu elpošanas un citiem orgāniem. Galvenais izraisītājvielas slimības ir mikobaktēriju infekcija, kas tiek veikta ar gaisa pilienu.

No miliary tuberkulozi iezīme ir patogēna izplatību un attīstību perēkļu iekaisuma vairākos orgānos. Fona slimības samazināts aizsargfunkcijas organismā.

Galvenie simptomi miliary tuberkulozi ir svara zudums, pēkšņa drudzis, vājums, nespēks, elpas trūkums un klepus, drebuļi. Jo Smagos posmos plūsmas maina cilmes šūnas smadzenēs, un var izraisīt leikēmiju.

Nepārtraukta atbrīvošanu baktērijas asinsritē izraisa drudzi un nogurumu.

Miliary tuberkuloze veido bojājumus plaušās, liesā, zarnu, aknu un plēves. Dažreiz slimība skar tikai plaušas, bet tas bieži vien klātbūtne akūtas tuberkulozes ģenēze hematogenous veidam.

Miliary tuberkuloze var iedalīt vairākos veidos:

  • tīfa veida drudzi un intoksikācijas ķermeņa;
  • rakstīt ar simptomi plaušu elpošanas mazspēju;
  • meningītu tips ar klātbūtni nelielā perēkļu izplatīšanu smadzenēs.

Diagnoze slimības

Miliary tuberkuloze var diagnosticēt uz rentgenu un CT skenēšanas. Uz krūškurvja rentgenogramma  Miliary tuberkuloze ir akūta slimība
 šūnas parādīt vairākus perēkļus Iekaisuma un plaušu slimības, kā arī bojājumi citos orgānos.

Analīze no gļotām un asinīm var klātbūtnes noteikšanai mikobaktēriju. Bieži pacienti Mantoux tests negatīvs rezultāts.

Lai noteiktu precīzu diagnozi iecelt oftalmoskopiju, analīze muguras smadzeņu šķidrumā, biopsijas plaušu un citu orgānu, kaulu smadzeņu punkciju.

Ārstēšana miliary tuberkulozi

Galvenais miliary tuberkulozes ārstēšana ilgst 10. līdz 12. mēnešiem. Narkotiku terapija ietver antibakteriālas zāles, piemēram, 3-5, kā arī imūno veicinošā narkotikas, procedūras, fizioterapiju un elpošanas vingrinājumi.

Jo smagas slimības stadijā saskaņā ar diagnostikas norādēm pacienta plaušu rezekcijas.

Kā papildus terapija ir noteikta skaidra režīmu darba un atpūtas, sabalansētu uzturu, vitamīnu terapija, fototerapijas un climatotherapy.

Bieži vien, lai stiprinātu ķermeni miliary tuberkulozi izrakstīt D vitamīnu, regulāru uzņemšanu piena produktiem un produktiem ar kalciju.

Ja vitamīnu terapija nedod vēlamo terapeitisko efektu, noteikt miliary tuberkulozi ar streptomicīnu. Arī tad, ja nepieciešams, noņemšana perēkļu slimības lyupoznyh miliary tuberkuloze ādas tipam.

Яндекс.Метрика