Plaušu vēzis

Vispārīgs raksturojums slimības

 Plaušu vēzis

Šobrīd, plaušu vēzis ir priekšā visiem citiem vēža skaita uz apstiprinātu diagnozes. Vīrieši audzējs skar 7-10 reizes biežāk nekā sievietes, sakarā ar spēcīgāku seksa atkarības smēķēšanu un vairāk kaitīgiem darba apstākļiem tradicionāli "vīriešu" profesijās. Ņemiet vērā arī to, ka plaušu vēzi, kuras simptomi var parādīties jebkurā vecumā, taču visbiežāk cilvēki, kas vecāki par 60 gadiem.

Faktori, kas veicina slimības

Smēķēšana - galvenais iemesls plaušu vēzi. Tabakas dūmi satur lielu daudzumu kancerogēniem, kas traucē struktūru bronhu epitēlijā, ietekmē normālu funkcionēšanu elpošanas sistēmu un, galu galā, noved pie izskatu ļaundabīgo audzēju. Par neapšaubāmo smēķēšanas kaitīgumu ir pierādīts fakts, ka tabakas mīļotājiem mirst no plaušu vēža, ir daudz biežāk nekā piekritēju veselīgu dzīvesveidu. Ja jūs joprojām nevar atmest cigaretes, izvēlēties produktus pazīstami zīmoli. Viņi izmanto dārgas šķirnes tabakas un vienmēr piegādāt augstas kvalitātes filtra cigaretēm. Un viens svarīgs papildinājums: ārstēšana plaušu vēzi var pieprasīt ne tikai smēķētājs, bet arī cilvēki, kas ieskauj viņu, jo tabakas dūmi ir kaitīgi, pat ja jums nav ieelpot cigareti, un vienkārši ieelpot to.

Bad ekoloģija - vēl viens svarīgs faktors, kas veicina rašanos un attīstību slimību. Simptomi plaušu vēzis bieži rodas cilvēkiem, kuri dzīvo lielās metropoles teritorijās. Tā ir vērtība, profesijas un cilvēktiesībām. Tas ir pamanījuši, ka arsēns, azbesta putekļus, niķelis un hroms provocēt izskatu vēža šūnu un citu iekaisuma procesus. Īpaši raksturīga cilvēkiem, kuru bronhu un plaušu cietuši no nopietnām slimībām, piemēram, tuberkulozi vai plaušu fibrozi.

Plaušu vēzis - simptomi

Diagnoze plaušu vēzi ļoti sarežģītā sakarā ar to, ka lielākā daļa cilvēku ir agrīnās slimības stadijās nav nekādu izteiktu simptomu. Pietiek pateikt, ka šobrīd tikai 15% gadījumu slimība tiek diagnosticēta savlaicīgi, un ārsti var veikt pasākumus, lai novērstu izplatīšanos audzēja. Taču arī šajos gadījumos sākumā, tika konstatēts audzējs pēc rentgenogrāfija, datortomogrāfija un citas metodes iecelts pavisam cita lieta. Tas ir ļoti satraucošs fakts, skaidri parāda, cik bīstami plaušu vēzi. Metastāzes rodas tad, kad viņi ir tikt galā ar ļoti grūti, un tas lielā mērā ir saistīts ar vairākiem nāves gadījumiem, kas saistīti ar attīstību audzēju cilvēka plaušās.

Mēs iesakām nekavējoties sazināties ar ārstu, ja no šiem simptomiem:

 • konstante sāpes krūtīs, sliktāk vingrošanas un dziļa elpošana laikā;
 • pastāvīgs klepus, nevis paplašinot laikā;
 • slikta apetīte un krasas svara zudums;
 • elpas trūkums;
 • pirms ciešanas recidīva bronhītu vai pneimoniju.

Arī plaušu vēzis, metastāzes, kas galu galā parādās citos orgānos izpaužas:

 • kaulu sāpes;
 • reibonis;
 • vājums un nejutīgums plaukstās vai pēdās, nogurums;
 • mainīt acu krāsu un ādas.

Stage plaušu vēzi

Attieksmi pret plaušu vēzi ir atkarīga no tā, cik organisma izplatīšanās un tā smagumu. Slimības stadijā tiek vērtēta, pamatojoties uz izmēru audzēja, esamību vai neesamību metastāžu, pavadošās slimības un citi faktori. Iestudējums plaušu vēzis ir būtiska atlases optimālo ārstēšanas metodes un atgūšanas prognozēm. Diagnostikas procedūru laikā, ārsti izmanto CT skenē, rentgenstariem, MRIs, kaulu skenēšanas un no kopējā analīzes rezultāti.

Plaušu vēzis ir sadalīta četros posmos:

 • I - slimība attīstās tikai plaušās;
 • II un III - audzējs izplatās krūšu zonā;
 • IV - daudz mestastazy kaimiņvalstu orgānos, izplatījies tālu ķermeņa daļām.

