Nabothian cista

Nabothian cista - labdabīgs audzējs veidojums, veidošanās, kas notiek uz dzemdes kakla vai olnīcās. Galvenais  Nabothian cista - labdabīgs audzējs veidojums
 izraisa nosliece uz veidošanos patoloģijas, ir:

  • Seksuāli transmisīvās infekcijas;
  • Aborts;
  • Pārkāpumus hormonālo sistēmu;
  • Iekaisuma procesi un traumas pēc operācijas.

Nabothian cistu veidojumi ir formā noapaļota blīvu tekstūru balta vai dzeltenīga krāsa, to izmēri sasniedz ne vairāk kā trīs centimetriem.

Nabothian cista grūtniecības laikā

Grūtniecības laikā, galvenais iemesls Nabothian cista ir hormonāla slimība, kas izraisa, ka cista palielina izmēru, un izmaiņas dzemdes kakla var izraisīt agrīnu atklāšanu, kas dažos gadījumos izraisa nedovynashivaniyu augli (aborts vai priekšlaicīgas dzemdības).

Nav vienprātības par ārstēšanu Nabothian cista grūtniecības laikā nav, jo dažos gadījumos cistas nerada diskomfortu un neietekmē veselību mātes, un citos gadījumos, to klātbūtne rada sāpīgas un dažreiz dzīvībai bīstama auglis, nepieciešama medicīniska iejaukšanās .

Tādējādi, ārstēšana Nabothian cista ne vienmēr ir nepieciešams, ir gadījumi, kad diagnoze grūtniecēm cistas nav izraisīt komplikācijas, un grūtniecība un dzemdības noritēja apmierinoši. Tomēr nav garantijas, ka cista nerada sarežģījumus un uzkrāšanos strutas ar maisījumu limfas un asins ķermeņa audos, kas savukārt prasa ātru likvidēšanu audzēju, jo iekaisums tieši ietekmē audzināšana un augļa attīstību.

Arī bērna piedzimšana var būt apdraudēta sastrēgumu Nabothian cista, vai pat klātbūtni lielā cista, jo tas noved pie no dzemdes kakla kanāla sašaurināšanās un risku to asarošanu dzemdību laikā.

Diagnostikai Nabothian cista

Bieži  Nabothian cista ārstēšana ne vienmēr ir nepieciešama
   Nabothian cistām neizraisa nekādus simptomus, taču to klātbūtne ir atklāta kārtējā ginekoloģiskās pārbaudes dzemdes kakla, izmantojot spoguli vai kolposkopija laikā. Pēc identificējot cistas seko padziļinātu pārbaudi, kas ietver skrīningu reproduktīvo trakta infekcijām, iegurņa ultraskaņas, kolposkopija un uztriepes par onkotsitologiyu. Pēc apstiprinot diagnozi Nabothian cista, pamatojoties uz analīzēm ginekologs noteiktu būtiskumu likvidēt veidojumi tīrīšanas izvadkanālu dziedzeru un izrakstīšanas, kā arī izvēlēties ārstēšana cistas.

Ārstēšana Nabothian cista

Apstrāde Nabothian cistas nav nepieciešama hospitalizācija un parasti veic vairākas minūtes. Izvēlēties konkrētu ārstēšanas metodi, pacienti var pēc apspriešanās ar drošības un sekām operācijas. Ir vairākas drošas metodes, apglabāšanas Nabothian cista, proti:

  • · Radio viļņu terapija, kas, saglabājot struktūru muskuļu dzemdes kakla displāziju novērš kabatas bez rētas, un samazina iespēju recidīvu;
  • · Elektrokoagulācija, kas ar palīdzību nepārtrauktā iedarbības elektrisko strāvu noņem būvēt-up, lieko audu cistas vai audzējiem;
  • · Krioterapija, kas veic noņemšanu cistas, izmantojot iedarbības auksts;
  • · Lāzerterapija, kas ārstē iekaisušās vietās reibumā gaismas virzienā dzīvojamā audos.

Ar izvēlēto ārstēšanas metodi ārsts pierces Nabothian cista un tīrīt un mazgāt uzkrāto strutaina šķidruma uzkrāšanos, un pēc tam izdzēš Pustula.


Яндекс.Метрика