Premenstrual sindroms

 Premenstrual sindroms
 Premenstrual sindroms (PMS, premenstrual spriedzes sindroms) ir komplekss simptomus izraisa hormonālās izmaiņas sievietes organismā noteiktos posmos menstruālā cikla laikā. No premenstrual sindroma simptomi parādās 2-10 dienu laikā pirms menstruācijas un paši tūlīt pēc tās sākuma, vai pēc dažām dienām. Predmenstrualnymu sindroms, pēc ekspertu domām, ir pakļauta 80% sieviešu, kas aktīvākajā vecumā - no 20 līdz 40 gadi.

Viedoklis ārstu atšķiras par to, vai, lai ārstētu savu patoloģiju, jo visas izmaiņas parasti ir atgriezeniskas un izzūd paši no sevis pēc maiņas posma menstruālā cikla laikā. Tomēr, ņemot vērā to, ka simptomi premenstrual sindromu var izraisīt ievērojamu ciešanas sievietēm, tiek uzskatīts, ka šajā gadījumā spilgti smaguma klīnisko ainu, premenstrual sindroms ir medicīnisks stāvoklis, un prasa medicīnisko korekciju.

Simptomi premenstrual sindroms

Simptomi premenstrual sindromu var iedalīt psihoneiroloģiskām un fizisku, gan tie ir cieši saistīti. Fiziskie simptomi premenstrual sindroms ietver: izskatu plaukstu un pēdu, krūšu palielināšanās, rašanos sāpes un diskomfortu krūts, sliktāk pieskārienu, dispepsijas simptomiem (uzpūšanās, slikta dūša, retos gadījumos, vemšana, aizcietējums, vai otrādi, pieauga izkārnījumos ), galvassāpes. Dažreiz tas var būtiski paaugstināt asinsspiedienu.

Par psihoneiroloģiskām simptomi premenstrual sindroms ietver garastāvokļa svārstības, depresija, iedarbību, flash nepamatota agresivitāte, bezmiegs vai tieši otrādi, pārmērīgu miegainību. Otrs nosaukums, premenstruālo sindromu intensitāte, labi raksturo simptomi premenstrual sindroma kopumā: tas ir spriedze, kas nav objektīvs pamats. Sieviete ir saspringta, aizkaitināmība, paaugstināta jutība pret vispārējo fizisko vājums.

Atkarībā no pārsvaru noteiktiem simptomiem premenstrual sindroma, tā ir sadalīta četru veidu:

  • Tūskas forma premenstrual sindromu (dominē pazīmes tūskas, pastiprināta svīšana);
  • Psihoneiroloģiskā forma premenstrual sindromu (vadošie simptomi - depresija vai agresija, kā arī garastāvokļa svārstības un palielināta chuvstvtitelnost);
  • Cephalgic forma premenstrual sindroms (galvenā iezīme - stipras galvassāpes ar migrēnas veida);
  • Krizovoe forma premenstrual spriedzes sindromu (augsts asinsspiediens atkarībā no hipertensijas krīzes veidu, kas beidzas ar palielinātu urīna produkciju).

No premenstrual sindroma simptomi var būt dažādas smaguma pakāpes, turklāt, katru reizi, kad viņi var izpausties atšķirīgi pašu sievieti. Tomēr, faktoriem, kas atšķir sindroms premenstruālo spriedzi no citām slimībām, ir atkarība no simptomu parādīšanās menstruālā cikla, un tas ir viņu izskats pēdējā cikla fāzē un pazušanu menstruācijas.

Diagnoze premenstrual sindroms

 Simptomi premenstrual sindroms
 Diagnoze slimības pieredzējis ārsts liek, pamatojoties uz raksturīgo simptomu premenstrual sindromu, un izveidot skaidru izpausme viņu atkarība no beigu posmā ciklā. Taču, kad paplašināts spilgti klīniskā sindroma premenstruālo spriedzi, kas notika endokrinoloģiskiem, neiroloģisko un ginekoloģiskā izmeklēšana, galvenokārt, lai izvairītos no vēl nopietnas slimības, kas jau agrīnā stadijā varētu būt līdzīgi simptomi premenstrual sindroms.

