Oligoastenoteratozoospermiya

Oligoastenoteratozoospermiya - vairāki pārkāpumi, izraisa koncentrācijas pazemināšanos spermatozoīdu (oligozoospermia), samazinājās  Oligoastenoteratozoospermiya - samazināts spermatozoīdu koncentrācija
   līdz mazāk nekā 50%, pilna spermas (teratozoospermia), samazināts līdz mazāk nekā 50% no spermas virzās uz priekšu (asthenozoospermia).

Vīriešu neauglība var izraisīt dažādi faktori, un ir sadalīta jaukto, sekrēcijas, imunoloģisku, ekskrēcijas, idiopātiska formām. Aptuveni viena trešdaļa no visiem cēloņiem neauglību vīriešiem izraisa idiopātiska oligoastenoteratozoospermiey.

Iemesli oligoastenoteratozoospermii

Notikumu oligoastenoteratozoospermii izraisa iekšēju nemieru organismā, izraisot neauglību. Tātad, svarīga loma ir anomāliju attīstībā reproduktīvās sistēmas, tostarp hipoplāziju vai aplāzijas sēklinieku un to piedēkļu. Bieži vien iemesls kļūst oligoastenoteratozoospermii cryptorchidism, pārtraukums, virsnieru dziedzera, vairogdziedzera, diabēts, aknu un nieru slimības, tūska sēklinieku membrānām. Ja varikozas vēnas novērota jaukto vadu, tas var radīt traucējumus normālu darbību reproduktīvo sistēmu vīriešiem.

Liela loma attīstībā play oligoastenoteratozoospermii infekcijas slimību ar vīrusu vai baktēriju izcelsmes (cūciņu, tuberkulozi, sifilisu, vēdertīfa). Tikpat svarīgi vidē spēlēt uzturēšanās un drošu profesiju. Piemēram, negatīvā ietekme uz darba vidi ir elektromagnētisko lauku augstas intensitāti un biežumu jonizējošo starojumu, darbu augstā apkārtējā temperatūrā, uc Liels kaitējums tiek darīts, ja vīrieši ar dzīvsudraba, pesticīdu, svina, herbicīdiem, sārmi, skābes, arsēna, kadmija un cinka.

Vēl viens cēlonis ir oligoastenoteratozoospermii neveselīgu dzīvesveidu, kas ir ļoti negatīva ietekme uz vīriešu veselību. Piemēram, postoša ietekme uz organismu ir narkotiku lietošanu, smēķēšanu, pārmērīgu alkohola patēriņu, antidepresanti, trankvilizatori.

Diagnoze oligoastenoteratozoospermii

Ņemiet vērā, ka oligoastenoteratozoospermiya nav ārējo klīniskas pazīmes, slimību diagnostika tomēr rada zināmas grūtības.

Diagnoze oligoastenoteratozoospermii ir balstīta uz analīzi par datu spermu. Patiesībā, galvenais avots, no spermas, ar kuru jūs varat identificēt novirzes no normas. Saskaņā ar ieteikumiem Pasaules Veselības organizācijas, ir daži kritēriji normālai sperma tiek izmantota klīniskajā praksē visā pasaulē.

Holding  Diagnoze oligoastenoteratozoospermii ir balstīta uz analīzi par datu spermas
 šī analīze - procedūra ir ļoti atbildīgs, un tiek veikta tikai specializētajos klīnikās ar visiem nepieciešamajiem apstākļiem. Spermas analīze - analīze ļoti sarežģīts, prasa augsti profesionālu laboratorijas ārstiem. Izdevumi jābūt ļoti uzmanīgiem.

Lai rezultāts bija tik precīza, cik vien iespējams, ir ieteicams veikt spermogrammu vairākas reizes, jo analīžu rezultāti var ietekmēt lielu skaitu faktoru.

Ārstēšana oligoastenoteratozoospermii

Šodien pasaule zāles ir panākusi ievērojamu progresu ārstēšanā oligoastenoteratozoospermii. Šis panākums ir lielā mērā saistīts ar īstenošanu praksē intracitoplazmātiskā spermas injekcijas (ICSI). Šī uzlabotā tehnika ļauj vīriešiem ir pēcnācējus pat tik traucējošs diagnozi kā teratozoostpermiya, oligozoospermia un asthenozoospermia, kā ir labi zināms, oligoastenoteratozoospermiya ir kombinācija no visiem trim rādītājiem pārkāpumiem.

ICSI metode nozīmē, ka viena spermas iekļūst ooplasm ar morfoloģisko burtiem norādīts iepriekš. Šodien ICSI metode ir balstīta uz IVF un PE un tiek uzskatīta par vienu no efektīvākajiem veidiem, kā apaugļošana, tik plaši izmanto visā pasaulē.

Atšķirībā no IVF kur mēslošana veiksme ir atkarīga no tā lielu daudzumu spermas ICSI metodi, tikai viens sperma tiek injicēts. Tas pierāda, ka veiksmīga apaugļošanās spermatozoīdu skaits nav nozīmes. Tomēr, izvēloties spermas pievērsiet uzmanību viņa mobilitāti un normālu morfoloģiju, kas ir novērtēta ar kritēriju Kruger.

Ārstēšanas panākumu oligoastenoteratozoospermii vīrieši lieto ICSI parametri ir klātbūtne viņa sēklinieku, vai izšļākt mobilo un veselīgu spermu, un sievietes - no olšūnas kvalitāte.

Яндекс.Метрика