Protams, vislielākais risks ir smaga plaušu vēzis. 4 Stage raksturo pārmaiņas darbā visiem galvenajiem ķermeņa sistēmām. Prognozes parasti nelabvēlīgi, it īpaši attiecībā uz vecākiem pacientiem.

Diagnoze plaušu vēzi

Agrīnas atklāšanas ļaundabīgo audzēju orgānu elpošanas sistēmas problēma saglabājas līdz pat šai dienai. Skaidras pazīmes plaušu vēzi, ir jau acīmredzams vēlīnā slimības, un līdz šim punktam slimība parasti tiek atklāta nejauši, veicot diagnostikas pasākumu, kas nav tieši saistīti ar audzējiem. Daži skaitļi apliecina nelabvēlīgu tendenci:

 • I posms plaušu vēzis tiek diagnosticēts 16% pacientu;
 • par II - 20-35% pacientu;
 • par III - in 50-75% pacientu;
 • vairāk nekā 10% cilvēku iet pie ārsta, kad tie jau ir izstrādājuši posms 4 plaušu vēzi.

Late diagnoze sakarā ar to, kā tas izpaužas plaušu vēzis. Simptomi slimības stadijās I un II ir gandrīz nav izteikts un piegādāt minimālas neērtības, kas ir iemesls, kāpēc cilvēki nesteidzas pie ārsta. Lai novērstu šo tendenci var tikai regulāri ambulance pētniecība, profilakses un diagnostikas pasākumi, kuru mērķis ir laikus atklātu nopietnām slimībām, tai skaitā plaušu vēzi.

Attiecībā uz diagnozi plaušu vēzi. Kapteinis šeit ir fluorogrāfija no krūšu dobumā. Neskatoties uz savu izplatību, pētījums bildes potenciālo pacientu vilšanos. Nevar noteikt audzēja tikai 20-30 cilvēki no 10 tūkstošiem pacientu. Nav šaubu, ka Fluoroskopijā būtu jāpapildina ar tradicionālās fiziskās pārbaudes un instrumentālās metodes, piemēram, radioloģiskos izmeklējumos, arī datortomogrāfiju, CT un gludu filmu. Labi rezultāti liecina, bronhoskopija endoskopiskās pārbaudi, kas ļauj norādīt izmēru un morfoloģiskā struktūra audzēja.

Tādā gadījumā, ārsti ir aizdomas plaušu vēzi, bet slimība tiek identificēta ar parastajām metodēm nav iespējams, tas ir ieteicams izmantot diagnostikas thoracoscopy vai torakotomija, kas nozīmē pieaugumu par limfmezglu steidzami biopsiju un galveno bojājumu.

Īstenojot visu iepriekš minēto pasākumu kopumu, kas ļauj precīzu diagnozi, noteikt stadiju plaušu vēzi, un izvēlēties visefektīvāko ārstēšanas stratēģiju.

Ārstēšana plaušu vēzi

 Ārstēšana plaušu vēža FLARAXIN

Tāpat kā daudzas citas vēža, ārstēšanai ļaundabīgo audzēju plaušās ir jābūt komplekss. Pašlaik ārsti specializētajos klīnikās izmantot visus sasniegumus mūsdienu klīniskās onkoloģijas: ķirurģiskas un staru terapija ar plaušu vēzi, ķīmijterapijas, kopā metodēm.

Staru terapija un ķīmijterapija ir konservatīvi ārstēšanu. Tie ietver izmantošanu spēcīgu radioterapeitiskajam aprīkojumu, lineāro paātrinātāju, un gammatronov betatrons. Bez tam, šeit jūs varat veikt un sintēze jaunu pretvēža medikamentu. Mēs atzīmējam, ka konservatīvie ķirurģiskas metodes ir ievērojami zemāka efektivitātes ziņā, tomēr tās ir viņu neapšaubāmi pamatotību. Proti, tie ļauj palīdzēt lielu skaitu slimu cilvēku, tas ir neiespējami, ja operācijas, kas prasa no veicējiem augstākā kalibra un pieredzi.

Ķirurģiska ārstēšana ar plaušu vēzi ir saistīta rezekcija skarto audu ar visiem nepieciešamajiem principiem vēža (audzēja vietā, ablastics iekārtas, augsnes noslodzē metastāzes, uc). Vairumā gadījumu ķirurģija ietver rezekcija ne tikai ietekmē plaušu, un reģionālo limfmezglu izņemšanu.

Veiksmīga ārstēšana ir atkarīga stadijā plaušu vēzi, izmēri audzējs metastāzes intensitāti, apstākļus pacientam un citiem faktoriem. Kad es un II stadijas slimības var izārstēt ar vairāk nekā 70% gadījumu, tāpēc mēs iesakām sazināties ar savu ārstu, ja jebkuru Nelabvēlīgie simptomi.

Mūsdienu ārstēšanas metodes plaušu vēža ļauj taupīgāk operācija un ievērojami uzlabot savas izredzes atgūšanu.

Яндекс.Метрика