Myocardiodystrophy

Īss apraksts slimības

 Myocardiodystrophy

Miokarda distrofija - slimība, kas traucē normālu funkcionēšanu miokarda un noved pie deģenerācijas sirds muskuli. Šīs slimības briesmas slēpjas faktā, ka tas traucē normālu vielmaiņu. Ja neārstē, miokarda bērniem un pieaugušajiem izraisa smagu priekškambaru aritmiju un sastrēguma sirds mazspēju, un dažos gadījumos - uz attīstību hroniskas sirds slimības, kardiomiopātiju un miokardītu.

Faktori, kas veicina rašanos miokarda distrofija, iedalīt divās grupās - sirds un extracardiac .  Bijušais ietver sirds defektu, kas izraisa vielmaiņas traucējumus sirds muskuļa .  Savukārt extracardiac iemesli ir saistīti ar asins slimību, beri-beri, intoksikācijas, radiācijas un slimību profilaksi, endokrīno dziedzeru .  Turklāt, miokarda sirds var rasties kā rezultātā arodslimību riska darījumiem, pakļaušanu fizikālo faktoru (pārkaršanas, krūškurvja traumas), emocionālo un fizisko stresu .  Iepriekš minēto iemeslu dēļ progresija, izraisa traucējumus vielmaiņas procesus audos miokarda .  Skartās zonas var būt difūza vai fokusa .  Tajā pašā laikā šūnu struktūra, kurā vienā šūnu patoloģiju ietekmēta dažādos veidos, kas ir galvenā iezīme myocardiodystrophy un vienkāršo tās agrīnu diagnosticēšanu .

Kas notiek, kad myocardiodystrophy?

Distrofiski process ir trīs posmi:

  • Pirmais posms - tur ir kabatas negatīvas izmaiņas, kas noved pie nāves miokarda audu un palielināt tās lielumu. Laika gaitā, izolētas kabatas saplūst vienā vienībā, veidojot palielinātu dobumu no sirds. Šajā posmā miokarda viegli ārstējamas, kā sākotnējo pārkāpumu saraušanās funkciju sirds bez problēmām apgriezts lietojot narkotikas;
  • otrais posms - patoloģisko procesu gaitā, skartā teritorija plešas līdz veseliem audiem. Vienlaikus nāve muskuļu šūnās tiek kompensēta ar palielinot nebojātu struktūru, tomēr, deģeneratīvas izmaiņas joprojām ir atgriezeniskas dēļ normalizēšanai muskuļu šķiedras un to starpšūnu atgūšanu;
  • trešajā posmā - darbojas myocardiodystrophy - simptomi liecina attīstību sirds mazspēju un priekškambaru fibrilācijas, kas, savukārt, rada neatgriezeniskas izmaiņas miokarda un radīt nopietnas komplikācijas sirds un asinsvadu sistēmu.

Myocardiodystrophy - simptomi

Dažos gadījumos noteikt patieso cēloni slimības un noteikt atbilstoša ārstēšana novērš to, ka pazīmes miokarda distrofija bieži slēpts kā simptomi pamatslimību. Novēro pacientiem:

  • nogurums ar nelielu fiziskas slodzes;
  • elpas trūkums;
  • mērens tahikardija;
  • klusinātas toņi sirds;
  • sāpes kreisajā pusē krūšu;
  • vēlīnā attīstības - sirds mazspējas pazīmēm.

Galvenais uzdevums ārstiem ir pareizi interpretēt klīniskos simptomus distrofiski process, izņemot attīstībai kardiomiopātija, miokardītu, un koronāro sirds slimību.

Myocardiodystrophy - ārstēšana slimības

Ārstēšana myocardiodystrophy būvēts, lai risinātu cēloņus patoloģiju, tas ir, ka faktors, kas izraisīja deģeneratīvas izmaiņas. Šajā gadījumā mēs runājam par ķirurģisko un medicīnisko ārstēšanu endokrīnās slimības, noņemšana perēkļu hroniskas infekcijas, novēršanu intoksikācijas, samazinot pakāpi negatīvo ietekmi uz profesionālo risku. Atkarībā no tā, cik daudz progresējusi miokarda sirds ārstēšana ietver pagaidu ierobežojumus fiziskās aktivitātes vai gultas režīms smagos gadījumos.

 Ārstēšana miokarda

Turklāt, miokarda dyshormonal prasa atbilstību stingru diētu. Pacientam jābūt uzturā palielināt īpatsvaru produktus, kas satur daudz olbaltumvielu un vitamīnu. Kad liekais svars samazināt kaloriju, bet vitamīnu trūkums un deģenerācija - pieaugums.

Vissvarīgākā terapeitiskā joma myocardiodystrophy - korekcija elektrolītu traucējumiem. Pacienti parādīts intravenozas 1 g kālija hlorīda vai 10-15mg panangina atšķaidīta 5% glikozes šķīdumu. Gadījumā, ja pacients ir viegli miokarda kura simptomi ir viegli, kālija piedevas var lietot iekšķīgi. Ārstējot visu veidu myocardiodystrophy arī lietotas vielas, kas stimulē vielmaiņu miokarda. Šādi fondi ir šādi: vitamīnus, Riboxinum, kālija orotāts, anaboliskie steroīdi. Ja miokarda noved pie sirds mazspējas simptomi pacientiem rāda sirds glikozīdi.

Ņemiet vērā arī to, ka, neatkarīgi no formas un posmā ārstēšanas myocardiodystrophy jābūt sarežģīti. Pasākumi tiek turēti uz ilgu laiku, līdz tam brīdim, kamēr nav elektrolītu traucējumiem un normalizētu EKG. Pēc izrakstīšanas no slimnīcas, visiem bijušajiem pacientiem pakļautas obligātajām veselības pārbaudes pie kardiologa. Ja nepieciešams, ārsts noteiks turpmāko kompleksu terapiju un rehabilitācijas procedūrām sastāvu.

Attiecībā uz to, kā novērst slimības, tā mērķis ir savlaicīgi brīdinot par procesiem, kas noved pie deģenerācija sirds muskuli.

Myocardiodystrophy bērni

Agrā sirds slimības, ko izraisa rahītu, hipervitaminozes, hronisks nepietiekams uzturs, bakteriālo infekciju un vīrusu infekcijām. Turklāt, miokarda bērni var attīstīties sakarā ar fizisku stresu, vai otrādi, sakarā ar fizisko aktivitāšu trūkuma bērnam. Parasti agri simptomi slimības izteikts klusi. Šī iemesla dēļ, Jums nekavējoties jākonsultējas ar ārstu pie pirmās aizdomas sirds problēmām. Diagnosticēšanai miokarda distrofija notiks standarta Šādos gadījumos notikumu, proti: rūpīgu pārbaudi ārsts-kardiologs, elektrokardiogrammas, ultraskaņas no sirds.

Яндекс.Метрика