Muskuļu vājums

Muskuļu vājums ir izplatīta problēma, ka pacienti iet uz ārstiem dažādu specialitāšu. Medicīnā  Muskuļu vājums ir izplatīta problēma
 Termins muskuļu vājums nozīmē samazinājumu muskuļu spēku, jānovērtē objektīvi. Šīs traumas apjoms var būt atšķirīgs. Paralīze ir pilnībā trūkst jebkādu kustību jebkurā muskuļu grupas. Šo kustību pavājināšanās sauc parēze.

Tas izraisa muskuļu vājumu

Muskuļu vājums var pievienot pilnīgi atšķirīgu slimības .  Parasti šāda sūdzība izteica pie uzņemšanas pie neirologa vai ģimenes ārsta .  Pacienti bieži ir prātā nogurumu, samazināta jutība, apgrūtinātas kustības un pat samazināties kopējā vitalitāti .  Pieaugušie ir vairāk nobažījusies par muskuļu vājums kājās .  Ir zināms, ka sirds slimības izpaužas ar izskatu elpas trūkumu un samazinājās spēju veikt fizisku darbu, pat ejot .  Daži pacienti nepareizi interpretē šo valsti kā muskuļu vājumu .  Deformēties osteoartrīts lielo locītavu būtiski samazina kustību tajos, kas arī palīdz samazināt slodzi transportē un var tikt uztverta kā vājuma muskuļos .  Pat pieaugušie plašas vielmaiņas traucējumi, tai skaitā 2. tipa cukura diabētu .  Šī slimība ir pievienots diabētisko polineiropātiju, kurā visbiežāk skar perifērijas neironiem, un muskuļu vājums notiek kājās .  Visi šie iemesli muskuļu vājums, galvenokārt parādās pēc četrdesmit gadiem .  Bērnam ir muskuļu vājums bieži runā par patoloģiju, nervu sistēmas .  Jau pirmajās minūtēs dzīves pediatrs novērtē stāvokli jaundzimušo, ieskaitot muskuļu tonusa .  Samazinot toni, kas saistītas ar dzemdību traumu un citu iemeslu dēļ .  Tādējādi, daudzveidīga izraisa muskuļu vājumu .  Tie var būt nervu audu (centrālās un perifērās nervu sistēmas slimības), endokrīnās sistēmas traucējumi (virsnieru mazspēja, hipertireoze, hiperparatireoidisms), citas valstis (dermatomiozīts vai polimiozīts, muskuļu distrofijas, mitohondriju miopātija, histērija, botulisms, dažādi saindēšanās, anēmija) .

Diagnoze slimības

Lai noteiktu cēloni muskuļu vājumu veica pilnīgu pārbaudi pacienta .  Ārsts sarunājas ar pacientu: norādītas, kad tie pirmo reizi simptomi, muskuļu vājums, kas ietekmē izpausme slimības, kurā muskuļu grupas lokalizētu bojājumu .  Turklāt, diagnosticēšanai attiecīgo iepriekš sedz slimībām, iedzimtību par neiroloģisku slimību un saistītie simptomi .  Tad veica vispārējo fizisko pārbaudi pacienta un izpēti muskuļu .  Posmā vērtēšanas muskuļu noteiktu summu, muskuļu audos, simetriju savu atrašanās vietu, audu turgora .  Obligāta ir novērtējums cīpslu refleksu .  Intensitāte reflekss ieguva atzīmi, kas ir sešas pakāpes (nav refleksu, samazinājās refleksi, ātrumu, palielināt, pārejošu clonus, ilgstoši clonus) .  Jāatceras, ka veselam cilvēkam virspusējām refleksus (piemēram, vēdera), var nebūt, un Babinski reflekss ir normāli jaundzimušajiem .  Muskuļu spēks mēra ar īpašu skalu .  Trūkums muskuļu kontrakcijas  Ārsts izvēlas attieksmi pret muskuļu vājumu, saskaņā ar pašreizējām pamatnostādnēm
 atbilst tās nulles un pilnīgu muskuļu spēku - pieci punkti .  Rezultāti no viena līdz četriem dažādu pakāpju samazināšanas paredzamo muskuļu spēka .  Ja tas ietekmē centrālo nervu sistēmu izpaužas vājumu ekstremitāšu, citiem bojājumiem smadzenēs .  Tātad, ja gājiens notika kreisajā puslodē, parēze un paralīze attīstīties pareizajā ekstremitātēm .  In rokās izstiepēja cieš vairāk nekā FLEXOR muskuļus .  Apakšējo ekstremitāšu parasti ir otrādi .  Ar sakāvi centra nervu sistēmas (smadzeņu un muguras smadzeņu), vājums kopā ar pieaugumu muskuļu tonusa, ņiprs dziļi cīpslu refleksi, izskatu patoloģisko refleksu (Goffman, Babinski) .  Ja tas ietekmē perifēro nervu sistēma ierobežo vājumu skartajā zonā konkrēta nervu inervāciju; Vienmēr zems muskuļu tonuss; dziļi refleksi ir novājināta vai prombūtnē .  Dažkārt var būt ātri raustīšanās muskuļu kūļi (fastsilyatsii) .  Lai precizētu diagnozi var veikt, dažas darbības testi: pacients tiek lūgts veikt īpašu kustību .

Ārstēšana muskuļu vājums

Pēc diagnozi, ārsts izvēlas ārstēšanu muskuļu vājums atbilstoši pašreizējām vadlīnijām. Ja iemesls muskuļu vājumu bija patoloģija nervu sistēmas, terapija tur neirologs. Var izmantot fizioterapija, masāža, fizioterapija simptomātiska terapija, trombolīze, neuroprotective līdzekļiem, vitamīnus un citas narkotikas. Bērnam ir muskuļu vājums noteikt un ārstēt bērnu neirologs un pediatrs.

Яндекс.Метрика