Cista maksts

Nematodes maksts - saglabāšana noapaļota izglītību maksts sienas. Cistu siena sastāv no saistaudu ar jomās muskuļu audiem, un iekšējā virsma ir pārklāta ar motora, prizmas vai cilindrisku epitēlijā. Satura cistiskā audzēji skaidras (gļotādu vai serozs), tumši brūnā vai dzeltenīgā krāsā. Cista var tikt novietoti uz virsmas, maksts, un iekļūt audu tās savieno ar šķiedru aizvākts ap maksts. Cista maksts novērota viena līdz diviem procentiem pacientu (galvenokārt jauniem pieaugušajiem). Vairumā gadījumu, patoloģija konstatētas augšējo maksts vai uz sānu sienas to. Datu lielums audzējiem var svārstīties 1-10 centimetriem.  Viens no iemesliem veidošanās cistas no maksts - dzimšanas trauma

Cēloņi maksts cistas

Pēc izcelsmes cistas ir iedzimta un traumatisks. Iedzimtas cistas reti diagnosticēta. Visbiežāk, tie ir izvietoti sānu sienas maksts. Traumatiski cistas maksts sienas var rasties pēc plastiskās operācijas, iedzimtus defektus, abortu, novēršot nepilnības un pēcdzemdību rētas vai jebkādu kaitējumu, maksts, izraisa veidošanos hematomas.

Iemesls veidošanās cistas sienā maksts var būt dažādas infekcijas, seksuāli transmisīvajām infekcijām. Dažreiz cista veidojas neievērošanas higiēnas ģenitālijām. Iedzimtas cistas sauc Bartholin dziedzera cista un cista gartnerova insults. Jaunais veidošanās pirmā veida pārkāpumu rodas, ja aizplūšana dziedzeru sekrēcijas rezultātā oklūzijas, stenozi vai imperforate ductless. Izmērs Bartholin dziedzeris cista ir visbiežāk ne vairāk kā 3-7 centimetri. Kista ceļojumu gartnerova veidojas no porcijas mezzonefralnogo kanālā.

Ārstēšana un diagnostika cistas no maksts

Cista vestibils bieži konstatētas kārtējās pārbaudes laikā. Galīgo diagnoze ir izveidota un pēc bimanual maksts pārbaudi. Tālākai attīstībai cista jāseko ārsta. Mazo cistas veidošanās ir bez simptomiem, un nav nepieciešama ķirurģiska ārstēšana. Lielumu cistu palielināšana ir pievienots sajūta svešķermenis makstī, patoloģiskas sekrētiem, kā arī traucējumi taisnajai zarnai un urīnpūsli. Strutošana satura cistas, infekcija un čūlas loksnēm var pavadīt palielināta sāpēm, ar balinātāju rašanās un parādīšanās simptomu vaginīts.

Ar lobīšana slimo ar cistisko audzējiem notikušo audu atsauce gadījumā straujo izaugsmi, rašanos vai simptomu cistas pasliktināšanos. Dažos gadījumos, noņemšana cistas no maksts ir grūti.

Pirms operācija, lai izņemtu cistu pētījumu maksts ķirurgs atrod anatomisko attiecības urīnpūšļa, taisnās zarnas, un cistas pacienta izmantojot ultraskaņu. Papildus iecelt kolposkopija, mikroskopisko un bakterioloģisko pārbaudi uztriepes.  Operācija, lai novērstu cistas maksts

Gadījumā, ja audzējs atrodas ļoti dziļi, kāju nav pilnībā izslēgta cista. Kājām uzlikt termināļus un nogrieza cista. Tad nomainiet Ligature klipu.

Operācija, lai izņemtu cistu

Lai noņemtu cista maksts pašlaik izmanto marsupializatsiyu punkcija un tiekšanās.

Metode adatas aspirācijas dod īslaicīgu efektu. Epitēlija šūnas turpina ražot cista sienu šķidrumu, kas uzkrājas laika gaitā. Šī ārstēšanas metode ir piemērojama tikai cistas maksts grūtniecības laikā (pacientiem ar cistas lielāks).

Kad marsupializatsii preparēt un tukša cista un tās sienas šūtas uz maksts gļotādas. Šī metode tiek uzskatīta visvairāk maigu un drošu.

Kad radikāls noņemšana gļotādu cistas preparēt garengriezumā, un izraut ar saknēm audzēju pati skarbs un asu ceļu. Uz gultas, un tad laist gļotādas ketguts šuvēm.

Laparoskopija jāpiemēro lobīšana iedzimtas cistas no maksts, jo šie cistas bieži izaugt parpametralnuyu, paravaginalnuyu un parametrial audiem. Lobīšana cistas gartnerova dūriens var ievainot urīnpūšļa un taisnās zarnas.

Noņemt cistas priekšnams

Cista vestibils atrodas netālu no ieejas, tāpēc to var noteikt ar tausti vien. Cista maksts iegriezums veido kapsulas audzējiem. Tagad piemērot ovālas samazinājumu, jo garengriezums cistas var uzsprāgt un tās saturs iekrist maksts dobumā. Oval griezumu atdala cista priekšnams pilnīgi bez bojājumiem. Āda maigi grip knaibles un velciet, lai samazinātu, glīti atdalot kapsulu.

Яндекс.Метрика