Peronī slimība

Peronī slimība ir pārkāpums no Fibroplastic dzimumlocekļa noteikumiem, kam seko tās izliekuma, kā arī piedaloties  Peronī slimība - pārkāpjot Fibroplastic dzimumlocekļa noteikumiem
 progresīvie fibrozas izmaiņas. Slimība ir pazīstams kā slavenā ķirurgs F. Gigot de Peronī, kurš atvēra un sāka pētījumus par ārstēšanu 1743.gadā.

Cēloņi un simptomi Peirona slimība

Galvenais iemesls Peirona slimība ir iedzimta, un ģenētiskās izmaiņas, bet traumas var būt stimuls attīstībai slimības. Zinātniskie pētījumi liecina, ka vairāki sistēmisku slimību un patoloģisko izmaiņu ietekmē attīstību Peirona slimība.

Pirmie simptomi var būt vieglas un neizraisīja bailes, bet pēc dažām nedēļām vai mēnešiem viņi tiek papildināts. Par Peirona slimības un erektilās disfunkcijas simptomi ir sāpes ar to, kā arī seksuālo orgānu kļūst izliektu formu un kļūst īsākas augošs rētaudi veidojas plāksnes, un dzimumlocekļa abās pusēs deformēta. Tā rezultātā pacientiem rodas erekcijas disfunkciju un asinsvadu spazmas dzimumlocekļa.

Galvenais iemesls Peirona slimība var būt trauma penis, ieskaitot mikro asaras audu bojājumu sīko asinsvadu un zilumi. Bieži vien, smags fizisks darbs un enerģiska dzimumakta veidojas šķiedru plāksne veidu, kas provocēt Peronī slimība.

Slimība var izraisīt autoimūna slimība un patoloģisko reakciju izskatu un iedzimtu noslieci uz novirzēm kolagēnu.

Dažos gadījumos, Peronī slimība, ko izraisa blakusparādības narkotiku, lai ārstētu hipertensiju un sirds slimības, kā arī beta blokatorus. Pirms atcelšana narkotikas būtu jāveic pilnīga diagnostikas izvērtēšanu, lai noteiktu cēloņsakarības ar Peirona slimība.

Bieži, šī slimība, ko izraisa vīriešu traucējumiem saistaudi dzimumlocekļa, vai ar vecumu saistītu deģeneratīvas izmaiņas pēc 50 gadiem.

Apstrāde Peronī slimība

Ārstēšana Peirona slimība jāsāk ar vispārēju novērošanu un pārbaudes, jo atveseļošanās dažos gadījumos var notikt bez medicīniskas iejaukšanās. Peronī slimība ķirurģija ir ekstrēms veids, ārstēšanas.

Pacients var būt saskaņā ar ārsta uzraudzībā, un tur regulāras konsultācijas 12 mēnešu laikā. Medicīnas speciālistam ir nepārtraukti jāuzrauga procesu pangas veidošanos un neizlaist nopietnu izliekumu dzimumlocekļa.

Ārsts  NESBIT operācija Peronī slimība
 ārstēšanas veids, ņemot vērā izvairīšanos no erektilās disfunkcijas. Narkotiku ārstēšana Peyronie slimība tiek veikta ar intravenozas ievadīšanas kālija aminobenzoātu, un E vitamīnu, kolhicīnu kolhicīnu novērš veidošanos pārmērīga kolagēna, un vitamīns E ir papildu līdzeklis terapijā.

Ja nepieciešams, attiecīgās jomas dzimumlocekļa tiek injicēts imūnstimulējošas aģentus, piemēram, interferonu, kolagenāzi, uc Ārstēšanas kurss ir vairāku mēnešu intensīvās terapijas. Nepastāvot terapeitiskā efekta ir piešķirts papildu izpēte.

NESBIT operācija Peronī slimība, kas pilnībā novērš izliektas daļu dzimumlocekļa, bet tas kļūst īsāks. Šāda darbība tiek piešķirts, ja nav par citu ārstēšanas metodēm un tikai pacientiem ar leņķī izliekuma ne vairāk kā 45 grādiem rezultātiem.

Peronī slimība operācija protezēšanu veiktas, lai novērstu izliekumu un atjaunot seksuālo funkciju.

Яндекс.Метрика