Insults

Cerebrālā asinsrite - asinsvadu sistēmu, asinsriti smadzenēs un muguras smadzenēs. Patoloģisks process, kas izraisa insultu, var skart arī smadzeņu un galveno artēriju (brachiocephalic stumbrs, aorta, ārējo un iekšējo skriemeļu, miega, subclavian, muguras, radicular artērijas un to filiāles), jūga vēnas un smadzenes, vēnu sinusiem. Patoloģija dabā var būt dažādi: embolija, tromboze, looping un pārmērības, aneirisma muguras un galvas smadzenēs, mazinās.  Insults - tas ir slikta cirkulāciju asinsvados smadzenēs un muguras smadzenēs

Pazīmes smadzeņu asinsrites traucējumu

Pazīmes pareizu asins cirkulāciju smadzenēs morfoloģiskās rakstura iedala difūzā un fokusa. Lai izkliedētu iemesli var būt nelielas organizē un svaigu perēkļus nekrozes smadzeņu audu, vairākos mazos fokusa izmaiņas smadzeņu jautājumā, mazo cistas un asiņošana, gliomezodermalnye rētas; fokusa - smadzeņu infarkts, hemorāģisko insultu, intratekālā asiņošana.

Ar raksturu cerebrovaskulāru iedala Akūts (intratekālās asiņošana, pārejošas insultu), un sākotnējie posmi hronisku traucējumu muguras un galvas smadzeņu asins plūsmu (encefalopātijas un mielopātiju).

Simptomi smadzeņu apgrozībā

Sākotnēji, slimība var būt bez simptomiem. Bet, ja nav pienācīgas attieksmes pret strauji progresē. Simptomi smadzeņu apgrozībā šādi:

• Galvassāpes. Šis ir pirmais simptoms asinsrites traucējumi smadzenēs. Ja galvassāpes kļūst par sistemātisku, būtu nekavējoties jākonsultējas ar ārstu.

• Reibonis. Lai ārstam ir jāsazinās nekavējoties, ja reibonis rodas vairāk nekā trīs reizes mēnesī.

• Sāpes acīs. Sāpes acīs ar asinsriti smadzenēs ir tendence pieaugt kustību eyeballs laikā. Visbiežāk, tur ir tik sāpes beigās, dienā, kad jūsu acis ir noguruši no stresa visas dienas garumā.

• Slikta dūša un vemšana. Pie ārsta, ir jāsazinās, ja slikta dūša un vemšana notiek kopā ar galvassāpēm, reiboni un acu sāpes.

• krampji. Lēkmes var būt dažāda veida. Kā likums, ir pietiekami reti.

• Deguna zvana un troksnis ausīs. Kad asinsrites traucējumi smadzenēs ir sajūta, it kā ausis pakļauts ūdens.

• nejutīgums. Tie, kas ir cerebrovaskulāri negadījums var onemevat rokas, kājas vai citas ķermeņa daļas. Nejutīgums rodas nevis kā ierasts, pēc ilga uzturēšanās neērtā stāvoklī, un par iemeslu. Tas ir tiešas sekas traucējumu asinsriti smadzenēs.

Akūta išēmiska lēkme

Akūta asinsrites traucējumi smadzenēs, var būt noturīgas (cerebrālā trieka) un pārejošas.  Biežas galvassāpes - viens no simptomiem smadzeņu apgrozībā

Pārejoša išēmiska lēkme notiek tāpēc, ka hipertensijas krīzes, smadzeņu asinsvadu spazmas, smadzeņu aterosklerozes, aritmijas, sirds mazspēju, sabrukumu. Par pārejošas išēmijas lēkmes simptomi var parādīties kā dažas minūtes vai visu dienu.

Ārstēšana cerebrovaskulāru

Ārstēšana smadzeņu asinsrites traucējumiem ir normalizēt smadzeņu asins plūsmu audos, stimulējot metabolismu neironos, ārstēšana galvenajiem sirds un asinsvadu slimībām, aizsargāt neironiem no smadzeņu hipoksiju faktoriem.

Profilakse cerebrovaskulāri

Novēršana asinsrites traucējumiem smadzenēs ir pavisam vienkārša. Lai izvairītos no traucējumiem, ir nepieciešams:

• Nesmēķējiet vai izmantot psihotropās vielas;

• Uzturēt aktīvu dzīvesveidu;

• Samaziniet sāls patēriņu;

• Uzraudzīt un uzturēt normālu ķermeņa svaru;

• kontroles līmeni glikozes satura lipoproteīnu un triglicerīdu līmeni asinīs;

• lai ārstētu esošās slimības, sirds un asinsvadu sistēmu.





Яндекс.Метрика