Neirogēnu urīnpūsli

Neirogēnu urīnpūsli - termins, ko attiecina uz visa veida traucējumu urinācija, kurus vieno viens iemesls, proti, pārkāpjot nervu sistēmas daļa, kas ir atbildīga par izdalīšanos urīnā. Tāpat kā attiecībā uz citu nervu sistēmas traucējumi var rasties gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Iemesli neirogēnu urīnpūsli

 Neirogēnu urīnpūsli

Iemesli attīstībai neirogēnu urīnpūšļa var noteikt. Vidējais patvaļīga urīnpūšļa iztukšošana ir daudzlīmeņu regulējumu, kas iesaistīts liels skaits nervus. Nespēja jebkurā posmā sarežģītu regulu, sākot no pieredzējuša stresa, smadzeņu slimības un nervu sistēmas traucējumi, kas beidzas urīna sfinktera var izraisīt simptomus neirogēnu urīnpūsli. Visbiežākais iemesls slimības pieaugušajiem ir traumas un muguras smadzenēm slimības. Neirogēnu urīnpūsli bērniem, papildus Šo iemeslu dēļ, tas var būt izpausme anomālijas, muguras smadzeņu vai urīnceļu, kā arī kā rezultāts dzemdību traumas.

No neirogēnu urīnpūšļa simptomi

Urinēšana sastāv no diviem posmiem, uzkrāšana fāzes un fāzu atdalīšanas. Posmā uzkrāšanās urīna urīnvadus uz urīnpūsli, un uzkrājas tur līdz savākt apmēram 150 ml. Pēc tam normāli cilvēki jūt vēlmi urinēt, grupa nervu nostrādā relaksējoša urīnpūsli, un nākamo posmu atlases. Pārkāpumi, kas izpaužas kā neirogēnu urīnpūsli, var rasties gan uzglabāšanas laikā un urinācijas laikā. Ir divu veidu neirogēnu urīnpūsli, hiperaktīvu un Hypoactive (Hipertonisku un hipotonijas).

Par hiperaktīva urīnpūšļa kas raksturīgs ar:

  • Bieža Mudināt ar nelielu daudzumu urīna;
  • Smaga muskuļu spriedzi no urīnpūšļa, dažreiz pat izraisot reverse mest urīns no urīnpūšļa vērā urīnvadus (urīnizvadceļu refluksa);
  • Steidzami steidzama vajadzība urinēt, kad mudināt notiek pēkšņi ar tādu spēku, ka pacients nevar doterpet uz tualeti;
  • Niktūrija (bieža urinācija nakts).

Hypoactive urīnpūšļa parādās gluži pretēji, ka nav normālu urinācija, un pat tad, kad pilnībā iepakotas (daudzums urīnā var pārsniegt 1500 ml) urīnpūsli.

Turklāt simptomi neirogēnu urīnpūsli ir nespēja kontrolēt urinēšanu. Tas var būt par "nobriedušu anulēt" bērniem tādā vecumā, kad šis reflekss ir trūkums, kas veidojas, vai zaudējums jebkura kontrolēta urinācijas pieaugušajiem.

Simptomi neirogēnu urīnpūsli tieši atkarīgs pie dažiem nervu kontroles vietām neizdodas, tas ir ietekme uz pastāvības (pastāvīga, regulāra, epizodiska) un no slimības smaguma pakāpes.

Diagnoze neirogēnu urīnpūsli

Diagnoze neirogēnu urīnpūšļa sākas ar rūpīgu vēsturi. Pacients tiek uzaicināts vairākas dienas anulēt dienasgrāmatu, atzīmējot laiku un šķidruma daudzumu jūs dzert. In diagnoze neirogēnu urīnpūsli bērniem blog aicinātas veikt vecākus, turklāt, izrādās, ka nepastāv priekšnoteikumi, lai attīstītu šo iedzimtas slimības, kā arī vēsturi dzemdībām.

