Pedžeta slimība

 Pedžeta slimība - deformējoties kaulu slimība
 Pedžeta slimība - deformējot kaulu slimība, kurā ir pārkāpuši remodeling un atjaunošana no audiem. Sinonīmi slimības ir deformēties ostoz deformētas osteopātija.

Par vēsturi Pedžeta slimības

Beigās 19.gs., James Paget aprakstīti vairāki gadījumi kaulu iekaisuma raksturs. Kā izrādījās, pirms tā arī radušās līdzīgas lietas, bet es domāju, kazuistika. Raksturīga Pedžeta slimības kaulu izmaiņu izrakumos pat skeletiem seno cilvēku laikā tika atrasti.

Paget ierosināja, ka pamats slimība ir hroniska iekaisuma reakcija, ko izraisa vīrusi. Gadu gaitā, teorija ir kļuvusi par vienu no vadošajiem doktrīnu Pedžeta slimība, lai gan zinātnieki joprojām nevar vienoties par kopīgu viedokli par slimības izcelsmi.

Par mikroskopiskā līmenī kaulaudu vietās šo bojājumu ir atklāti skleroze pārmaiņus ar osteoporozi, izplatīšanās asinsvadu bojājumiem. Apakšējo ekstremitāšu ietekmē vairāk un deformēts, jo kaulu slimība ietekmē visu ķermeņa svara slodzi.

Tagad ir pierādījumi mantot ģimenes anamnēzē Pedžeta slimības. Vīrieši saslimst biežāk nekā sievietes, vecuma pacientu brīdī atklātu slimības gandrīz vienmēr ir vairāk nekā 40 - 50 gadi vecs, junior formas ir reti. Jaunāks slims cilvēks, strauji augošu ļaundabīga slimība progresē.

Pedžeta slimība visbiežāk notiek Apvienotajā Karalistē, un šeit Japānā un Indijā nav viena lieta.

Simptomi Pedžeta slimības

Kad šī slimība ietekmē kaulu. Ir formas Pedžeta slimības ar veidojumu ar vienu vai vairākiem kauliem. Sākotnējie simptomi ir nelielas un nespecifiskas. Pedžeta slimība skar kaulus:

 • Apakšējo ekstremitāšu;
 • Galvaskausus;
 • Plecu jostas;
 • Reber.

Kauli kļūst vāja un izkropļota pererastyagivayutsya. Saskaņā ar iznīcināšanu kaulu audu pakāpes slimības izolētas 3 posma laikā.

Galvenie simptomi Pedžeta slimības:

 • Pārkāpšana funkciju skartās ekstremitātes, iegurņa un plecu joslas, mugurkaula;
 • Sāpes kaulos;
 • Kaulu deformācija.

Sāpes sāk traucēt personai vidēji 5 gadus pirms tā būs iespējams noteikt patoloģisko procesu kauliem ar palīdzību rentgena stariem. Pacientiem ir stipras sāpes sakāvi iegurņa, kāju un mugurkaula.

Jo šī slimība smadzenes maina formu galvaskausa, tas palielina izmēru, kājas kļūst X- un O-formas. Viens no simptomiem Pedžeta slimība ir dzirdes zudums. Tas ir tāpēc, ka pārstrukturēšana deniņu kauls izraisa kompresijas garām to dzirdes nervus.

Tiek uzskatīts, ka viens gads inficēto slimība ir aptuveni 1 cm no kaulaudiem.

Diagnoze Pedžeta slimības

 Kad Pedžeta slimība kāju kļūt X- vai O-veida
 Papildus pacienta anamnēzi un sūdzības slimību var apstiprināt objektīvām metodēm.

Rentgenoloģiski pazīmes Pedžeta slimības:

 • Tas skar galvenokārt kaulus galvaskausā, skriemeļu no mugurkaula, ribu un ekstremitāšu;
 • Uzliesmojumi osteoporozes (kaulu trauslumu) mijas ar jomām kaulu saspiešanas;
 • Sabiezēšana galvaskausa kauliem 2 reizes;
 • Ārējā plāksne no galvaskausa kauliem ar izplūdušās kontūras;
 • Iekšējā plāksne no galvaskausa kaulu krasi noslēgtos;
 • Skriemeļi izskatās deformētas, saplacinātā, palielinot apkārtmērā;
 • Sašaurina kopīgos telpas apakšējās ekstremitātēs.

Sakarā ar to, ka X-stari ietekmē teritorija izskatās daudz izmaiņas, ir nepieciešams diferencēt Pedžeta slimība ar audzēju metastāzes un hemangioma. Kaulu scintigrāfija palīdz noteikt precīzu atrašanās vietu bojājuma.

No laboratorijas diagnostikas metodes var būt noderīgas rādītāji, kas parāda atjaunošanu minerālvielu metabolisma - sārmainās fosfatāzes un osteokalcīna, un kalcija, fosfora un magnija līmeni.

Komplikācijas Pedžeta slimības

Sakarā ar nepareizu korekciju kaulu bojājumiem Pedžeta slimību var izvirst ļaundabīgu kaulu audzēju. Visbiežāk fonā slimības attīstīt fibrosarkomu, osteosarkomas un milzu šūnu audzējs.

Ieteikt ļaundabīgs deģenerāciju var būt simptomi Pedžeta slimības, pakāpenisku nostiprināšanu sāpēm, kas kļūst garāks un nereaģē uz ārstēšanu ar diphosphonates. Ir pieaug deformācija kauliem, tie var parādīties mīkstās kabatas un patoloģiskus lūzumus.

Pedžeta slimības

Terapija ir obligāti jānotiek saskaņā ar kādu ortopēdisku traumatologa uzraudzībā. Kā ārstniecības Pedžeta slimības, ietekmēt kaulu minerālu vielmaiņas, tiek izmantots ar kalcitonīnu. Ārstēšanas ar šīm zālēm kurss ilgst vidēji 28-30 dienu laikā gadā prasa atkārtošanos viņa 2 - 3 reizes.

Ārstēšanas laikā nepieciešama kalcitonīna rādītāju minerālvielu metabolisma (kaulu sārmainās fosfatāzes, kalcija un fosfora līmenis asinīs un urīnā, urīns hidroksiprolīnu) uzraudzību. Ar pārdozēšana kalcitonīna ir hipokalcēmija (samazināts līmeni asinīs kalcija).

Narkotiku ksidifon (grupa bifosfonātus) nevar tikt izmantots osteomalāciju. Tas pazemina kalcija līmenis asinīs. Deva noplūktiem individuāli, ņemot vērā dinamiku procesā.

Ar sāpēm, Pedžeta slimības kaujas ar nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem (piemēram,, lietojot paracetamolu). Pacientiem ar šo slimību, ir nepieciešams pietiekami daudz D vitamīna un kalcija.

Par lūzumi un artrīts var būt vajadzīga palīdzība ķirurgiem un traumas, kopīgu nomaiņu, pārkāpjot spēju dzirdēt - īpašiem dzirdes aparātos.

Ķirurģiskā palīdzība var būt nepieciešama, lai novērstu kaulu lūzumus vai ārstēšanu artrīta locītavu protezēšanas (endoprotēzēšana). Kad dzirdes zudumu izmantošanas dzirdes aparātus.

Яндекс.Метрика