Perikardīts

Īss apraksts slimības

 Akūts perikardīts
 Perikardīts - iekaisums somiņu. Dažreiz akūta un hroniska perikardīts un perikarda dobumā, un sausa.

Dry akūta perikardīts - neatkarīga slimība, kas labdabīgi un beidzas pēc viena vai divos mēnešos, un parasti bez sarežģījumiem.

Perikarda izsvīdums bieži notiek subakūtas un hroniskas fāzes slimību kopā ar šķidruma uzkrāšanos perikarda dobumā.

Cēloņi slimības

Perikardīts notiek tāpēc, ka infekciju, ko izraisa baktērijas, paugura nūjiņām, riketsija, sēnītēm, vīrusiem, vienšūņiem, sakarā ar reimatoīdo artrītu, reimatisko drudzi, sirdslēkme, traumas (arī staru terapija, pēcoperācijas), jaunveidojumi, uremia, sistēmisko sarkano vilkēdi trūkuma dēļ C vitamīna, B1.

Saskaņā ar statistiku, lielākā daļa slimību rodas pret autoimūnām slimībām, alerģijām.

Simptomi perikardīts

Perikardīts Simptomi ir atkarīgi no slimības stadijas, raksturs šķidruma ietverti somiņu, tā daudzumu, tā likme uzkrāšanu.

Akūtā slimības formu pacients sūdzas par sāpēm sirdī, kas ir jūtama pāri virsotnes tuvumā sirds vai apakšā krūšu kaula. Sāpes var sniegt kreiso roku, kakla, kreisā pleca, ka pakrūtē reģionā, raksturs, tās sāpes, blāvi un spēcīga. Šie simptomi atgādina klīniskā aina perikardīts vai miokarda pleirīts, pacients sūdzas par smaguma, diskomfortu sirdī. Šāda sirds sāpes - galvenais simptoms sausā perikardīts.

Ja ir eksudāts (šķidrums), tā strauja uzkrāšanās somiņu izraisa elpas trūkumu. Īpaši pastiprināta elpas trūkums, kad pacients ieņem horizontālu stāvokli, un tas ir pievienots sauss klepus. Ja iekaisušas diafragmas nervu uz simptomiem perikardīts piebilda vemšanu.

Perikarda izsvīdums kopā ar samazinājumu, bieži izzūd virsotnē beat sirds - tas izraisa lielu daudzumu šķidruma somiņu. Ir nosliece uz pieaudzis sirds trulums (platība krūtīs, kas ja materializēt (perkusijas), kas īpašā skaņu nosaka, platību no sirds). Pamanīju pietūkums vēnām kakla.

Kad perikarda izsvīdums sirds Topi strauji klusinātas jaunattīstības sinusa tahikardiju. Kad jūs varat dzirdēt efūzijas perikarda berzēt.

Diagnoze slimības

Akūts perikardīts ir nolēmuši sākt sastopamie simptomi: zemas kvalitātes temperatūru, leikocitozi ar kreiso maiņā, pieauga ESR. Pavadīt X-ray pārbaudi, kas atklāja izsvīdums, un darīt EKG.

Ārstēšana perikardīts

 Sākt ārstēšanu perikardīts akūtā fāzē ar intravenozas 2 ml šķīduma dipyrone
 Sākt ārstēšanu perikardīts akūtā fāzē ar intravenozas 2 ml šķīdums dipyrone 50% vai 2 ml šķīdums promedola 2% (zem ādas vai vēnā), vai 1-2ml risinājumu pantopon 2%. Pacients tiek arī paredzēts, lai ieelpot maisījumu skābekļa un slāpekļa. Labus rezultātus, ārstējot perikardīts nodrošina pretiekaisuma zāles - salicilāti, kortikosteroīdi, uc

Dažreiz, posmā pirmo palīdzību pacientam var būt nepieciešams veikt caurduršanu somiņu un likvidējot 150-200ml šķidruma. Ja dobums bija strutas, pacientam jāievada penicilīnu.

Apstrādājot perikardīts sirds glikozīdi tiek uzskatīts šajā gadījumā neefektīvas.

Profilakse slimības

Novēršana perikardīts ir slimību profilakse, ka tas var izraisīt: reimatismu, pneimoniju, sirds lēkmes, tuberkulozi, reimatoīdo artrītu, histoplazmozes, amebiasis, plaušu vēzi vai krūts, sklerodermiju, melanomu, sarkoidozi, limfoma, amiloidozes, leikēmiju, Kokcidioidomikoze, Vegenera granulomatoze. Ja šīs slimības tomēr rodas, jums vajadzētu rūpēties par to savlaicīgu un adekvātu ārstēšanu.

Яндекс.Метрика