Amyotrophy

Īss apraksts slimības

 Amyotrophy

Saskaņā ar muskuļu atrofija attiecas uz procesu, kas noved pie samazināšanos pēc apjoma un deģenerāciju muskuļu audu. Vienkārši sakot, muskuļu šķiedras sāk plānas, un dažos gadījumos pilnīgi pazūd, kas noved pie nopietniem mehāniskā darbības ierobežošanu un ilgstoša mazkustīguma pacienta.

Medicīniskajā praksē, ir vairāki veidi, atrofija, bet tie tiks apspriesti turpmāk, un ir tuvāk apskatīt iemesliem izskatu šo patoloģiju. Atrofija muskuļu kāju un citu ekstremitāšu ķermeņa ir saistīts ar:

  • samazināšana metabolismu un novecošanās;
  • hroniskas slimības endokrīno dziedzeru, zarnas, kuņģa, saistaudi;
  • infekcijas un parazitārās slimības;
  • traucējumi, nervu regulēšanas muskuļu tonusu, kas saistīta ar saindēšanos, polineirīts, un citiem faktoriem;
  • iedzimta vai iegūta trūkums fermentiem.

Muskuļu atrofija - simptomi un klīniskā aina

Primārais slimības formu izsaka tiešo bojājumiem muskuļus. Šī patoloģija var izraisīt sliktu iedzimtību, un vairāki ārējie faktori - traumas, sasitumi, fiziskā pārslodzes. Pacients izpaužas noguris ātri, muskuļu tonuss tiek pastāvīgi sarūk, dažreiz iezīmēja piespiedu saraustītas ekstremitāšu, kas norāda kaitējumu mehānisko neironiem.

Sekundārā muskuļu atrofija - Ārstēšana ir balstīta uz risināt pamatslimību un citus cēloņus, kas izraisa atrofiska procesam. Visbiežāk sekundārs muskuļu atrofija attīstās pēc traumas un infekcijas. Pacienti ietekmē mehānisko šūnas pēdām, kājām, rokām un apakšdelmiem, kas noved pie darbību šo orgānu, daļēju vai pilnīgu paralīzi ierobežošanu. Vairumā gadījumu slimība ir raksturīgs lēns process, bet iespējams saasināšanās, pavada stipras sāpes.

Sekundāro slimības formu ir sadalīts vairākos veidos:

  • neironu miotrofiya - šajā gadījumā, muskuļu atrofija, kas saistīti ar deformācijas pēdu un kāju. Pacientiem ar traucētu gaita, tā uzņemas rakstzīmju steppage gaita, kad ejot cilvēks izvirza augstus ceļgaliem. Laika gaitā, refleksi apstāties pilnībā dzēstas, un slimība izplatās uz citām ekstremitātēm;
  • progresējoša muskuļu atrofija - simptomi, parasti bērnībā. Slimība sākas grūti, kopā ar asu hipotensija, no cīpslu refleksi un raustīšanās ekstremitāšu zaudējumu;
  • muskuļu atrofija Aran-Dišēna - galvenokārt lokalizētas daļās augšējo ekstremitāšu. Pacienti interosseous muskuļu atrofija un pirkstiem. Roku izpaužas "Monkey roku". Jutība ekstremitāšu saglabājas, taču cīpslu refleksi izzūd pavisam. No atrofijas process progresē pakāpeniski un galu galā ietekmē muskuļus kakla un stumbra.

Galvenā iezīme visu atrofijas veidiem ir samazinājums bojātajā muskulī. Tas ir īpaši manāms, salīdzinot ar pāru orgāni veseli sānu. Arī muskuļu atrofija, kuras simptomi ir atkarīgi no smaguma procesu, vienmēr noved pie samazināšanos muskuļu tonusa un pavada sāpes palpē ekstremitātēs.

Muskuļu atrofija - slimību ārstēšanai

 Fizioterapija - dzemdību ārstēšanas metode, muskuļu atrofijas
 Atlases apstrādes metodes ir atkarīgs no daudziem faktoriem, ieskaitot veidā slimības, un smaguma pacienta vecumu. Narkomānijas ārstēšanas iesaistīt administrācijas narkotiku, piemēram, adenozīna trifosfātu dinātrija sāls (30 intramuskulāra injekcija), vitamīni B1, B12, un E, galantamīna (10-15 injekcijas s.c.) un Neostigmīns (mutvārdu vai subkutāna injekcija).

Ir arī svarīgi: izvēle pareizu uzturu, fizikālā terapija, masāža, fizioterapija, elektroterapijas, psihoterapijas un garīgajām praksēm. Ja muskuļu atrofija rada nobīdi ziņā bērna intelektuālo attīstību, viņš administrē neiropsiholoģisku sesijas ir paredzēti, lai izlīdzinātu problēmas komunikācijā un jaunas zināšanas.

Ir vērts atzīmēt, ka šajā laikā ārsti nav zāles, kas spēj izārstēt garantēto muskuļu atrofija kājām un citām ekstremitātēm. Tomēr, pareizi izvēlēta metode var būtiski palēnināt procesu atrofijas, palielina reģenerāciju muskuļu šķiedrām, mākslīgām atgriež zaudētas iespējas. Lai to izdarītu, jums ir rūpīgi sekot padomu ārstam, lai veiktu visas klasificētās medicīniskās procedūras un, pats galvenais, nezaudē sirds, jo dzīvot harmonijā ar pasauli, var būt jebkurš, pat vissmagāko slimību.

Яндекс.Метрика