Osgood Schlatter

Osgood Schlatter slimība ir patoloģiskā izmaiņas lielā lielakaula pauguram ar izskatu, ko izraisa iekaisums kaulu un skrimšļu struktūra.  Kliegt ar kaulu - simptoms slimības Osgood Schlatter

Cēloņi un simptomi

Būtībā, Osgood Schlatter slimība sastopama zēniem pusaudža gados. Galvenais iemesls Osgood Schlatter slimība tiek uzskatīta par kaitējumu cīpslām ceļa, kā arī lielas slodzes virsū stilba kaula.

Slimība sākas ar sāpēm un pietūkumu, un pēc tam, kad pastaigas, sasitumus un iznīcināšanu stilba attīstīt citus simptomus Osgood SCHLATTER slimības, piemēram, sāpes.

Slimību profilakse ir ierobežot fiziskas slodzes izaugsmi un attīstību kaulu struktūras, īpaši pusaudžu zēniem (10-16 gadi) laikā.

Visbiežāk izraisa Osgood Schlatter slimība ir klases sporta, piemēram, volejbols, futbols, basketbols, cīņas mākslu, bokss, akrobātika, teniss, slidošana, slēpošana, uc

Kaulaudos, kā rezultātā augstu fizisko kravu sākt patoloģiskus procesus, kas var izraisīt traumas, lūzumi, zilumi un tendinīts. Laikā iekaisuma izmaiņas veidojas neregulāras kaulu pieaugšana, traucēta koordinācija, kā arī izaugsmi stilba.

Ja slimība ir tikai sākumstadijā, tas ir pietiekami, lai apturētu īstenošanu sākt atgūšanas procesu kaulu.

Nopietni attīstības Osgood Schlatter slimība prasa īpašu medicīnisku un rehabilitācijas terapiju.

Diagnoze Osgood Schlatter slimība

Diagnoze Osgood Schlatter slimība tiek veikta ar rentgena stariem locītavu un kaulu skeletā, ultraskaņu ceļgala locītavas un radioaktīvo izotopu skenēšanas.

Uz X-ray parādīties patoloģiskas izciļņiem un smeceris kaulu, kā arī tas var noteikt pakāpi no stilba kaula lūzumu un posmā iekaisuma procesu.  Diagnoze Osgood Schlatter slimība

Attieksmi pret Osgood SCHLATTER slimības

Attieksmi pret Osgood Schlatter slimība tiek veikts, izmantojot pretiekaisuma, tūsku un pretsāpju zāles. Limb ir garš miera, to var izmantot ar ledu.

Pietūkums un sāpes ir laika gaitā, bet par pareizu kaulu kodolsintēzes ir nepieciešams uzlikt kāju autobusu ģipša un vēlāk iziet ārstniecības pirtis un kvarca procedūras.

Dažos gadījumos, kad Osgood Schlatter slimība ir Lumpy izaugumiem uz kaulu un patoloģiskas izmaiņas ceļa locītavas, tad jums ir nepieciešams kursu fizioterapija. Ja nepieciešams, ķirurgs ieceļ operācija, lai novērstu patoloģisko veidojumi, un daļa no kaula ar turpmāko ieviešanu kaulu transplantātu.

Laikā apstrādes un reģenerācijas pacientam nepieciešama pilnīga atpūtu un administrēšanu hidrokortizona un klātbūtni komplikācijas slimības var veikt transplantācijas kaula vai pārkāpj to īpašos caurumus, lai paātrinātu atjaunošanās procesus.

Pēc pilnīgas atveseļošanās pacienta prasa ierobežot vai atcelt fizisko izglītību vairākus gadus.

Starp galvenajiem ārstēšanas Osgood Schlatter slimība var identificēt:

  • fizioterapija, tostarp elektroforēzes ar kalcija, lidokaīnu un prokaīnu, parafīna, dubļu;
  • intensitāte šoka viļņu terapiju;
  • ķirurģija smagu posmos (fragmentācija, fiksācija, transplantācijas).
Яндекс.Метрика