Mānijas traucējuma

Mānijas traucējuma - no psihisku traucējumu veids, citādi pazīstams kā paranojas vai psihotiski traucējumi, ko raksturo klātbūtnē labi sistematizēts murgiem.

Atšķirība Murgi traucējumi - veids garīgās slimības
 murgi traucējumi no šizofrēnijas ir stingra pārliecība par pacienta kaut ko nepareizi, bet nepiemīt iegriba un iztēli. Ja šī slimība var izpausties murgiem vajāšanas, murgiem par greizsirdību un nepiepildītu mīlestību, dysmorphophobia uc Un realitāte situācijas izjūt pacients var būt nepatiesa vai pārspīlēti.

Tādējādi cilvēki ar mānijas traucējuma bieži sociāli aktīvas un adekvātu visos apgabalos, izņemot tēmu delīrijs. Tomēr dažos gadījumos, pacientiem ir tā iegrimis savās apsēstības, viņu dzīves ir iznīcinātas.

Diagnoze mānijas traucējuma

Šis garīga slimība ir diagnosticēta, pamatojoties uz šādiem kritērijiem:

 • No psihisku traucējumu, rakstura, ko izraisa uzņemšanai, psihotropo vielu trūkums;
 • Trūkst noturīgus halucinācijas;
 • Vai neekstsentrichnoy murgi sistēmu, kas nav raksturīga šizofrēnijas;
 • Vajāšanas mānija trīs mēnešus vai ilgāk.

Kad murgi traucējumi var būt izpausme depresijas simptomiem, bet emocionālas slimības simptomi pēc raksturs murgiem nemainās.

Smaga delīrijs ir visvairāk krāsains un unikālo slimības klīniskās pazīmes, un parasti personiska, nevis subkulturalny raksturs.

Cēloņi mānijas traucējuma

Precīzs iemesli murgiem, kā arī daudzas citas slimības garīgo raksturu, nav zināms. Tomēr eksperti noteica trīs faktori iedarbībai uz cilvēku Raksturīgs:

 • Ģenētiskie faktori. Sakarā ar to, ka murgi traucējumi visbiežāk sastopama cilvēkiem, kuru radinieki ir cietuši no garīgiem traucējumiem. Tiek uzskatīts, ka nosliece uz rašanos mānijas traucējuma var būt iedzimta no vecākiem uz bērniem;
 • Bioloģiskie faktori. Ārsti bieži vien ir saistīta ar veidošanos murgi simptomu nelīdzsvarotību neirotransmiteri smadzenēs - vielām, kas palīdz nervu šūnām sazināties impulsiem;
 • Vides faktori. Ir pierādījumi, ka "sprūda" murgi traucējumi var bieži stresa, alkohola un narkotiku lietošana, vientulība.

Organic murgi traucējumi

Galvenā iezīme organiskā mānijas traucējuma ir specifiskumu psihozes dēļ ģimenes vēsturi, vai uzvarēt atbilstošās smadzeņu struktūras (pārejošu vai ilgstošu). Organiski murgi var iedalīt divās grupās: akūtas un hroniskas. Hroniskas slimības raksturo lēns un bieži vien neatgriezenisku patoloģisko procesu.

Kad Narkotiku ārstēšana murgiem
 akūts murgi traucējumi psihopatoloģija notiek pēkšņi: kā likums, tas ir saistīts ar strauju disfunkciju smadzenēs (smadzeņu traumas, akūtas infekcijas slimības, uc). Tā rezultātā, šo traucējumu ārstēšanu var būt atgriezeniska vai veikt pakāpenisku kursu.

Hroniska murgi traucējumi

Hronisku murgiem ietver virkni garīgās attīstības traucējumiem, kuri nevar klasificēt kā šizofrēniska, organisko un emocionāls. Galvenais klīniskais simptoms hronisku mānijas traucējuma - noturīgi murgiem ilgst vairāk nekā 3 mēnešus.

Veidlapas kurss hronisku murgiem ir atšķirīgi, un tie ir sadalīti 3 galvenie veidi:

 • Paranoid sindroms;
 • Paranoid sindroms;
 • Paraphrenic sindroms.

Paranoid sindroms vai paranojas murgi sistēmu raksturo spēcīga bez halucinācijām. Paranoid murgi, parasti arī sistematizēti un attīstītas bez iekšējām pretrunām. No delīrijs attīstība, protams, rada strukturālas pārmaiņas personības, bet tiem nav pazīmes demences, un tāpēc šie cilvēki, šķiet, ir ap diezgan normāls. Paranoid sindroms cieš patoloģisko "greizsirdīgs", "praviešiem", "izgudrotāji", "cilvēki ar augstu dzimšanas" un citi.

Kad paranojas murgiem sindroma pacienti iekļaujas noteiktā sistēmā, arī, bet tas ir mazāk loģiska un pretrunīga. Attīstībā šāda veida mānijas traucējuma svarīga loma nestabilas halucinācijas - "balsis", kas komentārus par uzvedību paranojas. Ar tālāku attīstību slimības delīrijs var uzlikt zīmi par profesionālo un personisko dzīvi personas.

Paraphrenic vai paraphrenia sindroms raksturojas ar fantastisku, protams, izdomāts muļķības. Izraudzītā gaitā slimības ir pseudohallucinations un viltus atmiņas (pļāpāšana), ja tie nav parasti šizofrēnijas un veido nelielu daļu no kopējā klīniskā aina pacientam.

Ārstēšana murgiem

Ārstēšana mānijas traucējuma ir izmantot divas sarežģītas metodes: zāles un psihoterapiju.

Galvenais mērķis ir psihoterapijas atlikt uzmanību pacientam ar mērķi viņa vilšanās par konstruktīvāku lietām. Tā ir sadalīta individuālo, ģimenes un kognitīvās uzvedības psihoterapiju, ļaujot pacientam mācīties un palīdzēt mainīt kursu domas, radot viņam bažas.

Narkotiku ārstēšana murgiem, kas saistīti ar, ņemot antipsychotics - zāles, ko lieto, lai ārstētu psihiskus traucējumus, jo vidus 50-to gadu no pagājušā gadsimta. Savas darbības būtība bloķē dopamīna receptorus galvas smadzenēs. Jaunās paaudzes medikamentu lieto, lai ārstētu murgi traucējumi, netipisks antipsychotics ietekmē dopamīnu un serotonīna receptoriem. Ja pacientam ir depresija, depresija, trauksme, jo gaitā terapijas terapeitu var nākties veikt trankvilizatori un antidepresanti.

Pacientiem ar smagiem murgiem hospitalizēti kādā medicīnas iestādē, ja vien to stāvoklis nav normāli.

Яндекс.Метрика