Parovarian cista

Parovarian cista sauc dobi audzējs izcelsme no audu epoophoron. Tā atrodas starp olvadu un olnīcu, un aptvēra loksnes plašu saišu.

Paraovarialnaya  Parovarian cista sauc dobi audzējs izcelsme no audu epoophoron
   cista visbiežāk diagnosticē sievietēm vecumā no 20 līdz 40 gadiem. Tas ir saistīts ar faktu, ka lielākā daļa no attīstības parovarium sasniedz šajā vecumā. Starp visiem olnīcu dalīties parovarian cistu kontus 15 - 20%.

Parovarian cista: cēloņi

Parovarian cista veidojas kā rezultātā uz embrioģenēzes (embrionālo attīstību) pārkāpumiem. Šī slimība nav iedzimta, un tai nav ģenētiska nosliece. Citi iemesli parovarian cista neeksistē!

Ņemot vērā, ka tas nav cista audzējs, un audzēja (audzēja) veidošanās, tā nekad degenerates par ļaundabīgu audzēju, ti, nav maligniziruetsya. True cistas pieaugt sakarā ar straujo šūnu augšanu un dalīšanos ar to sienu. Parovarian cista aug ar stiepšanās noslēpumā dobuma šūnas veido tās sienām.

Tā iekaisuma process nav iemesls parovarian cista, tad tā ārstēšana nenoved pie tā rezorbcija. Bet vietējā hipertermija (apmeklējums pirtis, burbuļvannas), un saules starojums var veicināt paātrinātas izaugsmes parovarian cista.

Parovarian cista simptomi

Par maza izmēra parovarian cista nepārsniedz 2, 5 - 3, 0 cm diametrā, pacienti parasti nav nekādas sūdzības, un tie var atklāt nejauši ultraskaņas pētījumu par iegurņa orgānu laikā.

Tomēr parovarian cista var izaugt līdz pat gigantisku proporcijas (vairāk nekā 30 cm diametrā). Šajā gadījumā, viņi sāk saspiest apkārtējos audus un orgānus, kas rada sāpes muguras lejasdaļā un vēdera, valkājot periodiskas sāpes dabā. Šīs sāpes nav saistītas ar menstruālā cikla laikā. Tos pastiprina fizisko un seksuālo aktivitāti, un atpūsties sevi apgriezts (caurlaide).

Ļoti augstā parovarian cista vērojams asimetrisks palielināšanos vēderā, īpaši spēcīgi manāms plānās sievietēm. Ļoti retos gadījumos slimība izraisa dažādas menstruālā cikla traucējumi un neauglība.

Parovarian cista: Ārstēšana

Maza izmēra un neizraisa diskomfortu parovarian cista netiek ārstēta. Sievietei vajadzētu būt ambulanci un apmeklēt ginekologu reizi gadā.

Konservatīvā ārstēšana parovarian cista netiek veikta, jo tas ir pilnīgi bezjēdzīgi. Tāpēc, kad cistas vidēja un liela apjoma, kas izraisa sāpes, menstruāciju pārkāpumi un / vai neauglība, liecina, turot ķirurģija - izņemšanas parovarian cista.

Laikā  Parovarian cista no olnīcu
   ķirurģija, ķirurgs noņem ne tikai cista, bet visu rudimentāru (elementāru) izglītību, no kuras tas ir piedzimis. Tāpēc, pēc ķirurģiskas noņemšanas parovarian cistu recidīvu nav sastopami.

Noņemot parovarian cista liecina arī sievietēm, kuras plāno IVF (in vitro apaugļošana).

Laparoskopijas at parovarian cista

Optimālais ķirurģiskā ārstēšana parovarian cista ir laparoskopija.

Laparoskopija parovarian cista izraut ar saknēm kopā ar kapsulu. Ar šo metodi, risks traumatisku operācijas olvados vai olnīcas ir samazināts līdz minimumam, kas ir īpaši svarīgi, lai tām sievietēm, kas plāno grūtniecību nākotnē. Asins zudums šīs darbības laikā ir minimāla, un ir tikai daži mililitri. Vakarā sieviete var staigāt, un nākamajā dienā tas parasti tiek izrakstīts no slimnīcas. Full atveseļošanās notiek ekspluatācijas mēnesī.

Яндекс.Метрика