Multifollikulyarnye olnīcas

Viens no  Atšķirība no parastā olnīcu multifollikulyarnogo
 svarīgākie sieviešu reproduktīvos orgānus ir olnīcas. Viņi katru menstruālā cikla laikā notiek nobriešanu vairāku folikulu (no 4 līdz 7), kas satur olšūna. Bet ar izaugsmi un attīstību 1 - 2 folikuli sāk ievērojami pārspēj pārējos un kavē to attīstību. Šie lielie folikulu sauc dominējošā. Kad ola ir pilnīgi nobriedis, dominējošā folikula pārrāvumi un olu nonāk vēdera dobumā, un pēc tam uz olvados. Tajā vietā ruptured folikula veido pagaidu endokrīno dziedzeru - corpus luteum. Ja olnīcu folikulu nobriest nekā 8, šis nosacījums sauc multifollikulyarnymi olnīcas. Šāds stāvoklis var būt variants no normas, un liecina par slimības - policistisko olnīcu.

Multifollikulyarnye olnīcas: cēloņi

Pārmērīga ikmēneša folikulu nobriešanu bieži izraisa ģenētiskiem faktoriem. Vēl viens iemesls multifollikulyarnyh olnīcas var būt nepietiekams sekrēcija hipofīzes luteinizējošo hormonu. Ļoti bieži tas ir pārkāpums tās sekrēcijas rada ievērojamu un krasas svārstības ķermeņa svara.

Multifollikulyarnye olnīcas vērojams sievietēm pirmajās divās vai trīs menstruālo ciklu pēc apstāšanās perorālos kontracepcijas, kā arī pusaudžu meitenes pirms pilnīgas pabeigšanas pubertātes.

Kā jūs varat redzēt, iemesli multifollikulyarnyh olnīcas sevi var būt atšķirīgs. Tātad, ja jums ir ultrasonogrāfijas pārbaudes laikā konstatēja, ka vairāk nekā 8 nobriedušu folikulu, panikas nav nepieciešama. Tas ir tikai attaisnojums, lai iet padziļinātu medicīnisko pārbaudi, tostarp ziedot asinis uz hormoniem.

Simptomi olnīcu multifollikulyarnyh

Vairumā gadījumu, olnīcas multifollikulyarnye atklāj pavisam nejauši ultraskaņu laikā. Gadījumos, kad iemesls lielam skaitam nogatavināšanas folikulu ir zemais luteinizējošā hormona, iespējams liecina par olnīcu multifollikulyarnyh ir menstruālā pārkāpumi.

Smagos gadījumos, menstruācijas var nebūt sešus mēnešus vai ilgāk (amenoreja). Tas ir saistīts ar to, ka neviens no folikula sasniedz lielumu dominējošā un nav ovulācija. Tik daudz sieviešu, dzirdēt par to īpašībām, jautājiet ārstam: "Vai ir iespējams grūtniecību, multifollikulyarnyh olnīcas? ". Es vēlētos, lai pārliecinātu viņus. Jā, jūs varat, jo biežāk sievietēm ar olnīcu multifollikulyarnymi ovulācijas notiek, un tādējādi var rasties grūtniecības.

Multifollikulyarnye olnīcas un grūtniecība

Kā mēs jau  Multifollikulyarnye olnīcas netraucē grūtniecības
 Viņi teica, ka sievietes ar olnīcu multifollikulyarnymi grūtniecības laikā ir iespējama. Dzemdību speciālistu un ginekologu ir abu olnīcu un grūtniecības multifollikulyarnye absolūti nav pārsteigts kombinācija, bet tajā pašā laikā, tas tiek uzskatīts par vienu no faktoriem, kas sākuma spontāno abortu vai priekšlaicīgas dzemdības.

Līdz ar to var apgalvot, ka no multifollikulyarnyh olnīcām un grūtniecība kombinācija prasa daudz rūpīgāk, lai sieviete un viņas ārsts, ja nepieciešams, papildu pētījumiem.

Multifollikulyarnye olnīcas: ārstēšana

Ja sieviete ar olnīcu multifollikulyarnymi nav hormonāli traucējumi, kā arī regulāra ovulācija notiek uz vietas, ne zāles nav noteikts uz tiem. Šajā gadījumā, esošā sindroms tiek uzskatīts par vienu no normālas variācijas.

Ārstēšana olnīcu multifollikulyarnyh ir nepieciešama tikai tad, ja sieviete 4 - 5 kārtas menstruālo ciklu nav apstiprināts follikulometriey ovulāciju. Šajā gadījumā kopīgs pārskats sieviešu ginekologa un endokrinologs. Pēc tam, kad jūs pieteikties precīzs iemesls multifollikulyarnyh olnīcas, sieviete ir paredzēta atbilstošu ārstēšanu. Lai visi izvirzītie ārsta ieteikumi jāizturas ļoti nopietni. Nekad nelietojiet hormonālās narkotikas par padomu draugiem, vai nemēģiniet ārstēt olnīcu multifollikulyarnye tradicionālās metodes!

Яндекс.Метрика