Paraurethral cista

Paraurethral cista - slēgta cistiskā veidošanās piepildīta ar noslēpums lokalizēts mutē Paraurethral cista - slēgta cistiskā veidojums
 urīnizvadkanāla, vismaz kanālā.

Skene s dziedzeri (mazi vestibulārā dziedzeru paraurethral dziedzeri) - dziedzeru, kas atrodas zonā ārējās atvēršanas urīnizvadkanāla ar priekšējā sienā maksts ap poraina ķermeņa urīnizvadkanāla. Šie dziedzeri ražot sekrēciju, mitrina gļotādu urīnizvadkanālu. Dažos gadījumos, mutes Skene ir dziedzeri ir mazinājušās, slēgta, aizsērējusi, un interjers dziedzeris ir piepildīta ar noslēpumu, ko ražo izstiepšana tās sienām un veidojot paraurethral cista.

Paraurethral cista vairumā gadījumu tiek diagnosticēti sievietēm reproduktīvā vecumā, kas ir saistīta ar iedarbību uz būtiskām izmaiņām dziedzeri dažādu periodu sievietes dzīvē. Grūtniecības laikā sievietes novēroja hipertrofija dziedzeri pēcdzemdību periodā ir kāpināšana, menopauze raksturo atrofiju no paraurethral dziedzeri.

Paraurethral cista ir neliels audzēju veidošanās noapaļotas, kas atrodas galvenokārt ārējo atvēršanu urīnizvadkanāla, vismaz dziļumā no virsmas audos, kas ievērojami apgrūtina diagnozi audzēju. Paraurethral cista ir taustāms no maksts, ar spiedienu var izdalīties gļotains šķidrums. Kad komplikācijas cistiskās veidošanās infekcijas, iekaisuma procesu var būt strutaini izdalījumi. Nekomplicētas paraurethral cista raksturo elastīgu konsistenci, trūkst iekaisuši audu cistisko veidošanos.

Ir divu veidu paraurethral cistas:

 • Skinievy paraurethral cistas - cistiskā veidošanās izriet no blokādes mazo dziedzeri, kas atrodas ap urīnizvadkanālu;
 • Cistas Gartnerovogo fragments - cistas rodas nenormālu attīstību sieviešu uroģenitālās sistēmas. Atsevišķos gadījumos, asnu kanāliem starp sienu urīnizvadkanāla un maksts nav aizaugusi, kas noved pie šķidruma uzkrāšanās tajā un tā veidošanās cistas.

Paraurethral cista jebkāda veida nav regress, un neatrisina par to pašu. Jo ilgāk pastāv cistu urīnizvadkanālā vai viņa gatavojoties, visticamāk attīstība iekaisumu un strutojošu. Paraurethral cistas ir labvēlīgi apstākļi uzkrāšanos stāvoša urīna un baktēriju vairošanos. Iekaisums paraurethral cistas var izraisīt abscess, kas atvērts uz urīnizvadkanāla ar turpmāko attīstību diverticulum.

Diagnoze un simptomi paraurethral cistas

Nekomplicētas paraurethral cista ir parasti norit bez simptomiem, neradot diskomfortu pacientam, bet paliekot neievērota uz ilgu laiku. Ja tiek konstatēts, bez simptomiem lacunar slimība cistas tikai laika rutīnas ginekoloģiskās vai uroloģiskā pārbaudi. Paraurethral cista sievietēm var vai nu izspiesties priekšējā sienā maksts, vai lokalizētas interjeru mazo kaunuma lūpu.

No paraurethral cistas dziļums ir konstatēta, pamatojoties uz klīnisko ainu. Diagnoze tiek veikts ar endoskopiju no urīnizvadkanāla (uretrotsistoskopiya), kas ļauj jums, lai noteiktu atrašanās vietu un lielumu izglītību.

Arī, diagnosticēšanai paraurethral cistas metode ultraskaņas pētījumā veikts intracavitary zondi.

Par diferenciācijas Noņemot paraurethral cistas ietver noteiktus riskus un komplikācijas
 paraurethral cista ar citām slimībām (maksts cistas, audzēji priekšējās maksts sienas, diverticula) veica virkni pārbaužu (urīnanalīzes, baktēriju urīna kultūras, urīna citoloģisko).

Kad jūs sasniedzat ievērojamu lielumu cistu pacientiem var traucēt šādi simptomi:

 • Diskomforts, kad pastaigas, dzimumaktu;
 • Izglītība pietūkums, pietūkums urīnizvadkanāla;
 • Pārkāpšana urinācija, dizūriju;
 • Sāpes, dedzinoša sajūta izglītības jomā;
 • Minor pus;
 • Raksturīgas iekaisuma procesa vispārējie simptomi;
 • Bieža urinēšana;
 • Pārraušanas sajūtu veidošanā cistas;
 • Urinēšana pavada asas sāpes;
 • Urīna nesaturēšana.

Paraurethral cista var komplicēties ar infekcijas-iekaisuma process, kurā ir gruzd cistas, kas noved pie izskatu strutaina izlādi.

Cēloņi paraurethral cistas

Izglītības paraurethral cistas, kas saistītas gan ar dažādiem iekaisuma procesiem Uroģenitālās sistēmas (uretrīts, arī izraisa infekciju, seksuāli transmisīvo slimību), un ar mikrotraumām urīnizvadkanāla (pēc aptuveniem dzimumakta, darba). Retos gadījumos, paraurethral cista var būt iedzimta.

Arī cēloņi paraurethral cistas ietver dažādu personīgas higiēnas izmantošanu mazgāšanai, kā rezultātā obstrukcijas Izvadkanāla paraurethral dziedzeri. Imūndepresija ir vēl viens iemesls, paraurethral cistas.

Ārstēšanas metodes paraurethral cistas: operācijas, medikamenti

Diagnostikā paraurethral cistu svarīgs solis ir noteikt cēloņus veidošanās audzēju. Identificējot iemeslus cistisko veidošanās pacienta piešķirts integrētu terapiju, kas apvieno konservatīvām metodēm (zāļu terapiju, kuras mērķis ir novērst iekaisuma, infekcijas) un radikāls (iesaistot noņemšanu paraurethral cista). Atklāšanas paraurethral cistas sniedz tikai īslaicīgu efektu, jo tapām muti dziedzera, cista veidojas no jauna.

Tiek uzskatīts, ka diagnoze paraurethral cista, operācija ir vienīgais pareizais un efektīvs veids, lai ārstētu audzēju. Kad paraurethral cista operācijas var veikt ar dažādām metodēm, priekšroku dodot pabeigt izgriešana cistiskās veidošanās. Atkarībā no paraurethral cistas operācijas veida var veikt vietējā anestēzijā vai vispārējā anestēzijā.

Noņemot paraurethral cistas: prognozes, riski

Noņemot paraurethral cistas saistīts ar noteiktiem riskiem un sarežģījumiem, no kuriem risks ir atkarīgs no sarežģītības paraurethral cista (komplikācija infekciozā-iekaisuma procesu, lielums, lokalizācija izglītību), un uz pieredzi ķirurga. Starp galvenajiem komplikācijas un riskiem, kas saistīti ar izņemšanu paraurethral cistas atbrīvot:

 • Striktūra (sašaurināšanās, bieži kopā ar iekaisumu) no urīnizvadkanāla;
 • Atkārtošanās izglītību;
 • No urīnizvadkanāla sāpju sindroma attīstība;
 • Urīnizvadkanāls-maksts un vesico-maksts fistulas;
 • Zilumi;
 • Asiņošana dažādas intensitātes;
 • Atkārtotas infekcijas.
Яндекс.Метрика