Niktūrija

Bieža urinācija nakts laikā sauc niktūrija.

Niktūrija: cēloņi, funkcijas, diagnostika

 Jo vesels cilvēks Niktūrija var notikt, ja jūs bieži dzert kofeīnu saturošus dzērienus vakarā
 Kad novērota izplatību niktūrija nakts urīna apjoms dienā. Protams, process ir pievienots regulāri gulēt naktī. Rezultātā pacienti saņem hronisks nogurums, nespēks, samazināts sniegumu, uc

Jo vesels cilvēks niktūrija var būt sekas izmantošanas kofeīnu saturošu dzērienu vakarā. Visas jūsu mīļākie tēja, kafija un alkohols ir diurētisku efektu redzams. Tiek lēsts, ka viens brauciens uz tualeti naktī ir variants no normas. Ja ir vajadzība urinēt divas vai vairāk reizes, tas ir signāls, ka nepieciešama medicīniskā pārbaude.

Niktūrija ir simptoms liecina par kopējā skaita slimību. Tātad, tā izskats var papildināt ar nespēju nierēm koncentrēt urīnu pietiekami. Diabēts, aknu vai sirds mazspēja var būt arī nepieciešamību apliecināt sevi bieža urinēšana nakts.

Ārstēšanas kurss pie preparātu var arī kopā ar niktūrija. Viņa arī kopā ar hiperaktīva urīnpūšļa.

Prostatas vēža pieaugums vecākiem vīriešiem neļauj pilnībā urinēšanu. Daļa no urīna atpakaļ uz urīnpūsli un pēc tam noved pie attīstību niktūrija.

Ar atbilstošām sūdzībām pacientam, lai diagnosticētu urīna analīzēs pārvalda Zimnitsky. Tās būtība slēpjas faktā, ka ik pēc trim stundām dienas laikā pacients urinates atsevišķā traukā. Tad, laboratorijā dienu un nakti, salīdzinot ar urīna apjomu un blīvumu. Ja niktūrija nakts urīna vairāk (apmēram 2/3 no dienas apjoma), un tas nav pietiekami koncentrēta.

Kad precizēt diagnozi vecāka gadagājuma cilvēkiem, kā likums, obligāti jāizmeklē uz antidiurētiskā hormona līmenis, kuras funkcija ir samazināt urīna daudzumu nakts. Ar vecumu, ražošana šā hormona, ko organismā samazinās, izraisot niktūrija var attīstīties.

Vērtīga informācija par medicīniskās analīzes nodrošina dienasgrāmata, kas ir ieteicams, lai saglabātu pacientus ar niktūrija. Tā noteica dzeršanas režīmu un urinācija.

Nopietnu medicīnas pētījumu skaits veikts Japānā un ASV, ir skaidri redzams, ka klātbūtne niktūrija var nopietni palielināt risku pacienta veselībai, ieskaitot nāvi. Tas ir mirstība no iepriekš minētajiem simptomiem, nekā cilvēki ar tām pašām galvenajām slimībām īpašniekiem, bet bez niktūrija. Protams, šis fakts nav iemesla panikai, par pamatu savlaicīgas vēršanās pie speciālista.

Niktūrija sievietes

Ja visbiežākais niktūrija vīriešiem ir prostatas adenoma, niktūrija sievietēm bieži attīstās kā rezultātā cistīta. Arī iemesls tās rašanās var būt urīna nesaturēšana (jo īpaši tāpēc, ka atrofiju muskuļus iegurņa pamatnes).

Ārstēšana niktūrija

 Niktūrija ir īpaši acīmredzams naktī
 Piekļuvei ārstu signāls ir bieži (divas vai vairāk), braucieni uz vannas istabu naktī, ja nav lielu daudzumu šķidruma jūs dzert vakarā laikā.

Pēc apstiprinājuma saņemšanas laboratorijas simptomi sāk ārstēt niktūrija. Faktiski, tas ir diagnoze un terapija pamatslimību.

Ārstēšanai niktūrija ar hiperaktīva urīnpūšļa veiksmīgi piemērot atšķirīgas antimuskarīna narkotikas, piemēram, Solifenantsin.

Arī pacientiem ar niktūrija, īpaši vecāka gadagājuma sievietes, ieteicams sistemātiski apmācīt muskuļus iegurņa pamatni un lai novērstu pārmērīgu alkohola lietošanu vakarā.

Яндекс.Метрика