Molluscum contagiosum

Īss apraksts slimības

 Bērns bija inficēti molluscum contagiosum

Kā zināms, bērna organisms ir daudz vājāka pretojas iebrukumu dažādu baktērijas un vīrusus, nekā ķermeņa veseliem pieaugušajiem. Tas nozīmē, ka mūsdienu medicīna zina daudz slimību, kas skar galvenokārt bērnus. Viens no tiem sauc par "molluscum contagiosum".

Saskaņā ar molluscum contagiosum vīruss attiecas uz sakāvi epidermas, kas ir reakcija uz ādas iedarbības izraisītājvielas. Kā likums, vīruss ir atrodams bērniem, bet sakritība nelabvēlīgo faktoru (nodotas nopietna slimība, novājināta imunitāte), viņš ir diezgan spēj attīstīt uz ķermeņa pieaugušo.

Molluscum contagiosum bērniem tiek nosūtīti pēc tiešā kontaktā ar inficēto personu vai kopīgas higiēnas preces un rotaļlietas. Ja jums nav veikt savlaicīgus profilakses pasākumus, molluscum contagiosum bērniem var novest pie sākuma epidēmijas bērnudārzos un skolās. Gadījumā, ja ar vecāku pārraides procesu turpina nedaudz atšķirīgi. Par personīgo higiēnu, kā galvenajiem iemesliem saslimšanas sākuma, persona pievieno esošās HIV un seksuāli juceklīgs, kā pusmūža un vecāka vīruss nonāk organismā to dzimumakta laikā.

Kas notiek, kad infekcija molluscum contagiosum?

Elementary teļš clam iekļūt virsējiem slāņiem ādas, pēc tam tie kļūst lielāki, veido vairāk masveida kolonija, un pakāpeniski pāriet uz veseliem ādas laukumiem. Uzkrājumi patogēnu skartajā zonā izskatās mezgliņu piepildīta ar granulu masu. Konglomerāti Moluskiem ir platību līdz 2-3 cm diametrā un tiek novietotas grupās. Ja diagnoze molluscum contagiosum ārstēšana jāsāk pēc iespējas ātrāk. Tas ir saistīts ar to, ka lēnām, bet pārliecinoši kolonija patogēnu izplatījās visā ādu.

Simptomi molluscum contagiousum

Inkubācijas periods vīrusa svārstās no 2 nedēļām līdz vairākiem mēnešiem. Noteikumi simptomi molluscum contagiousum atkarīgas no pacienta vecuma un vispārējā stāvokļa viņa ķermeņa.

Viena no raksturīgākajām simptomiem molluscum contagiousum ir ādas izsitumi. Viņiem ir formu vienreizējas un vairāku mezgliņu ovālu vai puslodes formas. Konkrēciju nav ievainots ir normāls ādas krāsu. Bieži vien tie spīd daudz mazāk - ieskauj iekaisuma loka. Vēl retāk, molluscum contagiosum bērniem ietekmē ne tikai ādu, bet arī gļotādu.

Infekcija var attīstīties vairākus gadus, bet tas ir ekstrēms scenārijs. Vairumā gadījumu mezgliņu izzūd pašas no sevis sešu mēnešu laikā. Tajā pašā laikā parasti nav vajadzīgs kāds īpašs noņemšana molluscum contagiousum, taču eksperti joprojām izmantot kādu no procedūrām, lai paātrinātu vīrusa iznīcināšanu patogēnu.

Ievērojiet arī, ka mezgliņiem - kopas patogēnu ir raksturīga izskatu, neizskatījās kā kārpas vai jebkuru citu ādas slimību un tādēļ viegli diagnosticēt ar sīkai pacientam. Tomēr tos var sajaukt ar labdabīgi audzēji, bet tas ir jautājums par kompetenci speciālista, kurš veiks pārbaudi.

Molluscum contagiosum - ārstēšana slimības

 Ārstēšana molluscum contagiousum ar šķidro slāpekli

Visi pasākumi, lai likvidētu slimību izraisītājiem ir samazināts līdz molluscum contagiosum mezgliņus saudzējošas sadalīšanas un turpmākā eļļošana brūces spirta šķīdumu joda. Lai paātrinātu aizvākšanas molluscum contagiousum process veikts izmantojot aukstu (šķidro slāpekli), elektriskā strāva (diatermokoangulyatsiya) vai operācijas (kasīšanas saturu, izmantojot īpašus instrumentus). Procedūru slimnīcās laikā atbilst sterilitātes dekorēšanai   Tagad izmanto īpašu medicīnisku panelis ar antibakteriālu pārklājumu. Tādā gadījumā, ārsti diagnosticēja plašu molluscum contagiosum bērniem un lielu platību ādas bojājumu, pacientiem noteiktos UV apstarošanas un pretvīrusu ziede. Organisma aizsargspējas tiek stiprinātas, ieceļot atjaunojošas procedūras.

Tas nav nepieciešams, lai pašārstēšanos jebkuru slimību. Tur bija izņēmums, un molluscum contagiosum. Kā mēs iepriekš teicu, saišķi var viegli sajaukt ar labdabīgiem audzējiem. Attiecīgi, piespiežot izglītību bez konsultēšanās ar savu ārstu, jūs varat ievainot šim labdabīgs vienība, kas pēc tam iedziļināties ļaundabīgā formā.

Par ātra un nesāpīga atveseļošanās būtu lietderīgi veikt dezinfekciju bērnu apģērbs, personīgās higiēnas priekšmetiem un bērnu rotaļlietas. Pieaugušiem pacientiem ir ieteicams atmest seksu līdz gada beigām attieksmes neatbilstību karantīnas pasākumi patogēnu var iekļūt ķermeņa partneri inficētas personas.

Novēršana molluscum contagiousum

Novēršana molluscum contagiousum ir agrīno infekcijas un personīgo higiēnu. Turklāt liela nozīme ir aktivizēšana aizsardzības spēku ķermeņa, stiprinot imūnsistēmu. Bērnu jāierobežo, neaizmirstiet trenažieru zāle, hidroterapija, īstenošanu un spēles svaigā gaisā.

Яндекс.Метрика