Myxoma

Myxoma ir labdabīgs audzējs raksturu, kas ir želejveida saturu un neregulāras formas. Bieži  Myxoma - labdabīgs audzējs neregulāras formas
   pacienti atrasts myxoma.

Cēloņi un simptomi myxoma

Myxoma notiek vīriešiem un sievietēm dažādos vecumos, kā arī bieži slimība notiek ģimenēs.

Myxoma parasti aug iekšā savu kameru un sirds kambarus. 80% pacientu audzēja kreisajā ātrijs, un 20% - uz sirds kambara.

Galvenie iemesli ir myxoma patoloģiskas izmaiņas genomā, ģenētiskie faktori un ģenētiskās anomālijas. Medicīniskie pētījumi izveidojusi saikni starp izskatu audzēju un sirds traumām, operācijām, par mitrālā vārstuļa un dilatācijas.

Slimības simptomi parādās, saskaņā ar audzēja izmēra un tās lokalizāciju. Myxoma ietekme uz asinsriti un pārmaiņu hemodinamiku.

Pēc izskata myxoma attēlo polips veidošanās ar želejveida saturu. Šis audzējs atrodas priekškambaru starpsienas, un izmēros līdz 12-15 cm.

Parasti, priekškambaru myxoma atrodas kreisajā pusē, kas saņem asinis no plaušām. Audzējs var atrasties tuvu mitrālā vārstuļa un novērstu asins plūsmu no Atrium iekļaušanu kambarī. Periodiski, myxoma atver un aizver vārstu caurumu, pasliktinot asinsriti.

Slimības simptomi var būt plaušu tūska, elpas trūkums, smaguma sajūta un sāpes sirdī. Ja bojāta mitrālā vārstuļa priekškambaru myxoma sirds sāk radīt troksni, kas ir dzirdējis caur stetoskops labi.

Bieži vien, slimība var izraisīt reimatiskas sirds slimības un audzējs pati veicina asins recekļu izskatu un bloķēšanu asinsvadus.

Nemainīgā progresēšanas myxoma izraisa drudzi, svara zudums, slikta dūša, reibonis, vemšana, sāpes roku un kāju pirkstiem, anēmija, sāpes muskuļos un locītavās, izsitumi uz ādas, tahikardija un apgrūtināta elpošana.

Diagnoze slimības

Maisījumi var atrast klausoties sirds sanēšana caur stetoskops. Lai noteiktu audzēja sirds misa  Pārcelšanās ātriju myxoma
   veic diagnostikas testus, piemēram, magnētiskās rezonanses un ultraskaņu, kā arī pētīt audu paraugu.

Priekškambaru myxoma rada mehānisku obstrukciju uz asins plūsmu un ietekmē plaušu asinsriti.

Ultraskaņas pārbaude palīdzēs noteikt izmēru, izvietojumu un audzēja veids.

Ārstēšana myxoma

Procedūra sākas ar myxoma konservatīvo terapiju un pirmsoperācijas sagatavošanu. Vairumā gadījumu, tas prasa ķirurģisku iejaukšanos.

Ķirurģiskā ārstēšana ir myxoma izgriešana un attīrīšana no jomā tās stiprinājuma.

Pēc izņemšanas no myxoma atkārtošanās slimības ir ļoti reti. Medicīniskie pētījumi ir pierādījuši, ka recidīvi pacientiem ar iedzimtu veidā Myxoma notiek 1-1, 5%, un pacientiem ar ģenētiskām anomālijām un izmaiņas genomā 10-12% gadījumu.

Laikā 3-6 mēnešus pēc operācijas, pacients tiek noteikts regulāru diagnostikas testus, lai izslēgtu atkārtotu slimības.

Operācijas laikā, audzējs tika izņemta, un 5% no audu ap to, kas attiecas uz bioloģisko defektus, kas veidojas audzējs sirdī.

Operācijas laikā, ķirurgs veic plastmasas sienas sirds un atjaunotu normālu stāvokli apgabalā, kur audzējs atradās. Pēc operācijas, pacients saņem periodu rehabilitācijas 2-3 mēnešus.

Яндекс.Метрика