Preeclampsia

Īss apraksts slimības

 Preeclampsia

Pre-eklampsija - patoloģisks stāvoklis grūtniecības laikā, kas izpaužas izskatu tūska, hipertensija un proteinūriju (olbaltumvielas urīnā). Parasti slimība attīstās otrajā un trešajā trimestrī, bet reizēm agrāk. Saskaņā ar statistikas datiem, saslimstība ar slimības pēdējos gados ir pieaudzis no 7 līdz 20%.

Preeclampsia ir slimība, kas ir pierādījumi par nopietniem pārkāpumiem mātes ķermeņa, tāpēc grūtniecēm ir nepieciešams obligāto testēšanu un veikšanai nepieciešamo ārstēšanu. Simptomi sagraut normālu funkcionēšanu placentu, lai auglis nesaņem pietiekami daudz barības vielu un skābekļa, kas ir saistīta attīstību hipoksija un nepietiekama uztura.

Simptomi preeclampsia

Galvenie simptomi ir augsts asinsspiediens, olbaltums urīnā, tūska, svara pieaugums sakarā ar šķidruma aizturi, galvassāpes, sāpes vēderā, samazinot nepieciešamo urīna daudzumu, reibonis, redzes traucējumi, slikta dūša un vemšana, izmaiņām refleksu.

Simptomātika preeclampsia atkarīga no tās apmērā. Vissmagākā slimības formu sauc eklampsiju, papildus iepriekš minētajiem simptomiem, ko raksturo lēkmēm. Eklampsija prasa tūlītēju iejaukšanos veselības aprūpes darbinieku un sniegt savlaicīgu palīdzību, kas var būt bīstami veselībai un dzīvībai bīstamas komplikācijas.

No pre-eklampsijas pakāpe

Ir trīs pakāpes preeclampsia.

1. Viegla (vieglas preeclampsia) - raksturo paaugstināts spiediens nav lielāks par 150 / 90mm Hg. Art., Proteīnūrija līdz 1 g / l. Ir tūska no apakšējām ekstremitātēm. Trombocītu skaits asinīs vismaz 180h109 / L, kreatinīna - 100 mikromolārs.

Easy pre-eklampsija var būt bez simptomiem, neļaujot topošajai māmiņai, lai aizdomas par saslimšanu ar šo slimību. Līdz ar to nav noniecināt nozīmi skrīninga un iztur testus visā grūtniecības laikā. Tas palīdzēs ārstam atpazīt pazīmes preeclampsia agrīnā stadijā un veikt savlaicīgus koriģējošus pasākumus, lai tos novērstu.

2. vidējā pakāpe preeklampsija - pastāv asinsspiediena paaugstināšanos līdz 170/110 mm Hg. v., urīna proteīna pa 5g / L, trombocītu skaits svārstās no 150 līdz 180h109 / l, kreatinīna 100-300 mmol / l.

3. Smaga pre-eklampsija - raksturo palielinot spiedienu virs 170/110 mm Hg. . Māksla, olbaltumvielas urīnā pārsniedz zīmi 5g / L, kreatinīna 300 umol / L. Galvassāpes aizmugurē galvas un pieres, pārkāpums, kas ir parādīts mirgo mušas, sāpes savā labajā pusē, jo pietūkums aknām. Smaga pre-eklampsija var iedziļināties eklampsijas - viena no bīstamākajām formām preeclampsia, ko raksturo lēkmēm. Smaga pre-eklampsija un eklampsija ir slimība, kas var radīt draudus veselībai un dzīvībai mātei un bērnam.

Cēloņi pre-eklampsijas

Precīzs iemesls preeklampsija un eklampsija nav pilnībā zināms. Ir daži pieņēmumi, kas ietver: slikts mātes uzturs, klātbūtne augstu līmeni organismā tauku, kā arī nepietiekama asins plūsmu dzemdē. Pastāv zināmi riska faktori šo slimību.

Riska faktori preeclampsia

Visbiežāk slimība attīstās pirmajā grūtniecības jaunām sievietēm un grūtniecēm, kas ir vecāki par četrdesmit gadiem. Riska faktors var darboties hipertensija tika novēroti sievietēm pirms grūtniecības, preeclampsia iepriekšējās grūtniecības, lieko svaru, preeklampsija mātei vai māsa laikā. Riska grupā ietilpst sievietes, kuras ir bijušas vairākas grūtniecības, nieru slimību, reimatoīdo artrītu, diabētu.

Ārstēšana preeklampsija

Taktika ārstēšanai preeclampsia atkarīgs no slimības smaguma un termiņu auglim.

 Ārstēšana preeklampsija - kontroles režīmu mātes
 Easy pre-eklampsija pieprasa atbilstību gultas režīms mājās vai slimnīcā. Jo īpaši, ārsti iesaka pavadīt laiku guļot uz muguras. Tas nepieciešams, lai zināmā mērā samazina asinsspiedienu. Veikt nepārtrauktu uzraudzību mātes un bērna ar obligātu asinsspiediena mērīšanu, svēršanu, ultrasonogrāfija un augļa kardiotokogrāfija, skaitot perturbācijas. Ar in dinamiku slimības lieto medikamentus pieaugumu. Lai šajā grūtajā periodā, lai pasargātu sevi no mājsaimniecības darbus, uzaicināt saimniece. Izmantojiet šo servisu aģentūras ar labu reputāciju, piemēram, http://www.bianco.ru/, un koncentrēties uz cerībām nākamo bērnu.

Par preeklampsija magnija sulfāta ārstēšanai tiek izmantots, kas kavē eklampsijas, kā arī antihipertensīvu terapiju, kuras mērķis ir samazināt asinsspiedienu. Nepastāvot pozitīvo dinamiku piemērotās ārstēšanai un simptomu palielināšanās veica mākslīgo indukcijas darbaspēka vai ķeizargrieziena.

Яндекс.Метрика