Jo simptomi neirogēnu urīnpūsli ar simptomiem, kas līdzīgi urīnceļu traucējumiem iekaisuma slimības Uroģenitālās sistēmas, ko veic pilnu pārbaudi sistēmas infekcijas esamība. Šī laboratorija pārbaude urīnā ar dažādiem funkcionāliem testiem (par Zimnitsky pa Nechiporenko et al.). Arī brīdis izskatīšanas Uroģenitālās sistēmu, izmantojot medicīniskās attēlveidošanas tehniku ​​(ultraskaņa, MRI, cystoscopy, x-ray, izmantojot radiopaque vielu), lai atklātu iekaisuma simptomus vai nenormālības struktūras urīnceļu. Tikai pilnībā novēršot iekaisuma procesu, mēs varam runāt par neirogēnu urīnpūsli.

Ja uzstādījums ir Nē urīnceļu orgānu slimībām, veikt neiroloģisku izmeklēšanu klātbūtni patoloģisko smadzeņu un muguras smadzenes. Šim nolūkam dažādiem paņēmieniem, tostarp CT un MRI.

Dažos gadījumos, pat pēc pilnīgas un rūpīgas medicīniskās pārbaudes, lai noteiktu cēloni neirogēnu urīnpūsli nevar, šajā gadījumā mēs runājam par neirogēnu urīnpūsli ar neskaidru etioloģiju.

Ārstēšana neirogēnu urīnpūsli

 Tabletes ārstēšanai neirogēnu urīnpūsli
 Ārstēšana neirogēnu urīnpūsli sastāv no narkotiku un ne-narkotiku terapiju .  Ārstēšana tiek veikta vai nu ar urologs, neirologs, atkarībā no noteiktajiem cēloņiem neirogēnu urīnpūsli .  Hiperaktīva urīnpūšļa terapija pakļauj sevi labāk .  Šajā gadījumā, kā daļu no ārstēšanas iecelti līdzekļiem ir relaksējoša iedarbība uz muskuļu sistēmu urīnpūšļa (antiholīnerģiskie, blokatori), kā arī gatavošanos uzlabojot tās asins apgādi, kā rezultātā spazmas asinsriti bieži traucēta .  No ne-narkotiku ārstēšanas neirogēnu urīnpūsli, izmantojot vingrojumu terapiju, to skaitā speciālos mācību vingrinājumi muskuļus iegurņa pamatnes fizioterapijas metodes, normalizācijai miega un dzeramā režīma .  Ja uzstādītas psihogēnisko cēloņus neirogēnu urīnpūsli, labs rezultāts dod psihoterapiju .

Hypoactive veids neirogēnu urīnpūsli ir grūtāk ārstēt. Sakarā ar stagnācijas urīnpūslī ir risks saslimt ar sekundāru bojājumus un urīnceļu infekcijas pievienošanos. Urīnpūšļa pererastyagivaetsya, zaudē savu elastību, uzkrāto urīns kairināt savas sienas un var tikt iemesta urīnvadus un no turienes uz nierēm, kas izraisa iekaisumu. Ārstēšanai neirogēnu urīnpūsli ar simptomiem hipotensijas narkotiku lieto, lai novērstu attīstību iekaisumu, kā arī fizikālā terapija, un apmācības metožu muskuļus iegurņa pamatni un urīnpūsli. Kad ārstēšana neveiksme ir nepieciešams veikt pasākumus, lai novirzīšanu, kas izmanto urīnpūšļa katetrizācijas.

Tādā gadījumā, ja ārstēšana ir konservatīva metodes nav bijuši sekmīgi, dažreiz ķirurģiska ārstēšana neirogēnu urīnpūsli. Atkarībā no iemesliem var būt korekcija nervu aparāta urīnpūšļa vai plastmasas muskuļu un ligamentous aparātu.

Яндекс.Метрика