Neirozes

Vispārīgs raksturojums slimības

 Neirozes

Termins "neiroze" tiek lietots, lai atsauktos uz visu grupu psihoneiroloģiski traucējumi ar kopīgām iezīmēm. Šāds tiek uzskatīts piespiedu, histēriski uzbrukumiem vai veģetatīvo (funkcionālās) traucējumi orgāniem.

Par pirmo reizi uz neirožu bērnu un pieaugušo medicīnas sabiedrībā runāja par iniciatīvas Skotijas ārsts Cullen 1776. Kopš tā laika, atbilstība diskusijām par klasifikāciju un slimības diagnoze nesamazinājās. Vietējā medicīnā, piemēram, ilgi neeksistē, kā piemēram, termins "neiroze", lai atsauktos uz neatkarīgu slimības. Šodien bieži vien citi ekstrēmi, kad, nevis termins "neiroze" tiek izmantoti vairāki nosaukumi neirotiski, ar stresu saistīti traucējumi.

Neiroze - simptomi un veidi slimībām

Grūtības ar kopēju klasifikācijas slimību izraisa milzīgu skaitu dažādu simptomu neirozes. Neirotisku reakciju ikvienas personas dziļi un bieži atkarīga no situācijas, kas izraisīja pacientu iekšējo konfliktu, nespēju pieņemt lēmumu, vai bailes no konkrētiem nākotnes notikumiem. Vienkāršota klasifikācija neirožu simptomu neiroloģiskiem traucējumiem nozīmē, ka pastāv vismaz trīs šķirņu slimības: obsesīvi traucējumi, neirastēnija, histēriski neirozes (visizplatītākais veids neirozes bērniem).

Obsesīvi traucējumi

Obsesīvi traucējumi, kas pazīstams arī kā obsessional neirozes, izsaka pacienta pārliecinošu vēlmi veikt noteiktas darbības vai neizskaidrojamas bailes no atkārtojot īpašās situācijas savā dzīvē. Pacientam saglabā kritisku attieksmi pret realitāti, apzinoties savu nepareizu rīcību un tāpēc šo pieredzi atsvešinātības sajūtu. No obsessional neirozes simptomi var būt dažāda veida: no nekontrolējamu paraduma skaitot soļus, lai plaukšana neesošu grumbu drēbes vai vēlme vairākas reizes, lai dotos mājās, lai pārbaudītu off, vai dzelzs.

Dažāda veida fobijām (bailes no slēgtās telpās vai atklātas vietas, bailes no līgumu slēgšanu, iet mad vai mirst no kādas slimības) - tas viss ir arī dažādas neirozes bērniem un pieaugušajiem. Vēl viens šāda veida neirozes simptoms - veidošanās pacientiem rituālus, piemēram, ieradums atgriežoties mājās tikai noteiktu maršrutu, uc Obsesīvi traucējumi var attīstīties cilvēka gados. Pacients tiek pakāpeniski pielāgojot to fobijas un cenšas izvairīties no situācijām, kas rada viņam unmotivated bailes.

Neirastēnija

Slimība bieži sauc astēniski neirozes. Pacientiem, ko raksturo sūdzības nogurums, nespēja koncentrēties, vājuma sajūta, apātija. Tas samazina efektivitāti un letarģija novērota fona pārmērīga emocionālā uzbudināmība. Pacientiem, kuri cieš no neirastēnija, parasti karstā rūdīta, ir nemainīga stāvokļa spriedzes, un nelieli ārējie stimuli var izraisīt spēcīgu reakciju no tiem. Citi raksturīgi simptomi neirozes, astēniski tips - miega traucējumi, galvassāpes, funkcionālās nepilnības, kuņģa-zarnu trakta, reproduktīvās un sirds un asinsvadu sistēmas.

Histērisks neiroze

Šī slimība veids ir saistīta ar dažādiem veģetatīvo, motoru un jušanas traucējumiem. Pacients nevar pilnībā kontrolēt savu ķermeni un padara neapzinātas kustības. Atšķirībā no pacientiem ar dažādu veidu psihozes, personas ar simptomiem neirozes histēriska tipa viņa motoru reakcijas izraisīt diskomfortu, bet, lai stātos pretī tiem, viņš nespēj.

Ļoti bieži pacienti ar histēriska neirozes sūdzas par galvassāpēm, līgumslēdzējas kā stīpas, viskija pacientam. Citi simptomi šāda veida neirozes - trīce (raustīšanās) ekstremitātes, galvas, plakstiņi, trīce, daļējs vai pilnīgs zudums sajūta, psihogēnisko sāpes. Variācija slimības, daudzi pētnieki uzskata, dažu veidu anoreksija, enurēze un stostīšanās. Bērni neiroze histērisks tips bieži izpaužas kā ieradums vīšanas lūpas, regulējami galvu, izraut matus, skropstas, vai ķemme ādu uz asinīm.  Psihoterapija - ārstēšana neirozes bērniem un pieaugušajiem

Neirozes - ārstēšana un prognoze

Ārstēšana slimības - specializācija neirologs un psihoterapeits. Ārstniecība princips neirozes ir jāieceļ benzodiazepīniem trankvilizatori. Psihoaktīvo vielu no šīm zālēm izraisīt miegainību pacientam, mazināt trauksmi, ir pretkrampju iedarbība. Diemžēl, šī grupa trankvilizatori pastāv ievērojams blakusparādību saraksts. Kad zāles neirozes bieži ir slikta dūša, nieze, aizcietējumi, samazinājies seksuālo funkciju. Kā rezultātā 3-4 mēnešu regulāras saņemšanas trankvilizatoru var veidoties atkarībā counter zāles.

Kā daļu no integrētas ārstēšanā neirožu dažādu etioloģiju arī nootropics, psihostimulatoriem, antidepresanti, vitamīni un minerālvielas, fizioterapija un ārstnieciskā vingrinājums. Turklāt pacienti saņēma psihoterapiju, ieskaitot individuālās intervijās, hipnoze, grupu un ģimenes konsultēšanā un mākslas terapijā. Ne-narkotiku ārstēšanai neirozes problēma ir mainīt attieksmi pacienta problēmai situāciju. Neiroloģiski traucējumi parasti ir atgriezeniski. Un savlaicīgu pieeju pie ārsta, lai nepieļautu ilgstošu ārstēšanu neirozes.

Ārstēšana no neirozes bērniem

Slimības atsevišķa diagnoze un "bērnu neirozes" medicīnā neeksistē. Neirozes bērniem, kā arī pieaugušajiem - garīgās veselības traucējumi ir atgriezeniska. Bērnības neirožu cēlonis visbiežāk ir problēmas ģimenē: vecāki skandāli un konflikti, bērnudārzā vai skolā, weathered spēcīgu bailes, uc Kā reakcija uz traumu pakāpeniski attīsta bērnu neirozes, kuras cēlonis bieži vien var uzstādīt ar kvalificētu terapeits.

Narkotiku terapija bērnības neirožu ir diezgan reti. Viens sedatīvie sniegtās problēmu nevar atrisināt, un daudzi medikamenti ārstēšanai neirozes ir kontrindicēta bērniem, jo ​​viņu jaunībā pieaugušajiem. Kad neirozes bērniem parasti izmanto mākslas terapija: zīmēšana, modelēšana, projektēšana, dejas. Bet to efektivitāte ir atkarīga no tā, cik vecāki varēs mainīt dzīves apstākļus, kas izraisa bērnu neirotisku reakciju, pārauga bērnības neirozes.

Яндекс.Метрика