Piospermiya

Piospermiya - klātbūtne iekaisuma Uroģenitālās sistēmas cilvēku, kurā sēklas šķidrums parādās pus. Sēklas Piospermiya - klātbūtne iekaisuma Uroģenitālās sistēmas cilvēka
   kamēr šķidrums ir bieži pelēcīgi zaļā krāsā un ir nepatīkama smaka. Avoti strutas var būt dažādi dzimumorgāniem, bet galvenokārt tas ir epididymis, sēklas pūslīšu, urīnizvadkanāla vai prostatas dziedzeri. Toksīni tiek izvadīti ar mikroorganismu un negatīvi ietekmē spermas šūnās, izjaucot viņu mobilitāti un palielinot patoloģisko veidlapu skaitu, kas, protams, padara piospermiyu un grūtniecība ir gandrīz nesavienojamas koncepcijas.

Iemesli piospermii

Bieži izraisa piospermii ir tādas nopietnas slimības kā tuberkuloze sēklinieku vai prostatas. Piospermii bieži pavada tādas slimības kā oligospermija, gemospermiya, teratozoospermia.

Iemesls piospermii var kalpot progresēs uretrīts, epididimītu, orhīts, un citām slimībām, kas noved pie tā, ka spermas piepildīta patogēni un produkti šūnu sabrukšana, kas izdala indīgas toksīnus.

Diagnoze piospermii

Lai kāds būtu iemesls, klātbūtne strutas spermu vienmēr liecina klātbūtni jebkuras uroloģisko slimību. Par atbilstošu ārstēšanu piospermii cilvēkam ir nepieciešams iziet visaptverošu Urologu pārbaudi, ieskaitot šādu pētījumu:

 • ultraskaņas Uroģenitālās sistēmas;
 • skrīninga transmisīvo dzimumkontakta ceļā slimībām;
 • spermas kultūru jutīgumu pret antibiotikām;
 • spermas kultūra flora.

Simptomi piospermii

Galvenais ārējais simptoms piospermii ievērojamu pasliktināšanos spermas kvalitāti. Sēklas šķidrums kļūst pelēcīgi zaļā krāsā un ir nepatīkama, dažreiz diezgan asa smarža. Tā slimība palēnina spermatozoīdu kustīgumu, grūtniecība, kad piospermii šķiet maz ticams.

Saskaņā ar spermas rezultātiem palielināts balto asins šūnu skaits tiek noteikts. Bieži atrodami spermas patoloģisko procesu, patogēniem mikroorganismiem, un atliekas šūnu atliekām.

Klātbūtnē Aparatūra diagnostikai piospermii
 strutas spermu būtu aizdomas pacientam šādas funkcijas:

 • pietūkums cirksnī;
 • sāpes iegurnī;
 • sāpīgu erekciju vai erektilā disfunkcija;
 • pietūkums sēkliniekos;
 • galvassāpes, vājums, drudzis;
 • sāpes urinēšanas un ejakulācijas laikā.

Ir vērts atzīmēt, ka pastāv arī viltus piospermiya kad strutas iekļūst spermu, kā rezultātā šķērsošanas urīnizvadkanāla un sēklu kanāliem, un nav izveidota tieši spermatoģenēzi laikā.

Ārstēšana piospermii

Attiecībā uz šīs slimības ārstēšanā, pirmkārt, tas ir, lai noteiktu cēloni. Piospermiya - tas nav neatkarīga slimība, bet gan signāls, kas norāda klātbūtni iekaisumu Uroģenitālās sistēmas. Pēc noteikt cēloni var piešķirt pretiekaisuma terapija.

Runājot tieši par ārstēšanas piospermii, tad tas jāveic saskaņā ar pieredzējuša ārsta uzraudzībā. Adekvāta ārstēšana ir iespējama tikai pēc galīgo diagnozi apstiprina sarežģītu pārbaudi. Nepareiza diagnoze var arī izraisīt nopietnas komplikācijas.

Яндекс.Метрика