Delīrijs

Kas tas ir?

Delīrijs (delīrijs, metalkogolny psihoze) - smagi garīgās nosacījums  Murgi ir labāk pazīstams kā alkoholisko delīrijs
   neatliekamās medicīniskās palīdzības.

Kas var attīstīties delīrijs alkoholu?

Tas notiek tikai cilvēkiem, kas cieš no alkoholisma 2-3 stadijā, kad ilgums alkohola lietošanu vairāk nekā 10-15 gadi. Daudz mazāk delīrijs var rasties cilvēkiem, kuriem nav cieš no hroniska alkoholisma, taču pēc ilga epizode alkohola lielu daudzumu alkohola vai narkotiku aizstājējiem.

Alkohola delīrijs attīsta fona abstinences sindroms, ti, pēc apstāšanās alkohola lietošanas (iedzeršana pēc).

No jaunattīstības delīrijs risks tremens lielāks cilvēku, kas bija iepriekšējo traumatisku smadzeņu traumas, smagas centrālās nervu sistēmas slimības, tai skaitā iekaisuma traucējumiem, pacientiem, kuri jau bija iepriekšējo epizodi delīrijs.

Slimnīca delīrijs. Simptomi un sindromi

Murgi alkohols bieži attīstās 2-3 dienas pēc lietošanas pārtraukšanas alkohola. No galvenajiem simptomiem delīrijs vēstnesis var būt miega traucējumi. Miega nemierīgs, pievieno murgi, neizraisa atpūtu. Var parādīties tādi simptomi kā galvassāpes, slikta dūša, vemšana, traucēta runas, uc Tomēr tie nav specifiski un bieži pavada jebkuru izstāšanos.

No delīrijs klīnika var iedalīt 3 grupās sindromu:

-psihoticheskie;

: Veģetatīvā;

-organic smadzeņu bojājumus.

Agrīnie simptomi delīrijs ir nemiers, sajūta neizskaidrojamas draudiem, bailes. Ir somatisko simptomi: pastiprināta svīšana, roku trīce, sirdsklauves, augsts asinsspiediens. Miega traucējumi pakāpeniski pārveidota bezmiegu. Sick turpināt spilgts dzirdes un redzes halucinācijas. Visbiežāk, tie satur nelielu kukaiņi: prusaku, bugs vai dzīvniekiem. Var būt taustes halucinācijas: sajūta kukaiņiem indeksēšanu uz ķermeņa, un, iespējams, mēģinātu noapaļot uz augšu vai saspiest.

Delīrijs laikā tremens pacients var "dzirdēt" balss, kaut viņš lika, viņš zvēr, nosaukums-zvana, teasing. Cilvēku uzvedība kļūst neadekvāta. Viņš pilnīgi gūstā halucinācijas, "runā", lai kāds kliedz, mēģinot izvairīties, "nozveja" uz drēbēm un "kukaiņi", uc Dažreiz tas ir redzams lielīgs uzvedību: stāvoklī uztraukums pacientu sarunas par viņa "varoņdarbiem".

Status lauks var sekot periodiem iedomātu labklājību, kuras laikā uzvedība kļūst mierīgs un pietiekama. Tomēr pēc neilga laika simptomi delīrijs atjaunota.

Jo somatisko simptomi paplašinātā klīnikā delīrijs ir: hipertermija (līdz 38-39 ° C), augsta arteriālā hipertensija (. 160-180 / 110 mm V. Hg), trīce, paaugstināts cīpslu refleksi, pastiprināta svīšana. Pārkāpis darbu visu iekšējo orgānu.

Tipisks alkoholisko delīrijs ilgst 3-5 dienas. Pirmais pozitīvais signāls atstājot stāvokli delīrijs ir uzlabot miegu.

Posmi delīrijs

1. Draudīga delīrijs.

Raksturīgas kopīgas simptomi alkohola izņemšanu. Pacientam var būt iepriekš aprakstītā visi simptomi, tomēr, smagumu nepilngadīgas. Izvērstajā klīnikā var parādīties dezorientācija laikā un  Delirium Alkohols - nopietnu garīgu stāvoklis
 Space, tomēr tiek saglabāta izpratni par savu ķermeni lichnosti.Temperatura nepārsniedz subfebrile. Šis posms ir atgriezeniska, un var beigties pēc nejaušības principa.

2. Veikt delīrijs.

Visi simptomi izrunā. Pacelt dzirdes, redzes un taustes halucinācijas. Ir maldīgas pieredze, galvenokārt nepatīkama raksturs. Pasliktinās somatisko stāvokli: elpas trūkums līdz 22-24 ieelpas minūtē, paaugstina asinsspiedienu (asinsspiediens), pulsu. Šajā posmā spontānas no delīrijs rezolūcijas ir neiespējami. Bez savlaicīgi sniegto palīdzību, šis posms iet pietiekami ātri 3.

3. dzīvībai bīstamas delīrijs.

Saglabā visus garīgās simptomi, kopā ar acīmredzamo fizisko apgrūtināšanu. Šķiet, letarģija, neskaidra runa, kluss (trokšņi), samazināta atbildes reakcija uz ārējiem stimuliem. Asinsspiediens pazeminās strauji, aizpildot pulss vājina, elpas trūkums atdzīvina. Pakāpeniski pieaug apspiešanu apziņas līdz komai. Šajā posmā var notikt neatgriezeniskas izmaiņas iekšējo orgānu un sistēmu, nāk dekompensāciju un pat nāvi.

Komplikācijas alkohola delīrijs

  • akūts pankreatīts;
  • pneimonija (biežums 30%);
  • Alkoholiskie kardiomiopātija;
  • aknu darbības traucējumi;
  • smadzeņu tūska;
  • akūta nieru mazspēja;
  • traucējumi ūdens un elektrolītu līdzsvaru un skābes bāzes līdzsvaru;
  • rabdomiolīze uc

Ārstēšana delīrijs

Delīrijs - valsts, ne tikai nepieciešams, lai uzraudzītu pacientam nodrošināt drošību sev un citiem, bet arī prasa diezgan intensīva zāļu terapiju. Dažos gadījumos pat nepieciešama reanimācija. Ārstēšana delīrijs vēlams veikta pamatojoties uz psihoneiroloģiskā slimnīca ar obligātu reanimācijas ārstu un terapeitu.

Tā piedāvā daudz medikamentu, bet šobrīd nav vienota viedokļa par algoritmu ārstēšanas delīrijs.

Eiropā, standarta ārstēšana delīrijs ir iecelšanu clomethiazole. Krievijā un Amerikas Savienotajās Valstīs bija narkotikas izvēles ir benzodiazepīniem. Šie trūkumi ietver elpošanas nomākums, sedācija kumulācijas.

Vairumā gadījumu ārstēšana delīrijs ir kombinēta terapija ar intravenozo benzodiazepīnu un haloperidolu (vai droperidols).

Kopā ar klauvē psihisko simptomu ārstēšanā delīrijs parādītas saimniecība intensīvas darbības, kuru mērķis ir likvidēt somatisko traucējumu. Kad jūs piešķirat visas narkotikas būtu informēti par to ietekmi uz nervu sistēmu pakāpi un iespēju iecelšanu šīs grupas pacientiem ar hronisku alkoholisma.

Яндекс.Метрика