Parkinsonisms

Vispārīgs raksturojums slimības

 Simptomi parkisonizma

Parkinsonisms - neiroloģisko sindromu, galvenais simptoms, kas ir pārkāpums brīvprātīgo kustību. Parkinsona sindroms novērojams vairākās neiroloģisko slimību, un vienmēr kopā ar trīcošām locekļos, muskuļu stīvums un palēninātas kustības dažādas pakāpes smaguma.

Atkarībā no etioloģijas slimības ir galvenais vai idiopātiska parkinsonisms un sekundārā vai simptomātiska forma no Parkinsona sindromu. Pirmajā gadījumā, slimība, ko izraisa pakāpeniski nāves dopamīna neironiem cilvēka centrālajā nervu sistēmā. Viņi ir atbildīgi par inhibīciju motora darbību, un tā trūkums izraisa traucējumi motorās funkcijas organismā.

Sekundārā parkinsonisms sindromu izraisa ārējie faktori: narkotikas, smadzeņu traumas, infekcijas, uc

Parkinsonisms - viens no visbiežāk slimībām gados veciem cilvēkiem. Tas pirmo reizi tika aprakstīta 1817. un nosaukts par godu John. Parkinsona. Pēc 80 gadu Parkinsona sindromu ir diagnosticēta par katru 5. persona uz planētas. Mūža ilguma pieaugums attīstītajās valstīs izraisa turpmāku pieaugumu statistikas skaitam pacientu ar Parkinsona slimību.

Simptomi Parkinsona slimības

Trīce, viņš ir neapzinātas trīce ekstremitāšu - viens no spilgtākajiem simptomiem Parkinsona slimību. Izlases kustības laikā trīce pazūd un atkal parādās, kad motors pasivitāti pacientam.

Vēl viens svarīgs simptoms Parkinsona slimības - stīvs, viņa muskuļu stīvums. Slimība izpaužas ar paaugstinātu muskuļu tonusu skeleta muskuļiem. Jo tas veic kādu kustību tas prasa papildu pūles. Muskuļu stīvums pavada lieveņa. Ir pat neformāls nosaukums poza pacientam ar Parkinsona sindromu - "rada patvērumu" sakarā ar izmaiņām refleksu, kas atbildīgas par stāvus poza.

Papildu simptomi Parkinsona slimības tiek uzskatītas oligo - un bradikinēzija (lēnums un trūkst kustību), izsmelšanu ķermeņa valodu, nelīdzsvarotību.

Primārais parkinsonisms jo vecākiem var novest pie siekalošanās, rīšana, monotoni balss pārkāpumiem, un retos gadījumos, demence (plānprātība). Pēdējie nosauktie parkinsonisma simptomi parasti manifests vēlākā stadijā slimības.

Visi slimības simptoms rada grūtības veikt ikdienas aktivitātes, nodrošinot būtiskas neērtības un pazūd tikai miega pacienta laikā.

Veidi parkinsonismu

Saskaņā ar standarta klasifikāciju slimības bija izolēts asinsvadu parkinsonisms, kā arī toksiskām, narkotiku, un pēc traumatiskā postentsefaliticheskogo veidu slimībām.

Asinsvadu parkinsonisms tiek izraisīja asinsvadu patoloģiju. Atšķirībā no cita veida slimības pacientam tas nenotiek trīce periodus prombūtnes. Piespiedu muskuļu trīce asinsvadu parkinsonismu izraisa subakūtu vai akūtas cerebrovaskulāras negadījumus. Ja slimības pasliktināšanās var attīstīties par insultu.

Asinsvadu parkinsonisms - viena no reto slimības formas. Daudz biežāk veidu toksisko narkotiku un slimībām.

Toxic parkinsonisms notiek fona hronisku vai akūtu saindēšanos ar smagajiem metāliem, toksisku gāzu vai narkotikām.

Narkotika izraisa Parkinsona saņem zāles, piemēram, antipsihotiskiem līdzekļiem.

Pēctraumatiskā Parkinsona izraisa bojājumu struktūru smadzenēs un ir visbiežāk boxers. Viens pasugas Parkinsona slimības - sindromu Martlanda, ko raksturo deģeneratīvas izmaiņas smadzenēs.

Postentsefaliticheskogo parkinsonisms ir infekcijas etioloģiju. Tas notiek tāpēc, lai nesabojātu uz augšējā smadzeņu stumbra epidēmijas encefalītu. Viens no simptomiem Parkinsona slimības šī tipa - oculomotor traucējumiem: neparedzēta velmēšana acīm uc

Diagnoze no Parkinsona slimības

Trīce un citi pārkāpumi, kustību aktivitātes ir jau redzams nāves ievērojamu skaitu mehānisko neironiem. Šajā posmā slimību diagnozes nerada grūtības. Lai gan neviens no simptomiem parkinsonismu nav pathognomonic pazīmes raksturīgi vienīgi šo slimību. Tāpēc galīgais diagnoze ir noteikta tikai pēc ilgstošas ​​novērošanas pacientu un uzlabot savu stāvokli reibumā antiholīnerģiskus.

Agrīna diagnostika Parkinsona slimība ir balstīta uz noteiktu minimālās izmaiņas pacienta balss, ko izraisa traucējumi muskuļus balsenes.

Ārstēšana Parkinsona slimības

 Zāles, lai ārstētu Parkinsona slimības

Shēma ārstēšana Parkinsona slimības ir īpaši individuāls katram pacientam. Par atvieglojumu par sindroms veida narkotiku parasti pietiek, lai atceltu kursu zāles. Ārstēšana Parkinsona slimības ietver asinsvadu ķirurģiskās korekcijas smadzeņu cirkulāciju tipam, bypass surgery.

Daļa no medicīniska rakstura piespiedu līdzeklis Parkinsona slimības jebkāda veida ir iecelšana L-dopa preparātiem, antiholīnerģiskus uc Narkomānijas ārstēšanas Parkinsona slimības tikai palīdz mazināt slimības simptomus un palēnināt tās progresēšanu.

Ārstēšana Parkinsona slimību uz mūžu, tāpēc iespēja blakusparādības: aizcietējums, sausa mute, vispārējs nespēks, sirds aritmija, atmiņas traucējumi, un tā tālāk ar trūkumu efektivitātes konservatīvā ārstēšanā Parkinsona slimība smadzeņu neirostimulācijas piemēroto.. Šim nolūkam saskaņā ar pacienta ādas krūšu zonā implantē neurostimulator, kas ir savienots ar elektrodiem uz smadzenēm.

Radikālu ārstēšanai Parkinsona slimības ir smaga pakāpi, kā Elektrošoka terapija, dziļu smadzeņu stimulācijas ar magnētiskajā laukā, un transplantācijas cilmes šūnu un embrija audos pacientam.

Яндекс.Метрика