Phimosis

Phimosis speciālisti aicina patoloģiska struktūru dzimumlocekļa, kas izpaužas strauju sašaurināšanās priekšādiņas, kas neļauj atvērt galvas. Apmērs atbrīvošanas no dzimumlocekļa galviņa, kad phimosis var būt dažādi - no sāpīga un laikietilpīga, lai pabeigtu atvēršanu priekšāda Pieturoties pie ādas galvas.  Phimosis - sašaurināšanās priekšādiņas

Slimība phimosis zēniem var būt iedzimta vai iegūta dabā. Pirmais gadījums ir visizplatītākais un tas pat ir nosaukums, tā saukto fizioloģisko fimozes bērniem, kas notiek par to pašu, lai noteiktu vecumu. Iegūtās phimosis var rasties jebkurā vecumā, un tā iemesliem, kā likums, ir nodotajām iekaisuma slimības dzimumlocekļa vai urīnizvadkanāla, kā rezultātā elastības zudumu un sašaurināšanās priekšādiņas. Tā ir arī cēlonis fimozes pieaugušo vīriešu ir mehānisks bojājums dzimumorgānu apvidū.

No fimozes klātbūtne jebkurā vecumā noved pie dažādām komplikācijām gan fizioloģisko morāli. Pirmais slēgta priekšādiņa no dzimumlocekļa galviņas ir lecekts hroniskas infekcijas dēļ akumulēt atliekas izdalās urīna un fizioloģisko sekrēciju.

Turklāt phimosis pieaugušie nenovēršami rada psiholoģiskas ciešanas, kā avots seksuālo disfunkciju vīriešiem - no sāpēm dzimumakta ar partneri laikā, lai pabeigtu nespēju īstenot. Tāpat trūkst atbilstošu un savlaicīgu ārstēšanu fimozes ar nobriedušu vīriešu noved viņus pie veidošanos dažādu kompleksu un vispārējo neuroticism.

Veidi fimozes

1. phimosis bērniem

Vairumā gadījumu phimosis bērniem diagnosticēts pirms vecuma divus vai trīs gadus. Kā minēts iepriekš, daudzi speciālisti aicina stāvokli fizioloģiskajām un apgalvo, ka attieksme pret fimozes zēniem nav jābūt ķirurģiskas iejaukšanās.

Sasniedzot vecumu 6-7 gadu phimosis bērniem parasti notiek, un vadītājs dzimumlocekļa izdalās spontāni. Tomēr vecāki, kuri ir nolēmuši nogaidīt ar darbību fimozes pirms minētā vecuma, jāatceras obligāto higiēnu dzimumorgānos Baby - mazgājot galvu dzimumlocekļa pēc katras urinācijas. Turklāt pēc fizioloģiskās fimozes zēniem, speciālisti iesaka izvairīties uzkrāšanos patogēnu ikdienas apstrādes jomā starp priekšādiņas un jutīga āda galvas antiseptisku šķīdumu (hlorheksidīnu, un N. tā miramistinom.).

Ja pēc sasniedzot zēns septiņus gadus tendence atvēršanu dzimumlocekļa galviņas netiek ievērots, tad tas nepārprotami ir phimosis ķirurģija slimnīcā.

2. phimosis pieaugušajiem

Gadījumi fimozes pieaugušiem vīriešiem ir diezgan bieži. Galvenais iemesls, kādēļ lielākā daļa slimības - trūkst ārstēšanai iedzimtu fimozes.

Dažreiz slimība ir radušās pubertātes jauneklis laikā. Sakarā ar asu hormonālo pieplūdums ir strauja attīstība dzimumorgānu ar katru citā veidā neatbilstošas ​​lieluma priekšādiņas un glans. Tas phimosis pieaugušajiem ir mazāk izteikts pakāpi nekā slimības, saglabājusies kopš bērnības.

No fimozes pakāpe

Eksperti klasificēt slimības atkarībā no pakāpes atvēršanas phimosis dzimumlocekļa galviņa:

Pirmā pakāpe. Šī fimozes pakāpe ir raksturīgs ar to, ka pārējā dzimumlocekļa galviņas ir viegli atbrīvota no priekšādiņas. Lai pārvietotu priekšāda in erekciju nepieciešams pieņemt nelielu piepūli.

Otrā pakāpe. Uzcelt penis netiek atbrīvota no priekšādiņas, pat ar ievērojamu piepūli. Miera, galva ir brīvi pakļauti, vai ar nelielu grūtībām.  Tikai dzemdību ārstēšanas metode fimozes - darbība

Trešās pakāpes. Mēģinājumi stiept vai pārvietotu priekšādiņa no dzimumlocekļa galviņa ir uzcelt izraisīt asas sāpes un veidošanos nepilnības asiņošanas. Miera, ar milzīgu piepūli, ir iespējams atbrīvot galvu dzimumlocekļa priekšādiņas. Problēmas ar urīnizvadkanāla rīkoties pēc konkrētā pakāpi phimosis klāt.

Ceturtā pakāpe. No dzimumlocekļa priekšādiņas galva ir slēgts pilnībā. Sākumā piepūstas urīnpūšļa priekšāda (priekšāda maiss), tad urīns diez izcelties no šaura atvēršanu plānas plūsmā vai izspiež pilieni.

Iemesli fimozes

Galvenie iemesli veidošanās fimozes vēl nav galīgi noteikts, bet eksperti mēdz saistīt ar šo slimību ar nepietiekamu ražošanas ķermeņa saistaudu. Tas nosliece parasti ģenētiska rakstura un bieži pavada citas slimības phimosis kroplības - sirds vārstuļu slimības, Varicocele, plakano pēdu, un citām novirzēm.

Ārstēšana fimozes

Vēl nesen, ārsti ir mēģinājuši attieksmi pret fimozes izmantojot farmakoloģiskos līdzekļus (piemēram, hormonālās aģenti). Bet praktiskie rezultāti šajā phimosis ārstēšanas nenesa ilgi gaidīto atvieglojumu pacientam.

Šodien vienīgā un pierādīta metode, lai atbrīvotos no problēmas ir tsirkumatsiya - darbība fimozes, kas ir daļējs vai pilnīgs apgraizīšana.

Šādas alternatīvas ārstēšanas metodes fimozes kā stiepjas no priekšādiņas lai atbrīvotu galvas dzimumlocekļa, nav ieteicams sevis lietošanai mājās, it īpaši, ja ir iesaistīti bērni.

Яндекс.Метрика