Tas ir obligāti jāieceļ pēc diagnostikas pasākumus:

  • Ginekoloģiskā apskate;
  • Asins analīze, kas atklāj hormonālo līdzsvaru sākuma un beigu posmā ciklā;
  • Turot dienasgrāmatu veselības trīs ciklus, tas ir arī organizē vērtību, un to var izmantot, lai uzraudzītu veic panākumiem ārstēšanu.

Atlikušie pētījumi tiek piešķirti atkarībā no to simptomi premenstrual sindroms ir vadošie. Tādējādi, kā ieteica cephalgic tomogrāfija no galvaskausa, izņemšanu no elektroencefalogrāfija. Kad neiro-psiholoģisko forma premenstruālo spriedzes sindroms ir psihoterapijas diagnostika. Kad tūska un krizovoe veidlapas nepieciešams izpētīt sirds un asinsvadu sistēmu, utt,

Ārstēšana premenstrual sindroms

Ārstēšanai premenstrual sindroms pamats ir normalizācija dzīvesveidu un uzturu. Ja jūs atstāt dzīvesveidu, kas noveda pie rašanos slimību, bez izmaiņām, visi notikumi ārstēšanai premenstrual sindroms būs tikai īslaicīgs efekts.

Pirmkārt, ir nepieciešams piešķirt vismaz 8 stundas dienā guļ. Diena būtu iespēja organizēt, lai mazinātu stresu līdz minimumam. Vienu stundu dienā pavadīt ārā, un divas vai trīs dienas nedēļā, lai iesaistītos apgrūtinošās sporta: joga, pilates, uc, kā premenstrual spriedzi, cita starpā, izraisa un fizisko aktivitāšu trūkums. Power jābūt pilnīgai, vismaz trīs reizes dienā, ar lielu daudzumu svaigu augļu un dārzeņu. Tāpēc, ka uzturs ir nepieciešams izslēgt visus stimulējošus dzērienus (stipru tēju, kafiju, toniki), visas fast food, kūpinātu, konservēti, smago un treknu produktu, cukurotiem sodas veidus. No uztura pamats premenstrual sindroma laikā jābūt augu pārtikas produkti un piena produkti. Apmeklējums Portāls par jogu, fitnesa nodarbības, veselīgu uzturu , Atrast līdzīgi domājošiem cilvēkiem.

Lielākajai daļai pacientu, atbilst šiem pasākumiem ir pietiekams veiksmīgai ārstēšanai premenstrual sindroms. Parasti divu vai trīs mēnešu laikā pēc celt ierasto dzīvesveidu veselīgāku, simptomi premenstrual sindroma laikā ir sekas, vai kļūt daudz mazāk intensīva.

 Lineļļa atvieglot plūsmu premenstrual sindroms
 Narkotiku ārstēšana PMS tiek piešķirts, ja tās izpausmes ir nozīmīgas un skaidri pasliktināt fizisko, psiholoģisko un sociālo stāvokli pacients. Ārstēšana premenstrual sindroms šajā lietā veido hormonālo korekciju, t.i. uzņemšanu sintētiskiem analogiem sieviešu dzimuma hormonu. Parallel iecelts sedatīvs (nomierinoša) narkotikas garš kurss.

No ārstēšanā premenstrual sindroms pārējais ir simptomātiska, ka mērķis ir novērst vadošo simptomus. Tātad, tūskas forma premenstrual sindroms prasa iecelšanu diurētisko līdzekļu (narkotiku, kas palielina izdalīšanos urīnā un tādējādi novērstu tūsku), ārstēšanai premenstrual sindroms formā cephalgic izrakstītājiem spazmolītiskais un pretsāpju darbība, uc

Narkotiku ārstēšana premenstrual sindroms var iecelt tikai ārsts pēc rūpīgas diagnozi, pašārstēšanās šajā gadījumā ir nepieņemama, un var novest pie krasu pasliktināšanos.

Яндекс.Метрика