Orange cal

Orange izkārnījumos ir klīniskā simptoms noteiktām slimībām iekšējo orgānu, iekaisumu vai traucējumu funkcionēšanu gremošanas sistēmu.

Iemesli orange izkārnījumi

Orange ekskrementi, galvenokārt simptoms ir iekšēja slimība prasa tūlītēju ārstēšanu. Tomēr dažos gadījumos, oranžā krāsa ekskrementi var izraisīt produktu lietošanai ar vairākiem keratīna Multivitamīni un farmācijas nozarē. Krāsa krēsla normālā 2-3 dienu laikā.

Patoloģiskas izmaiņas krāsas izkārnījumi bieži vien ir saistīta ar aizkuņģa dziedzera, aknu, nieru darbības traucējumi un žulti slimībām. Orange cal bērns demonstrē daudz žults pigmentu, kas saistīti ar traucējumu vielmaiņas procesus. Krāsu piesātinājuma ekskrementi norāda attīstības pakāpi slimības vai patoloģisko procesu.

 Orange izkārnījumos zīdainis var būt saistīts ar nepareizu gremošanu krūts pienu
 Vairums apelsīnu izkārnījumos kādā bērns agrā bērnībā var būt rezultāts sliktu gremošanu krūts pienu. Arī Cal var būt nepatīkama skābu smaku un nokrāsot dzeltens, oranžs un brūns ar mākslīgo maisījumu lietošanu (izpaužas reakcija uz bilirubīna).

Ja cēlonis apelsīnu krāsas ekskrementi ir problēmas ar žults veidos, slimība process ir rezultāts pārprodukciju žults.

Jāatzīmē, ka oranžā krāsa ekskrementi bērnā un pieaugušo pacientu var būt sekas infekcijas un intoksikācijas. Šajā gadījumā, ir drudzis, drebuļi, caureja, slikta dūša un vemšana. Nepastāvot pareizu attieksmi saindēšanās izraisa dehidratāciju.

Zarnu neveiksmes un pārkāpums barības sagremošanu var izraisīt patoloģisku krāsas ekskrementi, bet parasti tie ir īslaicīgi.

Veidi slimībām oranžā krāsā fekālijām

Ja oranžā krāsa ekskrementi ir saistīta ar lietošanu lielu daudzumu augļu un dārzeņu ar saturu keratīnu, kā arī pārtikas piedevu un medikamentu (rifampicīns, uc), pēc izbeigšanas to uzņemšanas izkārnījumu krāsas normālas. Citos gadījumos, oranžā krāsa ekskrementi ir izpausme dažādām slimībām, kas ietver:

  • hepatīts un citas aknu slimība;
  • cistīts;
  • urīnceļu traucējumi procesi;
  • pārkāpums aizplūšanu žults;
  • plaušu slimība;
  • kuņģa čūla, gastrīts, kolīts un citas slimības, gremošanas sistēmas;
  • žultsakmeņi;
  • hormonālie traucējumi.

Ārstēšana klātbūtnē apelsīnu izkārnījumos

 Orange izkārnījumos var izraisīt ēšanas pārtikas produktus ar lielu keratīnu
 Par slimību ārstēšanai, ko izraisa oranžās krāsas izkārnījumi, ir nepieciešams veikt pilnīgu diagnostisko izvērtēšanu, lai noteiktu pašreizējo posmu un klātbūtni komplikācijas. Ja slimība ir infekcijas rakstura, tas prasa tūlītēju hospitalizācija. Lai atgūtu no saindēšanās noteikt pareizu ūdens līdzsvaru un atjaunot zarnu mikrofloru.

Klātesot apelsīnu izkārnījumos ārsts īpašu pētījumu par ekskrementi, kura mērķis ir noteikt veidojas elementu tajā. Leikocīti un sarkano asinsķermenīšu izkārnījumos norāda iekaisumu zarnās, un tos var izmantot, lai noteiktu klātbūtni strutaina procesu.

Pēc atklāšanas žultsakmeņi izrakstīt operācija, lai tos novērstu. Ja apelsīnu ekskrementi atklāja infekciju, izrakstīto medikamentu, ieskaitot anti-baktēriju, pretiekaisuma medikamentiem un spirdzinošs. Ir vajadzīga stipro antibiotiku kursu, ja ir smaga infekcija.

Яндекс.Метрика