Ārstēšana sakņu kanālu obturation
 Cilvēka ķermenis sastāv no dažādām struktūrām, no kurām daudzas ir dobi anatomiskas struktūras, ti, tie ir iekšējās dobumos. Tie ir, piem, bronhu, barības vada, zarnu, asinsvadi. Šī struktūra veicina tādā stāvoklī kā obturation, ti, daļēju vai pilnīgu bloķēšanu no lūmenu ķermeņa dobumā. Tas var būt saistīts ar slimību vai, tieši otrādi, mākslīgi izraisīja ārstēt.

Sakņu kanālu obturation

Mākslīgā ķermeņa dobums slēgšana lūmenā ir raksturīga šāda sfērā medicīnā kā zobārstniecībā. Tā tiek veikta ar zobu plombēšanas gadījumā ārstēšanai periodontīta vai kanceles. Sakņu kanālu obturation var būt divu veidu: pastāvīgo un pagaidu. Īstenot to, izmantojot īpašas uzpildes materiālus. Tas tiek uzskatīts par lielāko racionālu izmantošanu gutaperča, kas tiek apstrādāti noteiktā veidā lateksu. Raksturīgi, ka šis materiāls neizraisa alerģiju, un tās spēju paplašināt kad silda var precīzi aizpildīt nepieciešamo dobumā. Gutaperča lieto kopā ar pastās - Sillery.

Pagaidu obstrukcija kanālu tiek veikts, ja sastāvs pastāvīgs blīvējums, nevar sasniegt klātbūtnes dēļ uz vietējo iekaisumu. Tas var norādīt, sāpes ar sitaminstrumentiem vai pietūkums jomā zobu. Obturation no kanāliem, kas šajā situācijā ir nepieciešams netverdeyuschih plastmasas materiālam jābūt, turklāt piemīt dažas ārstnieciskas īpašības. Laiks, kas ir iestatīts uz līdzīgiem materiāliem, sākot no dažām dienām līdz vairākiem mēnešiem. Pēc pazušanu iekaisuma simptomus noteikt pastāvīgu zīmogs.

Urīnceļu obstrukcija

Sašaurināšanās urīnceļu var rasties jebkurā vecumā. Bērni visvairāk - iedzimta anomālija. Pieaugušajiem, raksturīga ieguvis defektus ekskrēcijas sistēmas. Tādējādi urīnceļu obstrukcija pati par sevi nav slimība, tas parāda tikai izpausme slimības organismā. Iespējamais mehāniska slēgšana urīnceļu, piemēram, sakarā ar to bloķēšanu akmeņiem vai audzējs. Tāpat, diezgan bieži ir funkcionāli traucējumi. Tie rodas no iekaisuma traumas urīnvada vai urīnpūšļa un novest pie sašaurināšanās kanāliem.

Neatkarīgi no cēloņiem, ekskrēcijas trakta obstrukcija pasliktina savu funkciju un noved pie attīstības nieru mazspēja, akūta vai hroniska.

 Klīniskā aina urīnceļu obstrukciju
 Galvenie simptomi mazinās kanālus - grūtības aizplūšanu urīna un sāpes dažādu intensitāti, stiprums ir atkarīgs no ātruma sākuma obstrukciju. Visvairāk excruciating sāpes izraisa akmeņi iestrēdzis urīnvada. Tas rada nieru kolikas, kas prasa tūlītēju medicīnisku uzmanību.

Ja obstrukcija no urīnceļu palielinās pakāpeniski, sāpes var nebūt tik izteikti vai pilnīgi trūkst. Tomēr hroniska slimība urīna aizplūšana, parasti noved pie neatgriezeniskām izmaiņām nierēm. Tas ir iemesls, kāpēc jums ir nepieciešams pēc iespējas ātrāk, lai novērstu ne tikai tieši normalizēšanai paša obturation noņemot toksīnus no organisma, bet arī cēlonis tās rašanās.

Vēdera orgānu klātbūtni cilvēka organismā ir, no vienas puses, sava veida riska faktoru, par ko liecina no obstrukciju iespēju un līdz ar disfunkciju. No otras puses, bez iekšējā telpa ļauj, ja nepieciešams, lai kompensētu patoloģiskas izmaiņas, kas rodas organismā.

Яндекс.Метрика