Wall-eye

Vispārīgs raksturojums slimības

 Simptomi nepatīkams

Kaut kas nepatīkams vai leukoma sauc radzenes duļķošanās. Viņam radīt rētas uz radzeni un acs, ko izraisa vairāku iemeslu dēļ. Šajā procesā rētas radzenes zaudē savu pārredzamību un spēju brīvi iziet gaismu. Acs ar kataraktu kļūst īpaša farforovo- balta. Laika gaitā, krāsa baltums ir nedaudz atšķirīgs: tīkls asinsvadu asns iziet taukaino deģenerāciju un kļūst dzeltenīgi.

Ietekme nags uz cilvēka redzējums var būt atšķirīgs. Dažos gadījumos, kaut kas nepatīkams izraisa pilnīgu aklumu. Lai gan šī slimība nav izslēgta, jo situācija ir tikai daļējs zaudējums redzes asuma. Kvalitāte ir atkarīga no lieluma nags, un tā atrašanās vieta uz radzeni.

Maksimālu rezultātu veidošanos katarakta komplikācijas centrā radzeni, tieši priekšā skolēnam. Perifērā lokalizācija radzenes apduļķošanās maz ietekmi uz redzes asums. Svarīga loma spēlē, kā arī izmērs rētas veidošanās radzeni. Visbīstamākais ērkšķis liela izmēra centrālās daļas uz acs.

Vairāki leukoma maza izmēra bieži var atklāt tikai ar oftalmoloģijas iekārtu. Tie rada ievērojamu zaudējumu redzes asuma, un cilvēki bieži pat nezina par to, ka pastāv nags.

Veidi nepatīkams

Nepatīkams var būt iedzimta, ko izraisa intrauterīno iekaisumu. Tas ir visvairāk reta veida slimības rētas radzenes.

Visbiežāk ērkšķis - parādība ieguvis. Iemesls veidošanos vairāku rētas var pārvietot radzenes iekaisums - ts keratīts. Tas ir syphilitic vai tuberkulozes izcelsmi. Un abos gadījumos izraisīt keratīts masveida rētas radzenes.

 Iedzimta nepatīkams

Iegūtās grausts, kā viens no sekām radzenes čūlas, apvienojumā ar ievērojamu retināšanas radzenes un acs iekšējo spiedienu anomālijas. Šis nepatīkams veida sauc ectatic (izliektu) leukoma.

Iemesls veidošanās eyesores var būt arī ķīmiska apdeguma traumas vai radzene. Īpaši bīstami vīzija sārmu apdegumus. Pēc tiem, cilvēks var palikt acs spēja tikai gaismas uztveri.

Nopietni iekļūst acs trauma bieži noved pie lodēšanas radzenes varavīksnene. Šāda situācija var izraisīt attīstību sekundāro glaukomu (neskaidra skolēnu). Pastāv arī radzenes rētas iespējamība un veidošanās eyesores kā rezultātā slikti veikto acs operācija.

Ārstēšana nepatīkams

Ārstēšana kataraktu galvenokārt ķirurģijas. Saskaņā ar statistiku, vislabvēlīgākā prognoze ārstēšanā novērotajām infekcijas slimību etioloģijā eyesores. Šajā gadījumā, pacients tiek veikta konservatīvā ārstēšanā vērā slimības, un pēc tam tas tiek nosūtīts uz ķirurģiskas ārstēšanas kataraktu.

Metodēm plastmasas radzene sasniedz ievērojamus rezultātus, uzlabojot redzes kvalitāti. Ķirurģiska ārstēšana kataraktas veic, izmantojot donora radzenes transplantācijas pacients. Ir pārnozaru un daļēju radzenes implants donors.

Prognoze ārstēt kataraktu vai traumatiska rakstura apdegums ir atkarīgs no rakstura un smaguma kaitējumu radzenes. Gadījumos, kad masveida iznīcināšanas radzenes epitēlija un unsheathing liels skaits nervu uzstādot aizsargājošu intraokulāro lēcu. Šī ķirurģiskā ārstēšanā kataraktu metode noved tikai, lai atvieglotu pacienta stāvokli. Cilvēkam, samazinājās fotofobija, asarošana, bet redze nav pilnībā atjaunota.

Ar minimālo smaguma radzenes apduļķošanās uz perifēriju ķermeņa ķirurģiskās ārstēšanas kataraktu netiek veikta. Šajā gadījumā pacients tiek parādīts dinamisku novērošanu un konservatīvā ārstēšana eyesores paaugstināt vietējo imunitāti.

Tautas ārstēšana eyesores

Valsts režīms nepatīkams piemērot losjons ar infūzijas eyebright. Tas ir sagatavots ar ātrumu 1 ēdamkarote uz glāzi ūdens, atstāj uz stundu, filtrē un atdzesē. Kokvilnas tamponi ar infūzijas eyebright ieteicams vērsties pie acīm uz 20-30 minūtēm dienā. Infūzija eyebright var arī dzert ceturtdaļu Kausa 3 reizes dienā.

 Ārstēšana nepatīkams

Vēl viens veids, lai ārstētu valsts grausts - aprakt acis ar maisījumu sarkano sīpolu sulas un medus ir 1: 1.

Valsts režīms nepatīkams attiecas arī krūts pienu. Tas, protams, būtu izrakt svaigu pacientam skartajā acī.

Visvairāk eksotisko veids valsts režīmu nepatīkams uzskatīts aprakt acis žults svaigu līdaku.

No iepriekš minētajām metodēm ārstēšanai valsts nepatīkams oficiālā medicīna efektivitāte nav apstiprināta.

Яндекс.Метрика